App Store Google Play

У Дніпрі всупереч забороні біля школи № 10 почали копати траншеї

15.02.2019 20:30
У Дніпрі всупереч забороні біля школи № 10 почали копати траншеї

Суд заборонив здійснювати будь-які будівельні роботи на території середньої школи №10 в центральному районі Дніпра. Всупереч забороні підрядники почали копати траншеї, що викликало тривогу у батьків. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на 49000.com.ua.

Зазначається, що траншеї ніяк не огороджені і займають майже весь тротуар. Окрім того, що діти туди можуть впасти, батьки занепокоїлися через те, чи не тягнуть силові кабелі для "Промпоставка-А". Тим паче, що чітку відповідь «Східгазбуд» надав лише після того, як батьки вихованців школи № 10 зібрали журналістів і викликали поліцію.

Як виявилося, ці роботи проводив підрядник ДТЕК «Інвестиційна компанія «Східгазбуд». Фірма ще 16 січня подавала до виконкому запит на дозвіл перекрити вісім перехресть в центрі Дніпра для будівництва електромереж. Виконком дав добро на проведення робіт і фірма почали простягати силовий кабель для станції «Наддніпрянська».

8 лютого почали рити траншею повз школу № 10, що на вулиці Бригадній, і на півтора метра перенесли паркан. За словами підрядника, цей паркан був самовільно встановлений батьками якраз на 1,5 метра далі, ніж передбачає генеральний план міста.

Відомо, що у «Східгазбуд» був ордер на роботи і дозвіл від директора школи. Але ані в департаменті благоустрою міськради, ані в школі працівників фірми не попередили, що будь-які будівельні роботи біля школи заборонені Господарським судом Дніпропетровської області.

Раніше повідомлялося, що Дніпровською міською радою у 2015 році було надано дозвіл ТОВ "Промпоставка-А" на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки. Згідно із ним, приватна компанія розпочала дії щодо відведення землі, яка фактично належала місцевій школі №10. У свій час "Промпоставка-А" орендувала шкільні майстерні, а згодом - добилася передачі землі за фактичним знаходження приміщень.На початку травня приватна компанія розпочала підготовку до будівництва багатоповерхівки на відстані п'яти метрів від навчального закладу.

Пізніше батьківський колектив школи №10 закликав міську владу зупинити будівництво багатоповерхівки на відстані декількох метрів від будівлі навчального закладу.

 

 

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...