App Store Google Play

У лікарні імені Мечникова підбили підсумки роботи за останні роки

15.02.2019 13:20
У лікарні імені Мечникова підбили підсумки роботи за останні роки

Результати, цифри, досягнення та інновації – на сьогодні лікарня імені Мечникова є одним з передових закладів охорони здоров’я не лише в області, але й всією Україною. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на прес-службу Дніпропетровської обласної ради.

«Усі досягнення лікарні – це результат роботи, в першу чергу, колективу закладу. Ми дуже часто співпрацюємо, і я особисто підтверджую, що така відданість справі, ініціативність та професіоналізм зустрічаються дуже рідко. Сергій Риженко, Юрій Скребець, Олександр Толубаєв та увесь персонал лікарні, дякую від імені усіх жителів області за вашу роботу!», - зазначив голова обласної ради Гліб Пригунов.

На початку воєнних дій саме лікарня ім. Мечникова стала форпостом, куди з’їжджалися швидкі з пораненими бійцями. За роки війни на ноги поставлено 3 тисячі важкопоранених бійців. 

Ще близько 5 тисяч – хворих та травмованих із зони бойових дій. 3,5 тисячі операцій за життєвими показаннями. 3 тони перелитої крові.

На допомогу лікарні прийшли і міжнародні організації, спрямувавши гуманітарну допомогу у вигляді сучасного обладнання. Для рятування бійців з надтяжкими пораненнями у лікарні були запроваджені нові технології лікування, особливо це стосується поранень у голову.

Щорічно лікарня Мечникова в стаціонарних відділеннях виліковує більше 40 тисяч пацієнтів, ще чверть мільйону відвідують обласну консультативну поліклініку. Виконується щорічно 20 тисяч операцій. 

За підтримки обласної влади у лікарню було придбано найсучасніше ендоскопічне обладнання - 2 стойки фірми «Карл Шторц». 

За доповідями лікарів, впровадження нових технологій вже призвело до зниження післяопераційних ускладнень на чверть (з 13 до 10), і найголовніше - післяопераційна летальність знижена з 2,33% до 1,52% - з 25 до 16. 

«У 2018 році впроваджені одразу два грандіозних проекти, які підняли технології і якість обслуговування в лікарні Мечникова на європейський рівень. Це створення за ініціативою Обласної ради Центру інноваційної хірургії, який Президент України відкрив у травні. Тоді ж він наголосив на необхідності всебічного розвитку телемедицини. Найближчими тижнями відкривається потужний Мечниківський телемедичний тренінг-центр. Це зробить найсучаснішу медичну допомогу доступною    для мешканців всіх районів і міст області», - додав головний лікар ОКЛ Мечникова Сергій Риженко.

Нагадаємо, що 14 січня, обласна лікарня імені Мечникова презентувала новий операційний стіл експертного класу для нейрохірургії та мікрохірургії виробництва Mizuho.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...