App Store Google Play

"Правовий нонсенс, якого в країні ще не було", - колектив коледжу про спробу Філатова привласнити їхнє приміщення

14.02.2019 15:40
"Правовий нонсенс, якого в країні ще не було", - колектив коледжу про спробу Філатова привласнити їхнє приміщення

Сьогодні, 14 лютого, колектив Дніпропетровського театрально-художнього коледжу вкотре порушив питання передачі закладу у власність міста. Викладачі та учні коледжу стурбовані рішенням міської ради та заявою міського голови Бориса Філатова, про що розповіли під час прес-конференції на каналі «Відкритий», передає Дніпроград.

Варто зазначити, що історія з коледжем розпочалася ще в квітні минулого року. Тоді колектив коледжу отримав інформацію про те, що очільник Дніпра Борис Філатов направив лист голові облради Глібу Пригунову щодо передачі приміщення коледжу у власність територіальної громади міста.

Викладачам повідомили, що корпус коледжу, який знаходиться за адресою: площа Успенська, 14 планують використати для розміщення співробітників виконавчих органів Дніпровської міської ради. Після цього викладачі написали звернення до Гліба Пригунова з проханням не допустити передачу приміщення у комунальну власність міськради. Розгляд питання було призупинено, проте 8 лютого під час засідання постійної комісії з питань житлово-комунального господарства та комунальної власності Дніпропетровської обласної ради знову торкнулися питання передачі будівель двох коледжів у власність Дніпровської міської ради.

Внаслідок цього колектив Дніпропетровського театрально-художнього коледжу хоче порушити це питання перед всіма територіальними громадами сіл, селищ та міст Січеславщини, аби разом вирішити долю ВНЗ.

Зазначається, що згідно зі Статутом коледжу «майно, що закріплене за Закладом на праві оперативного управління, не може бути предметом застави, а також не підлягає вилученню або передачі у власність юридичним і фізичним особам без згоди зборів трудового колективу». 

«Ми вважаємо цю ситуацію правовим нонсенсом, якого в країні ще не було. Єдине, чого вимагаємо від Бориса Філатова - дотримуватися закону та припинити спроби забрати наше приміщення. Ми повинні займатися творчістю, а не юридичними питаннями», - так коментує ситуацію фахівець з цивільного захисту, випускник коледжу Дмитро Синиця.

Зазначається, що коледж підтримують всі його випускники, більшість з яких Народні артисти України, батьківський комітет, викладачі та учні. Всі вони неодноразово зверталися до влади, писали звертання та збирали підписи в підтримку свого ВНЗ.

Відомо, що 22 лютого відбудеться чергове скликання шістнадцятої сесії Дніпропетровської обласної ради, під час якого вкотре розглянуть питання передачі коледжу у власність міськради. Проте, попередньо це питання має розглянути профільна комісія ЖКГ. На останньому засіданні цієї комісії депутат обласної ради Оксана Томчук наголосила на тому, що попередньо комісія має заслухати позицію трудового колективу і вже після цього проводити голосування щодо коледжу. Відповідно, наразі комісію питання не пройшло, тож попередньо на сесію обласної ради це питання поки не виноситься.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Український літак був збитий іранською зенітною ракетою російського виробництва - ця інформація спецслужб та військових США ставить Зевладу перед простою дилемою.Або вимагати законного розслідування і...
В той час коли світові держави виходять з різних угод по скороченню озброєння та нарощують свою військову міць, готуючись відстоювати свої національни інтереси в будь якій частині світу, Україна навпа...
Максим Мірошниченко

У чомусь ми - вже Європа

Україна - це маленька країна. Маленька країна, яка знаходиться на території другої за площею держави Європи. З 2014-го року приблизно 10% території України знаходиться під управлінням Росії. А з ураху...
Коли запитуєш у різних куточках України - кого Ви знаєте з відомих людей пов'язаних з нашим містом Дніпро? Відповіді різні - Брєжнєв, Кучма, Бловатська, Катерина Друга, Петровський,.... ( дуже рідко з...