App Store Google Play

ДніпроОДА спільно з Облрадою створили банк інфраструктурних проектів

13.02.2019 12:20
ДніпроОДА спільно з Облрадою створили банк інфраструктурних проектів

ОДА спільно з Облрадою створили банк інфраструктурних проектів. Про це під час інтерв’ю виданню «Гордон» розповів радник голови Дніпропетровської облдержадміністрації Юрій Голик, передає Дніпроград.

За його словами, школи реконструює ОДА, а якщо хтось із депутатів хоче замінити вікна в амбулаторії, то це завдання місцевої влади.

Зазначається, що з цієї причини був створений банк проектів, який вже успішно реалізується.

«Ми розділилися на кілька груп з депутатами територій, проїхалися по всіх територіях. Приїжджаємо на будь-яку територію і говоримо: покажіть нам, що ви хочете, щоб було зроблено в цю каденцію Обласної ради. І у нас кожен депутат на своїй території точно знає, що все заплановане буде зроблено», - каже радник.

Як правило, якщо депутат Облради вносить в ОДА пропозицію реалізувати проект на території, де він був обраний, то адміністрація починає спілкуватися з громадою, аналізує пропозицію і в підсумку підтримує його.

«Ми з самого початку домовилися про правила гри і у нас по кожній території є банк проектів», - сказав Голик.

Відомо, що за три з половиною роки ДніпроОДА побудувала і реконструювала понад 500 доріг в населених пунктах, 100 об'єктів альтернативної енергетики, 62 водоводи протяжністю 400 км, 44 школи (в 225 школах впровадила інклюзивна освіта), 51 дитячий садок, 20 спортивних об'єктів і 40 спортивно-освітніх комплексів, 30 медичних установ, купила 182 квартири для учасників АТО.

Раніше повідомлялося, що за останні три роки в інфраструктуру нашої області  було вкладено близько одного мільярда євро.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...