App Store Google Play

Андрій Денисенко перешкоджатиме дерибану будівлі театрально-художнього коледжу

15 Лютого 15:00
Андрій Денисенко перешкоджатиме дерибану будівлі театрально-художнього коледжу

Мерія Дніпра продовжує наступ на освіту та культуру. Про це повідомив народний депутат Андрій Денисенко на своїй сторінці в Facebook.

«Тільки-но спільними зусиллями з освітянами, батьками та громадськістю змогли відбити атаку на 19 школу, як почалася чергова спроба забрати приміщення у театрально-художнього коледжу», - написав Денисенко.

Він також зазначив, що коледж знаходиться на 26-му окрузі, за яким обирався народний депутат. Саме тому він не полишить це питання і боротиметься за справедливе вирішення долі навчального закладу.

«Маю на руках звернення понад 600 викладачів, студентів та батьків. Докладу всіх зусиль, щоби навчальний корпус коледжу за адресою пл. Успенська, 14 і надалі залишався в обласній власності і не був переданий до міста, де на його землю вже поклали оком для будівництва чергового ТРЦ», - наголосив Андрій Денисенко.

Народний обранець також звернувся до голови Дніпропетровської обласної ради Гліба Пригунова та керівництва комісії з питань ЖКГ в особі Оксани Томчук із закликом підтримати галузь культури та творчу молодь.

Нагадаємо, вчора колектив коледжу назвав спробу Філатова привласнити їхнє приміщення правовим нонсенсом, якого в країні ще не було.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Максим Мірошниченко

Рейтинг влади падає

Очевидно, що в найближчий час ми побачимо фрагментацію влади. Із занадто різних елементів вона складається. Ці різноманітні групи воюють одна із одною через оці телеграмні зливи та інсайди. Портнов лю...
Те, що два великих свята, Архістратига Михаїла і День гідності та свободи, Україна відзначає в один день, не випадковий збіг. Ці свята дещо схожі – і за смислом, і особистостями.Наші Герої, які...
Максим Мірошниченко

Про деолігархізацію

Як свідчать розмови суркова із бородаєм про ріната, заяви коломойського та й результати останніх, передостанніх...та в принципі будь-яких виборів, реальна модернізація України можлива лише після усуне...
Юрій Фоменко

Сільський автобус

Сільський автобус кінця 70-х.Дочекавшись обвітреного і запиленого, задимленого і замученого сільськими дорогами ЛАЗа, вмощувалися на твердих його кріслах, бажано біля вікна. Гойдало, гицало, раз-у-раз...