App Store Google Play

У Дніпрі дружин воїнів АТО/ООС запрошують долучитися до клубу, в якому допомагають зберегти сім'ю

14.02.2019 17:00
У Дніпрі дружин воїнів АТО/ООС запрошують долучитися до клубу, в якому допомагають зберегти сім'ю

У Дніпрі функціонує клуб, у якому жінок навчають взаємодіяти з воїном після повернення з війни додому. З дружинами працюють психологи та конфліктологи, які допомагають зберегти сім’ю. Про це сьогодні, 14 лютого, під час прес-конференції на каналі «Відкритий» розповіли представниці Об’єднання дружин воїнів АТО/ООС «4.5.0», передає Дніпроград.

Зазначається, що клуб з’явився у грудні 2017 року і наразі до нього входить 22 дружини, котрі дочекалися своїх чоловіків-воїнів та проходять психологічну реабілітацію.

«Часто ми стикаємося з нерозумінням внутрішнього світу чоловіка, який повернувся з війни. Це дуже шкодить стосункам», - каже представниця клубу Анна Сарвіра.  

Зустрічі проходять щотижня у вигляді груп підтримки під модерацією спеціалістів. З жінками працюють психологи і психотерапевти, котрі допомагають зберегти сім’ю. Проводяться майстер-класи з саморозвитку та конфліктології.

 «Жінка навчається надавати підтримку, яку не зміг надати психолог. Бо у багатьох чоловіків були невдалі спроби звернення до нього», - повідомляє керівниця Об’єднання дружин воїнів АТО/ООС «4.5.0» Оксана Міхєєва.

Зазначається, що жінкам можна брати з собою дітей, з якими може працювати дитячий психолог або аніматор.

«Ми відкриті для допомоги родинам наших військових. Ми відкриті і готові ділитися з дружинами українських військових власним досвідом підтримки своїх героїв. Ми відкриваємо двері до співпраці з тими, кого хвилюють питання повернення учасників бойових дій з війни», - додає вона.

Долучитися до клубу можна на сторінці у Фейсбук, або за тел. 067-56-34-547.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...