App Store Google Play

ДніпроОДА реконструює Лихівську опорну школу із 40-річною історією

18.02.2019 16:00
ДніпроОДА реконструює Лихівську опорну школу із 40-річною історією

У Лихівці П’ятихатського району Дніпропетровська ОДА створює комфортні умови навчання для понад 200 учнів опорної школи. У закладі замінили вікна, продовжують утеплювати фасад, розпочали ремонт класів. І діти, і педагоги з нетерпінням чекають на завершення робіт. Про це повідомив очільник області Валентин Резніченко, інформує Дніпроград.

«Реформа децентралізації, яку ініціював Президент України Петро Порошенко, має успіхи. Додаткові фінансові ресурси спрямовуємо на будівництво дитсадків, оновлення медзакладів, реконструкцію шкіл. Зокрема, новітній освітній простір створюємо одночасно в понад 30-ти навчальних закладах регіону», – зазначив голова Дніпропетровської облдержадміністрації  Валентин Резніченко. 

Простір, у якому будуть креативний дизайн, сучасні меблі й новітнє обладнання, наразі створюють у Лихівській опорній школі.

 ...триває реконструкція опорної школи, якій понад 40 років.

«Школа була занедбана. З одного боку вона почала просідати – по стіні пішли тріщини. У класах гуляв вітер, а в коридорах лінолеум зносився до дірок. Переконана, наші учні гідні кращих умов», – розказала директорка школи Лариса Дерід. 

Вчителька зарубіжної літератури Світлана Желізняк пам’ятає, як школу будували та вводили в експлуатацію. Каже, на кардинальне оновлення заклад чекав чотири десятиліття.

 Тут навчаються понад 200 дітей з різних населених пунктів.

«Коли дивишся на відремонтовані школи, то вони, наче з посмішкою. Тож і ми про таку мріємо», – акцентувала вона. 

У мріях і вчителів, і учнів школа схожа на Солонянську, яку осучаснили торік. Така  ж яскрава, утеплена й комфортна.

«Хочеться, аби ремонт скоріше закінчився. Щоб зайшов у будівлю, а там нова підлога, різнокольорові стіни, мультимедійні дошки. Думаю, таке середовище мотивуватиме до навчання», – сказала десятикласниця Катерина Дядюра.  

Підрядники замінили вікна. Триває утеплення фасаду. У розпалі ремонтні роботи у спортзалі та п’яти навчальних кабінетах.

 Обабіч школи осучаснюють стадіон.

 Поряд зі школою приводять до ладу стадіон. За проектом, на ньому розташуються баскетбольний і волейбольний майданчики, тренажери, футбольне поле зі штучним покриттям, бігові доріжки.

«Для мене як спортсмена важливо, щоб у школі з’явилися сучасні спортзал і стадіон. Щоб були м’ячі, тренажери. Гідні умови для тренувань – це нові спортивні перемоги», – переконаний десятикласник Богдан Петруша. 

В опорній школі навчаються понад 230 дітей сіл Лихівка, Райдужне та Байдаківка.  На навчання їх доставляють шкільними автобусами.  

Нагадаємо, що для учнів Волоської школи ДніпроОДА будує сучасний корпус з обсерваторією

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...