App Store Google Play

У Господарському суді Дніпропетровської області невідомі зривали засідання та залили коридор зеленкою

12.02.2019 13:00
У Господарському суді Дніпропетровської області невідомі зривали засідання та залили коридор зеленкою

Вчора, 11 лютого, невідомі зірвали судовий процес у Господарському суді Дніпропетровської області. Про це повідомляє Дніпроград із посиланням на прес-службу суду.

Зазначається, що судді розглядали позовні вимоги через невиконання відповідачем домовленості щодо оплати заборгованості за надані позивачем послуги вантажнотранспортних послуг у розмірі майже 2 мільйона гривень.

Під час розгляду справи в залі судових засідань перебувала група людей, частина з яких відмовилася надати документи, що посвідчують їх особу. Протягом судового засідання зазначені особи звинувачували суддів у хабарництві, не виконували розпоряджень головуючого у справі, викрикували гасла на підтримку відповідача у справі тощо.

Після закінчення судового засідання громадські «активісти» облили речовиною зеленого кольору стіни та підлогу в коридорі Господарського суду Дніпропетровської області.

Відповідальним працівником суду був викликаний наряд патрульної поліції для складання протоколу про адміністративне правопорушення.

Господарський суд Дніпропетровської області розцінює такі дії як спробу тиску на суд і втручання у процес здійснення правосуддя та звертає увагу учасників судового процесу і відвідувачів суду на неприпустимості вчинення таких дій. 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...