App Store Google Play

У Межовій відкрили інклюзивно-ресурсний центр для розвитку особливих дітей

16 Лютого 08:00
У Межовій відкрили інклюзивно-ресурсний центр для розвитку особливих дітей

Сучасний інклюзивно-ресурсний центр для дітей з особливими потребами створили у Межовій. Там зможуть займатися хлопці та дівчата із різними порушеннями розвитку. У закладі працюють психолог, дефектолог та логопед. Є спеціальне обладнання і зручні меблі. Про це повідомив радник голови Дніпропетровської облдержадміністрації Юрій Голик, передає Дніпроград.

«Особливі діти Дніпропетровщини мають вільно здобувати якісну освіту. За соціальною програмою першої леді країни Марини Порошенко відкриваємо в області інклюзивно-ресурсні центри. Створюємо сучасний комфортний простір для розвитку обласним й місцевим коштом, – зазначив радник голови Дніпропетровської облдержадміністрації Юрій Голик. – Ще один такий центр з’явився у Межівській об’єднаній громаді».  

Центр облаштували коштом місцевого бюджету у будівлі дитсадочка. Приміщення реконструювали, оснастили комфортними меблями й сучасним приладдям.

«Працюємо з дітьми у ресурсній кімнаті, залі лікувальної фізкультури, кабінетах психолога, дефектолога і логопеда. Розвиваємо дрібну моторику рук, тренуємо м’язи на спеціальних тренажерах, займаємося арт-терапією», – розповіла в.о. директора Межівського інклюзивно-ресурсного центру Оксана Матрій.  

Для малечі – пуфи, драбинки та іграшки. Кожен відвідує Центр за індивідуальним графіком.

«У моєї доньки порушення мовлення. Ми приходимо сюди чотири-п’ять разів на тиждень. Півгодини працюємо зі спеціалістом – коригуємо дефекти мовлення. Ще пару годин граємося – тут цікаві іграшки. Донці подобається сухий басейн і м’які сходинки, – поділилася мама вихованки Центру Анастасія Скирлій. – Ми дуже раді і вдячні, що у нашому селищі відкрився такий заклад».   

Заняття у новоствореному Межівському ІРЦ можуть відвідувати діти з особливими освітніми потребами від 2 до 18 років. Нині там навчаються 12 хлопчиків та дівчат.

Загалом в області вже 30 інклюзивно-ресурсних центрів.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Важко осягнути наскільки ми втратили зв'язок зі своїм минулим. Не кажучи вже про те, скільки нам необхідно часу на відновлення своєї ж ідентичності та культури. Гортаючи сторінки "Моїх споминів п...
Ойойой! Вони образили Україну і весь народ!Вони не віддали честь Президенту(!!!)Ооо! Наші герої! Скрутили дулю клоуну!Я промовчу про честь. Бо тут окрім посміятися не виходить. Честь можна мати, або н...
Потенційна реабілітація Росії в очах євробюрократії висить над нами уже кілька років. В цьому немає нічого дивного, адже Росія має набагато більший вплив у Європі, ніж Україна. Цей вплив напрацьовував...
Марія СОЛОМОНОВА

Георгиевская лента

Георгиевская лента. Когда-то это был символ победы над фашисткой Германией. После 2014 года, когда эта лента стала символом оккупации Россией украинского Крыма и военного захвата востока Украины,...