App Store Google Play

У Дніпрі всупереч забороні біля школи № 10 почали копати траншеї

15 Лютого 20:30
У Дніпрі всупереч забороні біля школи № 10 почали копати траншеї

Суд заборонив здійснювати будь-які будівельні роботи на території середньої школи №10 в центральному районі Дніпра. Всупереч забороні підрядники почали копати траншеї, що викликало тривогу у батьків. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на 49000.com.ua.

Зазначається, що траншеї ніяк не огороджені і займають майже весь тротуар. Окрім того, що діти туди можуть впасти, батьки занепокоїлися через те, чи не тягнуть силові кабелі для "Промпоставка-А". Тим паче, що чітку відповідь «Східгазбуд» надав лише після того, як батьки вихованців школи № 10 зібрали журналістів і викликали поліцію.

Як виявилося, ці роботи проводив підрядник ДТЕК «Інвестиційна компанія «Східгазбуд». Фірма ще 16 січня подавала до виконкому запит на дозвіл перекрити вісім перехресть в центрі Дніпра для будівництва електромереж. Виконком дав добро на проведення робіт і фірма почали простягати силовий кабель для станції «Наддніпрянська».

8 лютого почали рити траншею повз школу № 10, що на вулиці Бригадній, і на півтора метра перенесли паркан. За словами підрядника, цей паркан був самовільно встановлений батьками якраз на 1,5 метра далі, ніж передбачає генеральний план міста.

Відомо, що у «Східгазбуд» був ордер на роботи і дозвіл від директора школи. Але ані в департаменті благоустрою міськради, ані в школі працівників фірми не попередили, що будь-які будівельні роботи біля школи заборонені Господарським судом Дніпропетровської області.

Раніше повідомлялося, що Дніпровською міською радою у 2015 році було надано дозвіл ТОВ "Промпоставка-А" на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки. Згідно із ним, приватна компанія розпочала дії щодо відведення землі, яка фактично належала місцевій школі №10. У свій час "Промпоставка-А" орендувала шкільні майстерні, а згодом - добилася передачі землі за фактичним знаходження приміщень.На початку травня приватна компанія розпочала підготовку до будівництва багатоповерхівки на відстані п'яти метрів від навчального закладу.

Пізніше батьківський колектив школи №10 закликав міську владу зупинити будівництво багатоповерхівки на відстані декількох метрів від будівлі навчального закладу.

 

 

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Важко осягнути наскільки ми втратили зв'язок зі своїм минулим. Не кажучи вже про те, скільки нам необхідно часу на відновлення своєї ж ідентичності та культури. Гортаючи сторінки "Моїх споминів п...
Ойойой! Вони образили Україну і весь народ!Вони не віддали честь Президенту(!!!)Ооо! Наші герої! Скрутили дулю клоуну!Я промовчу про честь. Бо тут окрім посміятися не виходить. Честь можна мати, або н...
Потенційна реабілітація Росії в очах євробюрократії висить над нами уже кілька років. В цьому немає нічого дивного, адже Росія має набагато більший вплив у Європі, ніж Україна. Цей вплив напрацьовував...
Марія СОЛОМОНОВА

Георгиевская лента

Георгиевская лента. Когда-то это был символ победы над фашисткой Германией. После 2014 года, когда эта лента стала символом оккупации Россией украинского Крыма и военного захвата востока Украины,...