App Store Google Play

Дніпрян вкотре закликають вацинуватися від кору

14.02.2019 14:20
Дніпрян вкотре закликають вацинуватися від кору

Щеплення – єдиний надійний захист від кору, тим пак коли у регіоні зафіксовано спалах захворюваності. Про це сьогодні, 14 лютого, під час прес-конференції і ІА "Мост-Дніпро" вкотре нагадали медики, передає Дніпроград.

На Січеславщині зареєстровано 172 випадки захворювання на кір. Лікарі закликають батьків роботи дітям щеплення від вірусу. Адже попередити кір можна лише вакцинацією. 

"Аби з України пішов кір, важливе охоплення мінімум 97-98%, щоб рівень колективного імунітету був 95%. Тому закликаємо вакцинуватися дотримуючись термінів Календаря щеплень, і якомога скоріше надолужити щеплення, якщо пропустили планову вакцинацію. Вакцинуватись за Календарем і надолужити пропущені щеплення можуть безкоштовно усі діти до 18 років, а також дорослі з груп ризику - військові, учасники бойових дій на Сході, студенти, освітяни і медики. Вакцина для цих осіб є в наявності в лікарнях", - розповіла головний спеціаліст Департаменту охорони здоров'я населення Дніпровського міської ради Наталія Мороз.

Для людей, які вирішили вакцинувати, і не знаходяться у групі ризику, ця послуга є оплатною. І вакцину мають купувати самі в місцевих аптеках. 

"Інколи буває ситуація, коли людина не пам’ятає, чи робила щеплення, втрачена медична документація і вона не знає, чи робити їй вакцинацію. Необхідно в приватній лабораторії провести дослідження на вивчення напруженості імунітету. А потім звернутися до свого лікаря. Вакцину для щеплення необхідно купити в аптеці. Вона коштує близько 380 грн", - розповіла  головний спеціаліст департаменту охорони здоров'я населення Дніпровського міської ради Тетяна Мартиненко. 

Проте в яких саме аптеках є вакцина - в Департаменті не знають та облік не ведуть. За власним досвідом корспондент Дніпрограду поки що в жодній аптеці міста вакцину не знайшов.

Теги: кір, вакцина

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...