App Store Google Play

Розшукуваний прокуратурою Удод разом із колегами-регіоналами очолив рейтинг прогульників в облраді

17 Лютого 19:00
Розшукуваний прокуратурою Удод разом із колегами-регіоналами очолив рейтинг прогульників в облраді

Сумнозвісний депутат Дніпропетровської обласної ради від Опоблоку Євген Удод разом із своїми колегами по партії очолив рейтинг затятих прогульників сесій та комісії в облраді. Про це повідомляє Дніпроград із посиланням на Чесно.

Так, Удод зайняв перше місце серед прогульників, маючи на своєму рахунку 100% прогулів. З травня 2017 року він переховується від прокуратури. Зазначимо, що й раніше "опоблоківець" не вирізнявся депутатською дисципліною та вже третій рік поспіль є кандидатом на відкликання.

2016-го Удод не відвідав жодного засідання бюджетної комісії, членом якої він є. Судячи з його слів, це був протест через незбалансований розподіл посад у комісіях. Представники "Опозиційного блоку", який здобув майже 40% підтримки виборців, не очолили жодної ключової постійної комісії Дніпропетровської облради

Його соратник – "опоблоківець" Геннадій Темник, котрий за часів президентства Віктора Януковича працював міністром з питань ЖКГ, теж не відвідав 2018 року жодного засідання сесії або комісії. Третій рік поспіль він потрапляє до переліку депутатів, які можуть утратити мандат.

Замикає трійку найзатятіших прогульників минулого року представник партії "Відродження" Віктор Заворотній. 2017-го він мав трохи кращу відвідуваність, проте теж був кандидатом на відкликання через те, що прогуляв 57% засідань постійної комісії. 2016 року він пропустив менш ніж половину засідань.

2018 року на засідання постійних комісій зовсім не ходили й "опоблоківці" Сергій Юнак, Юрій Арсеєв, Олег Чередніченко, Андрій Муксімов, Дмитро Шевчик.

Водночас депутатом Анатолієм Адамським надано витяг з протоколів засідання постійної комісії обласної ради у справах ветеранів, інвалідів та дітей війни, згідно з яким депутат пропустив лише одне засідання з десяти, протягом яких він був членом даної комісії.

Варто зазначити, що і у інших політичних сил є свої затяті прогульники. Наприклад, депутат Андрій Смирнов, який хоч і не потрапив до списку на відкликання, вів свою депутатську діяльність досить неоднозначно. Його участь у тій одній сесії, що відбулася 22 червня й на якій він зареєструвався, здається досить дивною. Під час того сесійного засідання Смирнов проігнорував (не голосував) майже всі питання за винятком одного, яке було підтримане натисканням кнопки "за".

"Я не пам'ятаю. Слухайте, це ж право депутата. Може, я інше не підтримував, може, я був не згоден. Я вже не пам'ятаю, це червень минулого року", - прокоментував Андрій Смирнов.

На фото прес-служби Дніпропетровської облради із сесії 22 червня 2018 року в секторі фракції "УКРОП" Смирнова не видно.

Нагадаємо, що 14 депутатам Дніпровської міськради загрожує відкликання.


НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Ахметов, схоже, почав мститися дніпрянам за те, що вони насмілилася відстояти своє право більше його не кредитувати!Гадаю, всі зрозуміли про що йдеться…Декілька років поспіль цей представник ук...
Дарина ТВЕРДОХЛІБ

Не водіть дітей до цирку

На арені дресирувальник у гарному вбранні, яскраве світло софітів, голосна музика. А в кутку - наляканий лев, якому наживо вирвали кігті та спиляли ікла. Білосніжні голуби злітають&nbsp...
Дарина ТВЕРДОХЛІБ

І знову про мову

Українці без російської мови - третій сорт. Володіти лише українською, і не знати жодної іншої мови, бути німим. Єдина перспектива українців в такому випадку - бути прибиральниками, доглядальника...
Теперішня передвиборча кампанія в Україні - це дно, відстій, колупання у брудній білизні, розкол. А люди, яких я, наприклад, вважав цілком при здоровому ґлузді, під впливом потоків брехні, наклепів, в...