App Store Google Play

Дніпрян вкотре закликають вацинуватися від кору

14.02.2019 14:20
Дніпрян вкотре закликають вацинуватися від кору

Щеплення – єдиний надійний захист від кору, тим пак коли у регіоні зафіксовано спалах захворюваності. Про це сьогодні, 14 лютого, під час прес-конференції і ІА "Мост-Дніпро" вкотре нагадали медики, передає Дніпроград.

На Січеславщині зареєстровано 172 випадки захворювання на кір. Лікарі закликають батьків роботи дітям щеплення від вірусу. Адже попередити кір можна лише вакцинацією. 

"Аби з України пішов кір, важливе охоплення мінімум 97-98%, щоб рівень колективного імунітету був 95%. Тому закликаємо вакцинуватися дотримуючись термінів Календаря щеплень, і якомога скоріше надолужити щеплення, якщо пропустили планову вакцинацію. Вакцинуватись за Календарем і надолужити пропущені щеплення можуть безкоштовно усі діти до 18 років, а також дорослі з груп ризику - військові, учасники бойових дій на Сході, студенти, освітяни і медики. Вакцина для цих осіб є в наявності в лікарнях", - розповіла головний спеціаліст Департаменту охорони здоров'я населення Дніпровського міської ради Наталія Мороз.

Для людей, які вирішили вакцинувати, і не знаходяться у групі ризику, ця послуга є оплатною. І вакцину мають купувати самі в місцевих аптеках. 

"Інколи буває ситуація, коли людина не пам’ятає, чи робила щеплення, втрачена медична документація і вона не знає, чи робити їй вакцинацію. Необхідно в приватній лабораторії провести дослідження на вивчення напруженості імунітету. А потім звернутися до свого лікаря. Вакцину для щеплення необхідно купити в аптеці. Вона коштує близько 380 грн", - розповіла  головний спеціаліст департаменту охорони здоров'я населення Дніпровського міської ради Тетяна Мартиненко. 

Проте в яких саме аптеках є вакцина - в Департаменті не знають та облік не ведуть. За власним досвідом корспондент Дніпрограду поки що в жодній аптеці міста вакцину не знайшов.

Теги: кір, вакцина

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...
В середині минулого тижня деякі справи та одне свято закинули мене у Дніпро. Тому вперше за останні 16 років я подивився на це місто поглядом киянина. Хоча киянин з мене відносний - тільки вийшов на П...
Нам вдовблювали 200 років, що Днєпрапєтровск - це російське місто, його збудували російські царі та зросійщені генсеки «і ваапщє - тут всєгда гаварілі па рускі».Але ми з вами у 2014-2015 р...