App Store Google Play

Міськрада Павлограда не виділила гроші на «комуналку» переселенцям з Донбасу

15.02.2019 10:40
Міськрада Павлограда не виділила гроші на «комуналку» переселенцям з Донбасу

Жителі транзитного містечка для тимчасово переміщених осіб у Павлограді сплачуватимуть за проживання втричі більше через відсутність дотації з міського бюджету. Про це Радіо Свобода у четвер повідомив директор комунального підприємства «Павлограджитлосервіс», на балансі якого перебуває містечко, Євген Бондар., передає Дніпроград.

За його словами, рішення сесії Павлоградської міськради передбачає виділення нинішнього року на містечко близько 656 тисяч гривень, які підуть на утримання адміністрації та персоналу. Водночас коштів на часткову компенсацію оплати житлово-комунальних послуг, спожитих мешканцями, не заплановано.

Як повідомив Євген Бондар, з 1 січня 2019 року кожен із жителів модульного містечка, за винятком дітей віком до 3 років, проживання яких все ж забезпечуватимуть з міського бюджету, має сплачувати по 1445 гривень на місяць.

«Депутати вивчали це питання. Усі переселенці отримують адресну допомогу на оплату комунальних послуг у розмірі 1 тисячі гривень. Усі отримують, однак не всі оплачують», – сказав Євген Бондар.

Як зауважив керівник підприємства, після зростання оплати за проживання в січні нинішнього року 33 переселенці виїхали з містечка, не здійснивши оплату, збитки підприємства через це склали 22 тисячі гривень. Ще частина мешканців здійснила оплату за старими тарифами.

«Найстрашніше, що ми маємо здійснити передоплату за електроенергію для будиночків, згідно з новим законом, а у нас немає такої можливості. Ймовірно, найближчим часом «Обленерго» відключить містечко від електроенергії, постраждають як боржники, так і сумлінніплатники», – зазначив директор підприємства.

За його даними, зараз у модульному містечку Павлограда мешкає 261 людина, з яких понад півсотні дітей.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Зеленський зробив спробу зупинити дефолт, але став заручником п’ятої колони Коломойського і непотребу власної фракції, який понабирали за оголошенням і для якого $60 тис. за саботаж значать біль...
Тимур Желдак

Хроніки карантину

те, про що ніхто не говорить1) ця фігня надовго. Біл Гейтс говорить про 10 тижнів. Це у них в цивілізованих країнах МОЖЛИВО говорити про 10 тижнів. у нас це триватиме мінімум до вересня, а у вересні п...
Пандемія коронавірусу COVID-19 змусила задуматися ідеологам глобалізму. Неочікувано для них світ почав закриватися вже не просто на рівні країн, а в деяких випадках і на рівні великих міст. Територіал...
Ярема ГАЛАЙДА

Про армію Конвенту

Тож, про армію Конвенту, про яку я все торочу, бо люди вже цікавляться.Як на мене Армія Конвенту - це те, що ми з вами, панове, не змогли реалізувати і те, що олігархічна контрреволюція, очолювана поп...