App Store Google Play

У Господарському суді Дніпропетровської області невідомі зривали засідання та залили коридор зеленкою

12 Лютого 13:00
У Господарському суді Дніпропетровської області невідомі зривали засідання та залили коридор зеленкою

Вчора, 11 лютого, невідомі зірвали судовий процес у Господарському суді Дніпропетровської області. Про це повідомляє Дніпроград із посиланням на прес-службу суду.

Зазначається, що судді розглядали позовні вимоги через невиконання відповідачем домовленості щодо оплати заборгованості за надані позивачем послуги вантажнотранспортних послуг у розмірі майже 2 мільйона гривень.

Під час розгляду справи в залі судових засідань перебувала група людей, частина з яких відмовилася надати документи, що посвідчують їх особу. Протягом судового засідання зазначені особи звинувачували суддів у хабарництві, не виконували розпоряджень головуючого у справі, викрикували гасла на підтримку відповідача у справі тощо.

Після закінчення судового засідання громадські «активісти» облили речовиною зеленого кольору стіни та підлогу в коридорі Господарського суду Дніпропетровської області.

Відповідальним працівником суду був викликаний наряд патрульної поліції для складання протоколу про адміністративне правопорушення.

Господарський суд Дніпропетровської області розцінює такі дії як спробу тиску на суд і втручання у процес здійснення правосуддя та звертає увагу учасників судового процесу і відвідувачів суду на неприпустимості вчинення таких дій. 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Ойойой! Вони образили Україну і весь народ!Вони не віддали честь Президенту(!!!)Ооо! Наші герої! Скрутили дулю клоуну!Я промовчу про честь. Бо тут окрім посміятися не виходить. Честь можна мати, або н...
Потенційна реабілітація Росії в очах євробюрократії висить над нами уже кілька років. В цьому немає нічого дивного, адже Росія має набагато більший вплив у Європі, ніж Україна. Цей вплив напрацьовував...
Марія СОЛОМОНОВА

Георгиевская лента

Георгиевская лента. Когда-то это был символ победы над фашисткой Германией. После 2014 года, когда эта лента стала символом оккупации Россией украинского Крыма и военного захвата востока Украины,...
Ярема ГАЛАЙДА

Коломойський стратив

Всі так зачепились за «громадянську війну» в інтерв‘ю Коломойського і забули, що він навіть винних назвав і причини тієї війни.А винні «оголтілі радикали», причиною ж є в...