App Store Google Play

З Дніпра на Схід військовим передадуть TRX петлі для занять спортом

12 Лютого 13:40
З Дніпра на Схід військовим передадуть TRX петлі для занять спортом

В зону бойових дій на Схід найближчим часом відправлять півсотні комплектів спортивного знаряддя. Це функціональні петлі, завдяки яким можна повноцінно тренуватися на вулиці або у приміщенні. Обладнання унікальне тим, що здатне задіювати практично всі групи м'язів. Сьогодні, 12 лютого, у приміщенні ДніпроОДА презентували ці петлі. Про це повідомляє Дніпроград з місця подій.

Незабаром на Схід відправлять 50 комплектів TRX тренажерів, на яких можна займатися спортом у польових умовах. Це вид спортивного обладнання для занять з вагою власного тіла. Він являє собою дві стропи, які об'єднані між собою і закріплені на певній висоті.  

"Відомо, що саме з нашої області пішла найбільша кількість хлопців на війну з Росією. Також найбільше військових загинуло. Ми досить часто допомагаємо військовослужбовцям. Це наша особиста ініціатива. І коли до нас звернувся учасник бойових дій на Сході, доброволець Олег Чистопольцев з пропозицією передати бійцям функціональні петлі, які він розробив, ми не могли не погодитися", - розповів радник голови ДніпроОДА Юрій Голік. 

Прикметно, що тренажери розробив Олег Чистопольцев самостійно, разом із своїми військовими-побратимами. Каже, не з чуток знає, наскільки актуально військовослужбовцю підтримувати належну фізичну форму. Причому важливо це робити в будь-яких умовах, навіть польових.

"Всі ми прекрасно знаємо, як важливо займатися спортом та підтримувати свою фізичну форму. Але є сфери діяльності, де це архіважливо. І військова діяльність - одна з них. Проте знаходячись на фронті, в польових умовах, не завжди є можливість для якісного заняття спортом. Тренажер TRX виглядає як дві простенькі гумки з петлями. Ви прикріплюєте стропи до міцної основи, вставляєте в петлі руки чи ноги і виконуєте вправи в підвішеному стані, працюючи з власною вагою. Цей винахід був розроблений американськими військовими. На сьогодні є велика кількість аналогів цього тренажеру. І ці петлі, які розробив я, також є аналогом. Тут використані інші матеріали та принципи, - розповів Чистопольцев.

Головна мета - створити надійні та доступні петлі. Адже, за словами військового, один комплект справжнього TRX тренажера коштує близько 300 доларів. Його петлі-прототипи - близько 650 грн, що є значно дешевшим. Знаряддя просте в експлуатації. З ним можна займатися будь-де: зачепивши за двері в кімнаті або за дерево – просто неба.

"Під час занять можна задіяти майже кожну група м'язів. Просте віджимання перетворюється на складну вправу. Півгодини – і все тіло в тонусі", – розказав він.

Більше того, петлі компактні і вміщуються в невелику сумку. Такий собі універсальний спортзал, який завжди під рукою.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Хочу дати кілька ненав'язливих порад водіям, які десь щось почули про дію знаку "зелена стрілка" (мал.1) на регульованих перехрестях, але до кінця в темі не розібралися.Перед тим як під'їхати до автів...
Юрій Фоменко

Починати треба з себе

Що ми хочемо:- коли люди з українськими прізвищами переконують що їм усе українське - чуждо. (((- коли журналіст просить по буквам продиктувати ім'я Андрея Шептицького. (((- коли шанувальники СРСР про...
Так вишукано піарити свого опонента, як це робить Порошенко, ще не вдавалося нікому)Не знаю, чи стане він Президентом, а от номінантом на яку-небудь премію з цього приводу Петро Олексійович вже удосто...
Світ повинен обертатись навколо кожного населеного пункта окремо. Тоді він почне обертатись навколо України. Для мене завжди був прикладом Олександрівський районний краєзнавчий музей на...