App Store Google Play

Поліція не може здолати нелегальних перевізників, що порушують ПДР просто в центрі Дніпра

13 Лютого 09:20
Поліція не може здолати нелегальних перевізників, що порушують ПДР просто в центрі Дніпра

Дніпряни обурюються бездіяльностю поліції щодо нелегальних паркувальників на центральних вулицях міста. Власники автопарків ніяк не реагують на виписані штрафи та багаторазові виклики поліції. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на сторінку у Фейсбук громадського активіста Івана Васючкова.

Зазначається, що вже протягом трьох  місяців у самісінькому центрі міста на вул. Глінки стоять так звані маршрутки-«нелегали», котрі періодично блокують зупинки громадського транспорту і прохід пішоходів.

 «Через байдужість водіїв до правил дорожнього руху я  вирішив викликати патрульну поліцію, аби покарати порушників. В результаті чекав більше години її прибуття, потім 20 хвилин пояснював в чому ж порушення і як підсумок, зі слів поліцейського, водій отримав постанову, а інші від'їхали подалі. Повертаюся ввечері - знову все на своїх місцях», - йдеться у дописі Васючкова.

За його словами, він знову викликав поліцію та чекав її 45 хвилин, аби ранкові події повторилися і водій отримав чергову постанову. Проте розуміння він не дочекався ані від дирекції АТС, ні від водіїв.

«Сподіваюся поліція і без дзвінків громадян штрафуватиме нелегалів за порушення, бо проїжджають екіпажі там сотні разів в день», - підбив підсумок активіст.

Водночас,  лобіст перевізників Михайло Тонконогий на своїй сторінці назвав напад на АТП 11205 нечесною конкуренцією. За його словами,  у маршрутів № 244 і № 245 все добре, на відміну від ПАТ "Північтранс", договір з яким буде розірваний вже наступного тижня. 

Раніше повідомлялося, що у центрі Дніпра припаркована на рельсах автівка паралізувала рух електротранспорту

 

 

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Відверто кажучи, давно втомився читати такі заголовки, як "Україні потрібен націоналізм!". "Націоналізм - саме те, що потрібно Україні". "Україні не вистачає націоналізму".Все це, звісно, прекрасно. І...
Під тиском багатотисячних протестів нам дійсно вдалося уникнути швидкої капітуляції, але загроза повзучої капітуляції, з далекосяжними для держави та нації наслідками, є цілком реальною.Зе суттєво ско...
Максим Мірошниченко

Рейтинг влади падає

Очевидно, що в найближчий час ми побачимо фрагментацію влади. Із занадто різних елементів вона складається. Ці різноманітні групи воюють одна із одною через оці телеграмні зливи та інсайди. Портнов лю...
Те, що два великих свята, Архістратига Михаїла і День гідності та свободи, Україна відзначає в один день, не випадковий збіг. Ці свята дещо схожі – і за смислом, і особистостями.Наші Герої, які...