App Store Google Play

У Межовій відкрили інклюзивно-ресурсний центр для розвитку особливих дітей

16 Лютого 08:00
У Межовій відкрили інклюзивно-ресурсний центр для розвитку особливих дітей

Сучасний інклюзивно-ресурсний центр для дітей з особливими потребами створили у Межовій. Там зможуть займатися хлопці та дівчата із різними порушеннями розвитку. У закладі працюють психолог, дефектолог та логопед. Є спеціальне обладнання і зручні меблі. Про це повідомив радник голови Дніпропетровської облдержадміністрації Юрій Голик, передає Дніпроград.

«Особливі діти Дніпропетровщини мають вільно здобувати якісну освіту. За соціальною програмою першої леді країни Марини Порошенко відкриваємо в області інклюзивно-ресурсні центри. Створюємо сучасний комфортний простір для розвитку обласним й місцевим коштом, – зазначив радник голови Дніпропетровської облдержадміністрації Юрій Голик. – Ще один такий центр з’явився у Межівській об’єднаній громаді».  

Центр облаштували коштом місцевого бюджету у будівлі дитсадочка. Приміщення реконструювали, оснастили комфортними меблями й сучасним приладдям.

«Працюємо з дітьми у ресурсній кімнаті, залі лікувальної фізкультури, кабінетах психолога, дефектолога і логопеда. Розвиваємо дрібну моторику рук, тренуємо м’язи на спеціальних тренажерах, займаємося арт-терапією», – розповіла в.о. директора Межівського інклюзивно-ресурсного центру Оксана Матрій.  

Для малечі – пуфи, драбинки та іграшки. Кожен відвідує Центр за індивідуальним графіком.

«У моєї доньки порушення мовлення. Ми приходимо сюди чотири-п’ять разів на тиждень. Півгодини працюємо зі спеціалістом – коригуємо дефекти мовлення. Ще пару годин граємося – тут цікаві іграшки. Донці подобається сухий басейн і м’які сходинки, – поділилася мама вихованки Центру Анастасія Скирлій. – Ми дуже раді і вдячні, що у нашому селищі відкрився такий заклад».   

Заняття у новоствореному Межівському ІРЦ можуть відвідувати діти з особливими освітніми потребами від 2 до 18 років. Нині там навчаються 12 хлопчиків та дівчат.

Загалом в області вже 30 інклюзивно-ресурсних центрів.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Ахметов, схоже, почав мститися дніпрянам за те, що вони насмілилася відстояти своє право більше його не кредитувати!Гадаю, всі зрозуміли про що йдеться…Декілька років поспіль цей представник ук...
Дарина ТВЕРДОХЛІБ

Не водіть дітей до цирку

На арені дресирувальник у гарному вбранні, яскраве світло софітів, голосна музика. А в кутку - наляканий лев, якому наживо вирвали кігті та спиляли ікла. Білосніжні голуби злітають&nbsp...
Дарина ТВЕРДОХЛІБ

І знову про мову

Українці без російської мови - третій сорт. Володіти лише українською, і не знати жодної іншої мови, бути німим. Єдина перспектива українців в такому випадку - бути прибиральниками, доглядальника...
Теперішня передвиборча кампанія в Україні - це дно, відстій, колупання у брудній білизні, розкол. А люди, яких я, наприклад, вважав цілком при здоровому ґлузді, під впливом потоків брехні, наклепів, в...