App Store Google Play

У Дніпрі нагородять лауреатів конкурсу імені Олеся Гончара за 2018 рік

12 Лютого 12:40
У Дніпрі нагородять лауреатів конкурсу імені Олеся Гончара за 2018 рік

Завтра, 13 лютого, у Дніпрі відбудеться традиційне нагородження переможців конкурсу ім. О. Гончара на сторінках щомісячника «Бористен». Про це сьогодні, 12 лютого, під час прес-конференції в ІА «Наше місто» розповів організатор конкурсу та головний редактор журналу Фідель Сухоніс, повідомляє Дніпроград.

Відомо, що Відзнака імені Олеся Гончара була запроваджена Всеукраїнським щомісячником «Бористен» разом з Національним гірничим університетом (сьогодні — НТУ «Дніпровська політехніка») у 2003 році.

«Спочатку це було суто літературне змагання, проте ми помітили, що люди залишають по собі добрі справи у будь-якій сфері діяльності», -  додав Сухоніс.

Зазначається, що журнал багато років є творчою платформою для журналістів, письменників, поетів, науковців і критиків. Серед авторів також є й українці, які мешкають за кордоном, але своєю творчістю і благодійними справами завжди разом зі своїм народом.

Щорічно серед робіт його авторів відзначають ті, що знайшли яскравий відгук у читачів. Ці люди отримують відзнаку конкурсу ім. Олеся Гончара.

Цьогоріч переможцями стали 8 людей та одна волонтерська група. Серед лауреатів є навіть одна посмертна нагорода - Іларіон Хейлик, уродженець нашої області, проте жив у діаспорі Нью-Джерсі, США. Окрім нього, є ще двоє переможців, котрі жили у діаспорі - Лідія Гулак–Рубан (Нью-Джерсі, США) та Любов Василів–Базюк (м. Торонто, Канада).  Всі вони народжені за  системну багаторічну роботу з популяризації та поширенню української літератури в західному світі. За  вагомий внесок у справу відродження України нагородять Миколу Цоколенка, Олександра Панченка, Юрія Фанигіна, Сергія і Тетяну Дзюбу. Не залишиться без нагороди і Волонтерська група ДНУ імені Олеся Гончара за системну матеріальну і моральну підтримку ЗСУ  та добровольчих батальйонів  в обороні України на Донбасі.

Нагородження відбудеться завтра, 13 лютого, у головному корпусі НТУ «Дніпровська політехніка».

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Важко осягнути наскільки ми втратили зв'язок зі своїм минулим. Не кажучи вже про те, скільки нам необхідно часу на відновлення своєї ж ідентичності та культури. Гортаючи сторінки "Моїх споминів п...
Ойойой! Вони образили Україну і весь народ!Вони не віддали честь Президенту(!!!)Ооо! Наші герої! Скрутили дулю клоуну!Я промовчу про честь. Бо тут окрім посміятися не виходить. Честь можна мати, або н...
Потенційна реабілітація Росії в очах євробюрократії висить над нами уже кілька років. В цьому немає нічого дивного, адже Росія має набагато більший вплив у Європі, ніж Україна. Цей вплив напрацьовував...
Марія СОЛОМОНОВА

Георгиевская лента

Георгиевская лента. Когда-то это был символ победы над фашисткой Германией. После 2014 года, когда эта лента стала символом оккупации Россией украинского Крыма и военного захвата востока Украины,...