App Store Google Play

Винуватець смертельного ДТП Цаценко не полишає спроб вийти з тюрми

14 Лютого 15:00
Винуватець смертельного ДТП Цаценко не полишає спроб вийти з тюрми

Сьогодні, 14 лютого, в Апеляційному суді Дніпропетровської області відбулося засідання у справі водія-вбивці Олексія Цаценка, який намагається скасувати рішення суду першої інстанції та вийти з тюрми. Про це з місця події повідомляє кореспондент Дніпрограда.

Наразі захист Цаценка ухопився за єдину можливу соломинку, яка може привернути увагу суддів. Адвокати виявили, що декілька технічних записів засідань Красногвардійського суду, де і було винесено вирок водію, не придатні для прослуховування. Відповідно, сторона Олексія Цаценка вважає, що це є грубим порушенням і вирок суду першої інстанції необхідно скасувати.

Варто зауважити, що один із адвокатів водія-вбивці заявив, що нібито технічний запис у суді хтось глушив навмисно. Втім, такі «гарячі» заяви суд залишив без уваги.

Натомість, сторона загиблого у ДТП Сергія Лященка наполягає на тому, що зазначені записи не несуть цінності для розгляду справи по суті й не фіксували важливі моменти попереднього судового процесу.

Що цікаво, під час розгляду питання придатності технічних записів, Олексій Цаценко раптово вирішив повідомити суду, що 13 лютого перерахував матері і вдові загиблого Лященка по 50 тисяч гривень «матеріальної допомоги». Яким чином це стосується розгляду апеляційної скарги ув’язнений не повідомив і лише зазначив, що це важливо для нього. Сторона потерпілого відмовилася від будь-якої «матеріальної допомоги» зі сторони винуватця ДТП, але суд долучив квитанції до справи і продовжив розгляд по суті.

Вислухавши всі сторони, суд оголосив перерву в засіданні до 11:30 28 лютого.

Нагадаємо, в ніч з 23 на 24 лютого Олексій Цаценко врізався в електроопору на перехресті проспекту Пушкіна і вулиці Шмідта. Пізніше експертиза показала, що він був п'яний.  Після цього Цаценко не раз намагався уникнути покарання. Так, він намагався втекти прямо з місця ДТП, влаштовував істерики в лікарні, де у нього намагалися взяти кров для аналізу на наявність алкоголю. Пізніше брехав, що не перевищував швидкість, і звалював вину на свого загиблого компаньйона, нібито він смикнув водія за руку. Експертизи довели, що це неправда. 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Рефлексії навколо "втрачених" Криму та Донбасу - це звичайні "фантомні" болі. Усім цим обмінам думок про людей чи територію ("як повернути", "коли", "на яких умовах", "ми не повернемо, бо") скоро випо...
Помилка московітських протестувальників - це упор на «мирний протест». Вони, скоріш за все, помилково сприймають наш Майдан, як мирний виступ.Так! У нас багато тринділи про те, що тільки м...
Юрій Фоменко

Промоушен

Один пан з нашого міста забрав літніх батьків ближче до себе. Була придбана і приведена до ладу дачна ділянка в садовім товаристві, де постійно проживало багато ровесників батьків. Реконструйований бу...
Ярема ГАЛАЙДА

Про емпатію

Зустрів товариша випадково на вулиці. Постарів. Добряче постарів. Геть сивий, обличчя у зморшках, але все такий же жилавий, по молодечому стрункий, вкритий мало не чорною, степовою засмагою. Старий, с...