App Store Google Play

У Дніпрі АТОвці та рідні загиблих воїнів зустрілися з міністром у справах ветеранів України

12 Лютого 15:40
У Дніпрі АТОвці та рідні загиблих воїнів зустрілися з міністром у справах ветеранів України

У Дніпропетровській облдержадміністрації відбулась зустріч з міністром у справах ветеранів України Іриною Фріз. Зібралися АТОвці та рідні загиблих. Говорили про найболючіші питання: медичне забезпечення воїнів, пільги, психологічну реабілітацію. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на прес-службу ДніпроОДА.

«Зустріч присвячена актуальним питанням для ветеранської спільноти Дніпропетровської області, - розповіла міністр у справах ветеранів України Ірина Фріз. - Хочу дати вичерпну інформацію щодо того, як формується міністерство та яким чином воно буде функціонувати». 

За словами Ірини Фріз, міністерство буде займатися комплексною розробкою державної політики щодо ветеранів. Працюватимуть у чотирьох напрямках: медичне забезпечення, соцзахист, вшанування пам’яті, надання електронних послуг.

 В ОДА зібралися АТОвці…

«В ОДА зібралися представники ветеранських об’єднань, АТОвці, рідні загиблих воїнів, психологи. Приїхали не тільки з Дніпра, а й з різних куточків області - із Новомосковська, Нікополя, Тернівки, Солоного. Це дуже добре, тому що кожен район має свої проблемні точки», - розповів заступник голови Дніпропетровської облдержадміністрації Володимир Юрченко. 

Одне з найперших питань від АТОвців міністру - виділення землі ветеранам.

«Хотілося б дізнатися про напрацювання стосовно виділення землі. Як на мене, хлопці не просто повинні отримати ділянку, а й можливість  мати з неї доход, - зазначив АТОвець  Сергей Пайол. - На часі й питання безкоштовного проїзду в транспорті». 

та рідні загиблих

АТОвця  Артем Хранюка турбує питання медичного забезпечення ветеранів.

«Для мене, як   колишнього начмеда однієї з  бригад, це тривожний момент. Адже після війни здоров’я погіршується в декілька разів», - поділився голова дніпровського Союзу ветеранів війни Артем Хранюк. 

У голови громадської організації «Родина героя», дружини загиблого АТОвця Людмили Голополосової - одразу кілька питань. Вони - щодо статусу рідних полеглих військових та пільг на комунальні послуги.

 Сергей Пайол: «На часі питання безкоштовного проїзду в транспорті»

«Крім того, хочемо визначити на державному рівні дату, коли вся країна вшановуватиме пам’ять загиблих героїв, - розповіла Людмила Голополосова. - Міністр погодилася розглянути ці питання». 

«Перед міністерством стоїть багато важких питань - це забезпечення житлом ветеранів, виділення земельних ділянок, психологічна підтримка. Але плани дуже амбіційні, - наголосила начальник управління з питань учасників АТО Дніпропетровської ОДА Наталія Шуліка. - У міністра безліч пропозицій, наприклад, щодо регіональних програм підтримки ветеранського бізнесу».

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Важко осягнути наскільки ми втратили зв'язок зі своїм минулим. Не кажучи вже про те, скільки нам необхідно часу на відновлення своєї ж ідентичності та культури. Гортаючи сторінки "Моїх споминів п...
Ойойой! Вони образили Україну і весь народ!Вони не віддали честь Президенту(!!!)Ооо! Наші герої! Скрутили дулю клоуну!Я промовчу про честь. Бо тут окрім посміятися не виходить. Честь можна мати, або н...
Потенційна реабілітація Росії в очах євробюрократії висить над нами уже кілька років. В цьому немає нічого дивного, адже Росія має набагато більший вплив у Європі, ніж Україна. Цей вплив напрацьовував...
Марія СОЛОМОНОВА

Георгиевская лента

Георгиевская лента. Когда-то это был символ победы над фашисткой Германией. После 2014 года, когда эта лента стала символом оккупации Россией украинского Крыма и военного захвата востока Украины,...