App Store Google Play

У Дніпрі відкрили творчу платформу у вигляді комунального підприємства

15.02.2019 12:40
У Дніпрі відкрили творчу платформу у вигляді комунального підприємства

У Дніпрі урочисто відкрили Школу сучасного образотворчого мистецтва та дизайну ім. Вадима Сідура. Це нова комунальна установа, діяльність якої, за задумом, буде спрямована на підтримку талановитої молоді, допомогу реалізації творчих проектів у сфері дизайну міських просторів, передає Дніпроград. 

Новий заклад функціонуватиме у приватному Музеї українського живопису. Директор нового КП Людмила Тверська зазначає, що школа покликана розвивати дизайн міського простору, підтримувати талановитих молодих митців, дизайнерів і архітекторів.  

«Це школа майстерності, удосконалення професійності наших митців, роботи яких покликані реанімувати міський простір Дніпра. Вдячні Музею українського живопису, який усіляко підтримує нашу школу. Планується, що на базі музею проводитимуться різні лекції, зустрічі, семінари», – наголосила директор школи. 

В свою чергу, заслужений діяч мистецтв України Григорій Гельфер зазначив, що ця школа - не освітня установа, а творча платформа для реалізації ідей. 

«Ми хочемо допомагати всім талановитим і небайдужим до візуального образу Дніпра митцям. Тут акумулюватимуться нові ідеї творчих людей, які бажають змінити обличчя міста», – пояснив Григорій Гельфер. 

Свою діяльність школа розпочала свою роботу новим проектом «Дніпро ХХІ.0 - креативне місто», в рамках якого усі охочі архітектори, дизайнери, художники отримали можливість презентувати власні ідеї щодо модернізації сучасного простору Дніпра. На ній представлено понад 40 дипломних, навчальних та конкурсних робіт студентів Придніпровської державної академії будівництва та архітектури, Дніпровського державного коледжу будівельно-монтажних технологій та архітектури, а також художників і дизайнерів міста. Ці роботи – варіанти дизайну різних місць і куточків Дніпра (вулиць, площ, скверів). 

«Проект «Дніпро ХХІ.0 - креативне місто» - це комплекс виставок, презентацій, конкурсів проектів щодо можливостей перетворення конкретних куточків нашого міста. Наразі це дуже актуально.  Молодь бачить Дніпро сучасним, креативним, комфортним і відкритим для всіх проявів візуальних мистецтв», – розповіла куратор виставки Яна Куницька. 

Виставка у рамках проекту «Дніпро ХХІ.0 – креативне місто» працюватиме у музеї до середини березня.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...