App Store Google Play

Міськрада Дніпра не хоче надавати інформацію про фінансування "обраних" шкіл, - OpenSchool

14 Лютого 12:20
Міськрада Дніпра не хоче надавати інформацію про фінансування "обраних" шкіл, - OpenSchool

Фахівці проекту OpenSchool провели аналіз фінансування шкіл Дніпра з боку місцевої влади. На більшість запитів аналітики отримали належні відповіді, але інформацію про деякі "обрані" школи в міськраді приховують, повідомляє Дніпроград.

Зазначається, що до міськради було надіслано запити щодо фінансування кожної школи в Дніпрі протягом 2017-2018 років. На окремі запити чиновники відповіли належним чином, але разом із цим інформація щодо 19 елітних навчальних закладів залишилася таємницею.

"Департамент не надав взагалі ніякої інформації по 19 школам Дніпра, серед яких 100 ліцей, Гімназія № 3, школа № 144, Вальдорфська школа і "елітні" університетські ліцеї - інформаційних технологій, фінансово-економічний, хіміко-екологічний і українсько-американський", - йдеться у повідомленні OpenSchool.

Окрім цього, значна частина відповідей з міськради містили неповні відповіді, а подальші уточнюючі запити були проігноровані, в результаті чого довелося писати скаргу Уповноваженому з прав людини на мовчазних чиновників Департаменту гуманітарної політики Дніпровської міської ради.

"Виникає питання: чи дійсно Дніпро входить до п'ятірки найбільш відкритих міст України по-праву, або це показова відкритість, щоб в черговий раз "прокинути" громадських активістів, які домагаються реальної прозорості влади і для того, щоб, як висловився сам мер, "поспостерігати їхнє гробове мовчання?", - підсумовують освітні аналітики.

Нагадаємо, що тиждень тому Апеляційний суд відновив розгляд справи "оптимізації освіти" в Дніпрі, через яку роботу втратили тисячі працівників шкіл.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Відверто кажучи, давно втомився читати такі заголовки, як "Україні потрібен націоналізм!". "Націоналізм - саме те, що потрібно Україні". "Україні не вистачає націоналізму".Все це, звісно, прекрасно. І...
Під тиском багатотисячних протестів нам дійсно вдалося уникнути швидкої капітуляції, але загроза повзучої капітуляції, з далекосяжними для держави та нації наслідками, є цілком реальною.Зе суттєво ско...
Максим Мірошниченко

Рейтинг влади падає

Очевидно, що в найближчий час ми побачимо фрагментацію влади. Із занадто різних елементів вона складається. Ці різноманітні групи воюють одна із одною через оці телеграмні зливи та інсайди. Портнов лю...
Те, що два великих свята, Архістратига Михаїла і День гідності та свободи, Україна відзначає в один день, не випадковий збіг. Ці свята дещо схожі – і за смислом, і особистостями.Наші Герої, які...