App Store Google Play

У Дніпрі АТОвці та рідні загиблих воїнів зустрілися з міністром у справах ветеранів України

12.02.2019 15:40
У Дніпрі АТОвці та рідні загиблих воїнів зустрілися з міністром у справах ветеранів України

У Дніпропетровській облдержадміністрації відбулась зустріч з міністром у справах ветеранів України Іриною Фріз. Зібралися АТОвці та рідні загиблих. Говорили про найболючіші питання: медичне забезпечення воїнів, пільги, психологічну реабілітацію. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на прес-службу ДніпроОДА.

«Зустріч присвячена актуальним питанням для ветеранської спільноти Дніпропетровської області, - розповіла міністр у справах ветеранів України Ірина Фріз. - Хочу дати вичерпну інформацію щодо того, як формується міністерство та яким чином воно буде функціонувати». 

За словами Ірини Фріз, міністерство буде займатися комплексною розробкою державної політики щодо ветеранів. Працюватимуть у чотирьох напрямках: медичне забезпечення, соцзахист, вшанування пам’яті, надання електронних послуг.

 В ОДА зібралися АТОвці…

«В ОДА зібралися представники ветеранських об’єднань, АТОвці, рідні загиблих воїнів, психологи. Приїхали не тільки з Дніпра, а й з різних куточків області - із Новомосковська, Нікополя, Тернівки, Солоного. Це дуже добре, тому що кожен район має свої проблемні точки», - розповів заступник голови Дніпропетровської облдержадміністрації Володимир Юрченко. 

Одне з найперших питань від АТОвців міністру - виділення землі ветеранам.

«Хотілося б дізнатися про напрацювання стосовно виділення землі. Як на мене, хлопці не просто повинні отримати ділянку, а й можливість  мати з неї доход, - зазначив АТОвець  Сергей Пайол. - На часі й питання безкоштовного проїзду в транспорті». 

та рідні загиблих

АТОвця  Артем Хранюка турбує питання медичного забезпечення ветеранів.

«Для мене, як   колишнього начмеда однієї з  бригад, це тривожний момент. Адже після війни здоров’я погіршується в декілька разів», - поділився голова дніпровського Союзу ветеранів війни Артем Хранюк. 

У голови громадської організації «Родина героя», дружини загиблого АТОвця Людмили Голополосової - одразу кілька питань. Вони - щодо статусу рідних полеглих військових та пільг на комунальні послуги.

 Сергей Пайол: «На часі питання безкоштовного проїзду в транспорті»

«Крім того, хочемо визначити на державному рівні дату, коли вся країна вшановуватиме пам’ять загиблих героїв, - розповіла Людмила Голополосова. - Міністр погодилася розглянути ці питання». 

«Перед міністерством стоїть багато важких питань - це забезпечення житлом ветеранів, виділення земельних ділянок, психологічна підтримка. Але плани дуже амбіційні, - наголосила начальник управління з питань учасників АТО Дніпропетровської ОДА Наталія Шуліка. - У міністра безліч пропозицій, наприклад, щодо регіональних програм підтримки ветеранського бізнесу».

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Нам вдовблювали 200 років, що Днєпрапєтровск - це російське місто, його збудували російські царі та зросійщені генсеки «і ваапщє - тут всєгда гаварілі па рускі».Але ми з вами у 2014-2015 р...
Андрій ДЕНИСЕНКО

Дніпру 1200 років

Дніпру 1200 років!Такі гасла цілком могли би прикрасити вулиці нашого міста в ці святкові дні.Міста, давнішого за Москву та імперію, з її катеринами, переписуванням історії та байками про початки житт...
Дмитро Томчук

Про COVID-19 зсередини

Это мой очередной ежедневный лонгрид, но! На этот раз я очень прошу дочитать все до конца! Особенно людей который я люблю и уважаю и я знаю, что многим не хватает сил дочитать все до конца и они прост...
Події другої половини літа й початки осені наочно показали, що боротьба за Україну не припиняється і табір по той бік барикад готовий до наступу. Мова, зокрема йде про так званий "дніпровський референ...