App Store Google Play

У Господарському суді Дніпропетровської області невідомі зривали засідання та залили коридор зеленкою

12 Лютого 13:00
У Господарському суді Дніпропетровської області невідомі зривали засідання та залили коридор зеленкою

Вчора, 11 лютого, невідомі зірвали судовий процес у Господарському суді Дніпропетровської області. Про це повідомляє Дніпроград із посиланням на прес-службу суду.

Зазначається, що судді розглядали позовні вимоги через невиконання відповідачем домовленості щодо оплати заборгованості за надані позивачем послуги вантажнотранспортних послуг у розмірі майже 2 мільйона гривень.

Під час розгляду справи в залі судових засідань перебувала група людей, частина з яких відмовилася надати документи, що посвідчують їх особу. Протягом судового засідання зазначені особи звинувачували суддів у хабарництві, не виконували розпоряджень головуючого у справі, викрикували гасла на підтримку відповідача у справі тощо.

Після закінчення судового засідання громадські «активісти» облили речовиною зеленого кольору стіни та підлогу в коридорі Господарського суду Дніпропетровської області.

Відповідальним працівником суду був викликаний наряд патрульної поліції для складання протоколу про адміністративне правопорушення.

Господарський суд Дніпропетровської області розцінює такі дії як спробу тиску на суд і втручання у процес здійснення правосуддя та звертає увагу учасників судового процесу і відвідувачів суду на неприпустимості вчинення таких дій. 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Юрій Фоменко

Починати треба з себе

Що ми хочемо:- коли люди з українськими прізвищами переконують що їм усе українське - чуждо. (((- коли журналіст просить по буквам продиктувати ім'я Андрея Шептицького. (((- коли шанувальники СРСР про...
Так вишукано піарити свого опонента, як це робить Порошенко, ще не вдавалося нікому)Не знаю, чи стане він Президентом, а от номінантом на яку-небудь премію з цього приводу Петро Олексійович вже удосто...
Світ повинен обертатись навколо кожного населеного пункта окремо. Тоді він почне обертатись навколо України. Для мене завжди був прикладом Олександрівський районний краєзнавчий музей на...
Я зізнаюся відверто: я не був автором ідеї щодо перейменування області, навіть співавтором. Так, я безумовно підтримую заміну комуністичної і чужої назви на рідну, українську і патріотичну. І справа т...