App Store Google Play

Під час виборів Україна готова відбивати кібератаки зі сторони Росії, - генерал СБУ Климчук

12 Лютого 15:00
Під час виборів Україна готова відбивати кібератаки зі сторони Росії, - генерал СБУ Климчук

Генерал-майор Служби безпеки України Олександр Климчук розповів, що Російська Федерація готується до масштабного втручання у виборчий процес під час президентських перегонів. Про це він заявив в ефірі програми Свобода слова на каналі ICTV, передає Дніпроград.

Як зазначає Климчук, СБУ відомо про підготовку до кібератак та інформаційних провокацій через підконтрольні ресурси. Наразі Росія кинула великі ресурси на створення низки сайтів та сторінок у соцмережах, через які і будуть запускатися провокативні фейки. Що стосується кібератак, то вони можуть бути направлені не тільки на адресу Центральної виборчої комісії, а і на об'єкти критичної інфраструктури.

"Вище керівництво Росії зробить усе, задля того, щоб втрутитися в процес наших виборів, вплинути на їхній результат та привести до влади вигідних для РФ політиків і політичні сили. Наявна у СБУ інформація свідчить, що основний уклін російські спецслужби будуть робити як раз на гібридну агресію: кібератаки на об'єкти критичної інфраструктури, інформаційні "вкиди", фейкові новини та атаки на інформаційний простір України", - зазначив Климчук.

Втім, він також зауважив, що протягом останніх п'яти років Служба безпеки набула необхідного досвіду та готова відбити всі спроби дестабілізувати ситуацію в країні з боку росіян.

"Сьогодні вже на 2014 рік. Ми пройшли п'ять років стримування агресії. Ми пройшли найпотужніші кібератаки і ми вміємо на них реагувати. Ми маємо повністю нове технічне обладнання", - підкреслив генерал СБУ.

Наразі спецслужби мають сучасний кіберцентр та набутий досвід від західних партнерів. Окрім цього, фахівці кібербезпеки тісно співпрацюють з державними органами, в тому числі і з ЦВК. 

Таким чином, Україна готова захистити майбутні вибори, проте, не виключено, що РФ може задіяти й інші методи впливу, тож українцям варто бути готовими до провокацій.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Важко осягнути наскільки ми втратили зв'язок зі своїм минулим. Не кажучи вже про те, скільки нам необхідно часу на відновлення своєї ж ідентичності та культури. Гортаючи сторінки "Моїх споминів п...
Ойойой! Вони образили Україну і весь народ!Вони не віддали честь Президенту(!!!)Ооо! Наші герої! Скрутили дулю клоуну!Я промовчу про честь. Бо тут окрім посміятися не виходить. Честь можна мати, або н...
Потенційна реабілітація Росії в очах євробюрократії висить над нами уже кілька років. В цьому немає нічого дивного, адже Росія має набагато більший вплив у Європі, ніж Україна. Цей вплив напрацьовував...
Марія СОЛОМОНОВА

Георгиевская лента

Георгиевская лента. Когда-то это был символ победы над фашисткой Германией. После 2014 года, когда эта лента стала символом оккупации Россией украинского Крыма и военного захвата востока Украины,...