App Store Google Play

У Дніпрі нагородять лауреатів конкурсу імені Олеся Гончара за 2018 рік

12.02.2019 12:40
У Дніпрі нагородять лауреатів конкурсу імені Олеся Гончара за 2018 рік

Завтра, 13 лютого, у Дніпрі відбудеться традиційне нагородження переможців конкурсу ім. О. Гончара на сторінках щомісячника «Бористен». Про це сьогодні, 12 лютого, під час прес-конференції в ІА «Наше місто» розповів організатор конкурсу та головний редактор журналу Фідель Сухоніс, повідомляє Дніпроград.

Відомо, що Відзнака імені Олеся Гончара була запроваджена Всеукраїнським щомісячником «Бористен» разом з Національним гірничим університетом (сьогодні — НТУ «Дніпровська політехніка») у 2003 році.

«Спочатку це було суто літературне змагання, проте ми помітили, що люди залишають по собі добрі справи у будь-якій сфері діяльності», -  додав Сухоніс.

Зазначається, що журнал багато років є творчою платформою для журналістів, письменників, поетів, науковців і критиків. Серед авторів також є й українці, які мешкають за кордоном, але своєю творчістю і благодійними справами завжди разом зі своїм народом.

Щорічно серед робіт його авторів відзначають ті, що знайшли яскравий відгук у читачів. Ці люди отримують відзнаку конкурсу ім. Олеся Гончара.

Цьогоріч переможцями стали 8 людей та одна волонтерська група. Серед лауреатів є навіть одна посмертна нагорода - Іларіон Хейлик, уродженець нашої області, проте жив у діаспорі Нью-Джерсі, США. Окрім нього, є ще двоє переможців, котрі жили у діаспорі - Лідія Гулак–Рубан (Нью-Джерсі, США) та Любов Василів–Базюк (м. Торонто, Канада).  Всі вони народжені за  системну багаторічну роботу з популяризації та поширенню української літератури в західному світі. За  вагомий внесок у справу відродження України нагородять Миколу Цоколенка, Олександра Панченка, Юрія Фанигіна, Сергія і Тетяну Дзюбу. Не залишиться без нагороди і Волонтерська група ДНУ імені Олеся Гончара за системну матеріальну і моральну підтримку ЗСУ  та добровольчих батальйонів  в обороні України на Донбасі.

Нагородження відбудеться завтра, 13 лютого, у головному корпусі НТУ «Дніпровська політехніка».

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Нам вдовблювали 200 років, що Днєпрапєтровск - це російське місто, його збудували російські царі та зросійщені генсеки «і ваапщє - тут всєгда гаварілі па рускі».Але ми з вами у 2014-2015 р...
Андрій ДЕНИСЕНКО

Дніпру 1200 років

Дніпру 1200 років!Такі гасла цілком могли би прикрасити вулиці нашого міста в ці святкові дні.Міста, давнішого за Москву та імперію, з її катеринами, переписуванням історії та байками про початки житт...
Дмитро Томчук

Про COVID-19 зсередини

Это мой очередной ежедневный лонгрид, но! На этот раз я очень прошу дочитать все до конца! Особенно людей который я люблю и уважаю и я знаю, что многим не хватает сил дочитать все до конца и они прост...
Події другої половини літа й початки осені наочно показали, що боротьба за Україну не припиняється і табір по той бік барикад готовий до наступу. Мова, зокрема йде про так званий "дніпровський референ...