App Store Google Play

Міськрада Павлограда не виділила гроші на «комуналку» переселенцям з Донбасу

15 Лютого 10:40
Міськрада Павлограда не виділила гроші на «комуналку» переселенцям з Донбасу

Жителі транзитного містечка для тимчасово переміщених осіб у Павлограді сплачуватимуть за проживання втричі більше через відсутність дотації з міського бюджету. Про це Радіо Свобода у четвер повідомив директор комунального підприємства «Павлограджитлосервіс», на балансі якого перебуває містечко, Євген Бондар., передає Дніпроград.

За його словами, рішення сесії Павлоградської міськради передбачає виділення нинішнього року на містечко близько 656 тисяч гривень, які підуть на утримання адміністрації та персоналу. Водночас коштів на часткову компенсацію оплати житлово-комунальних послуг, спожитих мешканцями, не заплановано.

Як повідомив Євген Бондар, з 1 січня 2019 року кожен із жителів модульного містечка, за винятком дітей віком до 3 років, проживання яких все ж забезпечуватимуть з міського бюджету, має сплачувати по 1445 гривень на місяць.

«Депутати вивчали це питання. Усі переселенці отримують адресну допомогу на оплату комунальних послуг у розмірі 1 тисячі гривень. Усі отримують, однак не всі оплачують», – сказав Євген Бондар.

Як зауважив керівник підприємства, після зростання оплати за проживання в січні нинішнього року 33 переселенці виїхали з містечка, не здійснивши оплату, збитки підприємства через це склали 22 тисячі гривень. Ще частина мешканців здійснила оплату за старими тарифами.

«Найстрашніше, що ми маємо здійснити передоплату за електроенергію для будиночків, згідно з новим законом, а у нас немає такої можливості. Ймовірно, найближчим часом «Обленерго» відключить містечко від електроенергії, постраждають як боржники, так і сумлінніплатники», – зазначив директор підприємства.

За його даними, зараз у модульному містечку Павлограда мешкає 261 людина, з яких понад півсотні дітей.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Рефлексії навколо "втрачених" Криму та Донбасу - це звичайні "фантомні" болі. Усім цим обмінам думок про людей чи територію ("як повернути", "коли", "на яких умовах", "ми не повернемо, бо") скоро випо...
Помилка московітських протестувальників - це упор на «мирний протест». Вони, скоріш за все, помилково сприймають наш Майдан, як мирний виступ.Так! У нас багато тринділи про те, що тільки м...
Юрій Фоменко

Промоушен

Один пан з нашого міста забрав літніх батьків ближче до себе. Була придбана і приведена до ладу дачна ділянка в садовім товаристві, де постійно проживало багато ровесників батьків. Реконструйований бу...
Ярема ГАЛАЙДА

Про емпатію

Зустрів товариша випадково на вулиці. Постарів. Добряче постарів. Геть сивий, обличчя у зморшках, але все такий же жилавий, по молодечому стрункий, вкритий мало не чорною, степовою засмагою. Старий, с...