App Store Google Play

ДніпроОДА реконструює Лихівську опорну школу із 40-річною історією

18 Лютого 16:00
ДніпроОДА реконструює Лихівську опорну школу із 40-річною історією

У Лихівці П’ятихатського району Дніпропетровська ОДА створює комфортні умови навчання для понад 200 учнів опорної школи. У закладі замінили вікна, продовжують утеплювати фасад, розпочали ремонт класів. І діти, і педагоги з нетерпінням чекають на завершення робіт. Про це повідомив очільник області Валентин Резніченко, інформує Дніпроград.

«Реформа децентралізації, яку ініціював Президент України Петро Порошенко, має успіхи. Додаткові фінансові ресурси спрямовуємо на будівництво дитсадків, оновлення медзакладів, реконструкцію шкіл. Зокрема, новітній освітній простір створюємо одночасно в понад 30-ти навчальних закладах регіону», – зазначив голова Дніпропетровської облдержадміністрації  Валентин Резніченко. 

Простір, у якому будуть креативний дизайн, сучасні меблі й новітнє обладнання, наразі створюють у Лихівській опорній школі.

 ...триває реконструкція опорної школи, якій понад 40 років.

«Школа була занедбана. З одного боку вона почала просідати – по стіні пішли тріщини. У класах гуляв вітер, а в коридорах лінолеум зносився до дірок. Переконана, наші учні гідні кращих умов», – розказала директорка школи Лариса Дерід. 

Вчителька зарубіжної літератури Світлана Желізняк пам’ятає, як школу будували та вводили в експлуатацію. Каже, на кардинальне оновлення заклад чекав чотири десятиліття.

 Тут навчаються понад 200 дітей з різних населених пунктів.

«Коли дивишся на відремонтовані школи, то вони, наче з посмішкою. Тож і ми про таку мріємо», – акцентувала вона. 

У мріях і вчителів, і учнів школа схожа на Солонянську, яку осучаснили торік. Така  ж яскрава, утеплена й комфортна.

«Хочеться, аби ремонт скоріше закінчився. Щоб зайшов у будівлю, а там нова підлога, різнокольорові стіни, мультимедійні дошки. Думаю, таке середовище мотивуватиме до навчання», – сказала десятикласниця Катерина Дядюра.  

Підрядники замінили вікна. Триває утеплення фасаду. У розпалі ремонтні роботи у спортзалі та п’яти навчальних кабінетах.

 Обабіч школи осучаснюють стадіон.

 Поряд зі школою приводять до ладу стадіон. За проектом, на ньому розташуються баскетбольний і волейбольний майданчики, тренажери, футбольне поле зі штучним покриттям, бігові доріжки.

«Для мене як спортсмена важливо, щоб у школі з’явилися сучасні спортзал і стадіон. Щоб були м’ячі, тренажери. Гідні умови для тренувань – це нові спортивні перемоги», – переконаний десятикласник Богдан Петруша. 

В опорній школі навчаються понад 230 дітей сіл Лихівка, Райдужне та Байдаківка.  На навчання їх доставляють шкільними автобусами.  

Нагадаємо, що для учнів Волоської школи ДніпроОДА будує сучасний корпус з обсерваторією

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Максим Мірошниченко

Про деолігархізацію

Як свідчать розмови суркова із бородаєм про ріната, заяви коломойського та й результати останніх, передостанніх...та в принципі будь-яких виборів, реальна модернізація України можлива лише після усуне...
Юрій Фоменко

Сільський автобус

Сільський автобус кінця 70-х.Дочекавшись обвітреного і запиленого, задимленого і замученого сільськими дорогами ЛАЗа, вмощувалися на твердих його кріслах, бажано біля вікна. Гойдало, гицало, раз-у-раз...
Максим Мірошниченко

Інтелектуальні пітекантропи

Сьогодні у Раді цілий шабаш інтелектуальних пітекантропів. Але мажоритарник Шахов, на мою скромну думку, - хедлайнер цієї туси. У його виступі проти ринку землі ми почули посилання на спартанського ца...
Осінь. Пожовклі листя лежать на землі, вологе повітря обгортає тебе настільки, що ти починаєш відчувати, як воно намагається пробратися до кісток. А тим часом через сіре небо пробивається сонце, щоб с...