App Store Google Play

Міськрада Дніпра не хоче надавати інформацію про фінансування "обраних" шкіл, - OpenSchool

14.02.2019 12:20
Міськрада Дніпра не хоче надавати інформацію про фінансування "обраних" шкіл, - OpenSchool

Фахівці проекту OpenSchool провели аналіз фінансування шкіл Дніпра з боку місцевої влади. На більшість запитів аналітики отримали належні відповіді, але інформацію про деякі "обрані" школи в міськраді приховують, повідомляє Дніпроград.

Зазначається, що до міськради було надіслано запити щодо фінансування кожної школи в Дніпрі протягом 2017-2018 років. На окремі запити чиновники відповіли належним чином, але разом із цим інформація щодо 19 елітних навчальних закладів залишилася таємницею.

"Департамент не надав взагалі ніякої інформації по 19 школам Дніпра, серед яких 100 ліцей, Гімназія № 3, школа № 144, Вальдорфська школа і "елітні" університетські ліцеї - інформаційних технологій, фінансово-економічний, хіміко-екологічний і українсько-американський", - йдеться у повідомленні OpenSchool.

Окрім цього, значна частина відповідей з міськради містили неповні відповіді, а подальші уточнюючі запити були проігноровані, в результаті чого довелося писати скаргу Уповноваженому з прав людини на мовчазних чиновників Департаменту гуманітарної політики Дніпровської міської ради.

"Виникає питання: чи дійсно Дніпро входить до п'ятірки найбільш відкритих міст України по-праву, або це показова відкритість, щоб в черговий раз "прокинути" громадських активістів, які домагаються реальної прозорості влади і для того, щоб, як висловився сам мер, "поспостерігати їхнє гробове мовчання?", - підсумовують освітні аналітики.

Нагадаємо, що тиждень тому Апеляційний суд відновив розгляд справи "оптимізації освіти" в Дніпрі, через яку роботу втратили тисячі працівників шкіл.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...