App Store Google Play

Андрій Денисенко перешкоджатиме дерибану будівлі театрально-художнього коледжу

15.02.2019 15:00
Андрій Денисенко перешкоджатиме дерибану будівлі театрально-художнього коледжу

Мерія Дніпра продовжує наступ на освіту та культуру. Про це повідомив народний депутат Андрій Денисенко на своїй сторінці в Facebook.

«Тільки-но спільними зусиллями з освітянами, батьками та громадськістю змогли відбити атаку на 19 школу, як почалася чергова спроба забрати приміщення у театрально-художнього коледжу», - написав Денисенко.

Він також зазначив, що коледж знаходиться на 26-му окрузі, за яким обирався народний депутат. Саме тому він не полишить це питання і боротиметься за справедливе вирішення долі навчального закладу.

«Маю на руках звернення понад 600 викладачів, студентів та батьків. Докладу всіх зусиль, щоби навчальний корпус коледжу за адресою пл. Успенська, 14 і надалі залишався в обласній власності і не був переданий до міста, де на його землю вже поклали оком для будівництва чергового ТРЦ», - наголосив Андрій Денисенко.

Народний обранець також звернувся до голови Дніпропетровської обласної ради Гліба Пригунова та керівництва комісії з питань ЖКГ в особі Оксани Томчук із закликом підтримати галузь культури та творчу молодь.

Нагадаємо, вчора колектив коледжу назвав спробу Філатова привласнити їхнє приміщення правовим нонсенсом, якого в країні ще не було.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...