App Store Google Play

У Дніпрі нагородять лауреатів конкурсу імені Олеся Гончара за 2018 рік

12 Лютого 12:40
У Дніпрі нагородять лауреатів конкурсу імені Олеся Гончара за 2018 рік

Завтра, 13 лютого, у Дніпрі відбудеться традиційне нагородження переможців конкурсу ім. О. Гончара на сторінках щомісячника «Бористен». Про це сьогодні, 12 лютого, під час прес-конференції в ІА «Наше місто» розповів організатор конкурсу та головний редактор журналу Фідель Сухоніс, повідомляє Дніпроград.

Відомо, що Відзнака імені Олеся Гончара була запроваджена Всеукраїнським щомісячником «Бористен» разом з Національним гірничим університетом (сьогодні — НТУ «Дніпровська політехніка») у 2003 році.

«Спочатку це було суто літературне змагання, проте ми помітили, що люди залишають по собі добрі справи у будь-якій сфері діяльності», -  додав Сухоніс.

Зазначається, що журнал багато років є творчою платформою для журналістів, письменників, поетів, науковців і критиків. Серед авторів також є й українці, які мешкають за кордоном, але своєю творчістю і благодійними справами завжди разом зі своїм народом.

Щорічно серед робіт його авторів відзначають ті, що знайшли яскравий відгук у читачів. Ці люди отримують відзнаку конкурсу ім. Олеся Гончара.

Цьогоріч переможцями стали 8 людей та одна волонтерська група. Серед лауреатів є навіть одна посмертна нагорода - Іларіон Хейлик, уродженець нашої області, проте жив у діаспорі Нью-Джерсі, США. Окрім нього, є ще двоє переможців, котрі жили у діаспорі - Лідія Гулак–Рубан (Нью-Джерсі, США) та Любов Василів–Базюк (м. Торонто, Канада).  Всі вони народжені за  системну багаторічну роботу з популяризації та поширенню української літератури в західному світі. За  вагомий внесок у справу відродження України нагородять Миколу Цоколенка, Олександра Панченка, Юрія Фанигіна, Сергія і Тетяну Дзюбу. Не залишиться без нагороди і Волонтерська група ДНУ імені Олеся Гончара за системну матеріальну і моральну підтримку ЗСУ  та добровольчих батальйонів  в обороні України на Донбасі.

Нагородження відбудеться завтра, 13 лютого, у головному корпусі НТУ «Дніпровська політехніка».

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Юрій Фоменко

Починати треба з себе

Що ми хочемо:- коли люди з українськими прізвищами переконують що їм усе українське - чуждо. (((- коли журналіст просить по буквам продиктувати ім'я Андрея Шептицького. (((- коли шанувальники СРСР про...
Так вишукано піарити свого опонента, як це робить Порошенко, ще не вдавалося нікому)Не знаю, чи стане він Президентом, а от номінантом на яку-небудь премію з цього приводу Петро Олексійович вже удосто...
Світ повинен обертатись навколо кожного населеного пункта окремо. Тоді він почне обертатись навколо України. Для мене завжди був прикладом Олександрівський районний краєзнавчий музей на...
Я зізнаюся відверто: я не був автором ідеї щодо перейменування області, навіть співавтором. Так, я безумовно підтримую заміну комуністичної і чужої назви на рідну, українську і патріотичну. І справа т...