App Store Google Play

ДніпроОДА зводить «з нуля» сучасний дитсадок у Старих Кодаках

14 Лютого 13:00
ДніпроОДА зводить «з нуля» сучасний дитсадок у Старих Кодаках

У Старих Кодаках у розпалі – велике будівництво. Дніпропетровська облдержадміністрація зводить «з нуля» дитячий садочок для 80 малюків. На сучасну двоповерхову будівлю з нетерпінням чекає малеча – в селі ніколи не було дошкільного закладу. Наразі будівельники вже зводять другий поверх. Про це повідомив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко, інформує Дніпроград.

«Децентралізація, ініційована Президентом України Петром Порошенком, відкрила нечувані раніше можливості. Допомагаємо громадам розвивати інфраструктуру. У Старих Кодаках будуємо «з нуля» дитсадок – за оригінальним проектом. Будівництво – виключно за сучасними технологіями. Вперше в історії села місцеві малюки матимуть дошкільний заклад», – зазначив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко.

Про садочок у Старих Кодаках мріяли багато поколінь місцевих. Тож коли посеред села розгорнулося масштабне будівництво, зраділи.

..за оригінальним проектом,..

«Ще мої батьки мріяли про дитсадок, а ось тепер і ми з чоловіком та маленькою Олею, – розповіла мешканка села Старі Кодаки Дар’я Пирогова. – Зараз доводиться дитину залишати із бабусями та дідусями – то в одних, то в інших. Вже не можемо дочекатися відкриття нового садочка. Впевнені, він буде чудовий!».

Будівництво дитсадка розгорнулося у серпні 2018-го, а вже підрядники працюють на другому поверсі. На часі – зведення каркасу споруди. Як тільки будівельники змонтують залізобетонні конструкції та зроблять перекриття, розпочнуть облаштовувати зовнішні стіни першого поверху.

Садок будують поряд із місцевою школою.

Почали влітку 2018-го,..

«Старший син вже першачок. А трирічну доньку доводиться возити до дитсадка аж до військового містечка, що біля дніпровського аеропорту, –  поділилася місцева Ольга Івженко. – Відкриття нового садочка – ключове питання для нашої сім’ї і величезна мрія. Буде дуже зручно: і школа, і садок – все поруч».

Садок зводять за оригінальним проектом. Його розробили дніпровські архітектори. Втілює – Дніпропетровська облдержадміністрація.

«Вдячні керівництву області, що допомогли вирішити нагальну проблему села і виділили кошти. Будівництво ведеться активно. Сподіваємося, нашим діткам буде дуже цікаво, зручно і комфортно у новому садочку», – сказала заступник директора старокодацької школи Ірина Селянська.

Майбутній садок прийме 80 малюків

Поруч із майбутньою будівлею дитсадка зводять альтернативну котельню. Вона працюватиме і на вугіллі, і на пелетах.

«Після того, як переобладнали шкільну котельню, стали набагато менше витрачати коштів на опалення. Вугілля значно дешевше за газ. Добре, що в будівництві садочка враховані технології енергозбереження», – додала Ірина Селянська.

Майбутній дитсадок – на 80 малюків.

«Хочу, щоб садочок якнайшвидше побудували і моя сестричка нарешті пішла туди. Їй там буде дуже затишно!», – сказав 6-річний Клим Івженко.

Нині на Січеславщині будують «з нуля» п’ять дитсадків.

Нагадаємо, що у Романковому «з нуля» зводять дитсадок європейського зразка.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Рефлексії навколо "втрачених" Криму та Донбасу - це звичайні "фантомні" болі. Усім цим обмінам думок про людей чи територію ("як повернути", "коли", "на яких умовах", "ми не повернемо, бо") скоро випо...
Помилка московітських протестувальників - це упор на «мирний протест». Вони, скоріш за все, помилково сприймають наш Майдан, як мирний виступ.Так! У нас багато тринділи про те, що тільки м...
Юрій Фоменко

Промоушен

Один пан з нашого міста забрав літніх батьків ближче до себе. Була придбана і приведена до ладу дачна ділянка в садовім товаристві, де постійно проживало багато ровесників батьків. Реконструйований бу...
Ярема ГАЛАЙДА

Про емпатію

Зустрів товариша випадково на вулиці. Постарів. Добряче постарів. Геть сивий, обличчя у зморшках, але все такий же жилавий, по молодечому стрункий, вкритий мало не чорною, степовою засмагою. Старий, с...