App Store Google Play

У сучасному освітньому середовищі вже місяць навчаються півтисячі учнів школи №1 Покрова

11.02.2019 12:20
У сучасному освітньому середовищі вже місяць навчаються півтисячі учнів школи №1 Покрова

Півтисячі учнів школи №1 Покрова вже місяць навчаються у нових комфортних умовах. Дніпропетровська ОДА менш ніж за рік змінила навчальний заклад кардинально: від даху до класів. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на прес-службу ДніпроОДА.

«Сучасні освітні умови мають бути у школах кожного населеного пункту незалежно від його розмірів. На цьому наголошує Президент України Петро Порошенко. На Дніпропетровщині наразі оновлюємо понад 30 навчальних закладів – основних і опорних. Акценти – яскравий дизайн, енергоефективність, мультимедійне обладнання, доступність», – зазначив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко. 

Уже місяць у нових умовах навчаються учні школи №1, яка наразі  вирізняється яскравою плямою в середмісті Покрова. Її утеплений жовто-білий фасад наче випромінює тепло. За словами директора Зої Пархоменко, такі кардинальні переміни – вперше за півстолітню історію закладу.

 Заклад, наче шматочок сонця.

«На прикладі нашої школи бачимо, що освітня сфера докорінно змінюється. Вчителі знаходять такі методи і форми роботи, у яких використані всі сучасні технології, якими наповнена ця школа. Тому процес викладання і навчання стає цікавішим. Діти із задоволенням приходять до школи», – наголосила вона. 

За спостереженнями вчителів, інтер’єр всередині закладу не лише естетично привабливий, а й сприяє навчанню. Яскраві кольори, у які пофарбовані окремі стіни класів, допомагають дітям концентруватися та краще засвоювати матеріал.

«У класах стало набагато краще. З’явилося сучасне обладнання – уроки перестали бути нудними. У таких умовах хочеться навчатися», – переконана восьмикласниця Катерина Головатюк. 

«Це школа нашої мрії. Новий формат закладу вимагає і нового формату викладання. Тепер ходимо на роботу у піднесеному настрої. Хочеться дати дітям якомога більше знань. Тим паче, для цього створені всі необхідні умови», – акцентувала вчитель молодших класів Ірина Устименко. 

Півтисячі дітей....

Класи обладнані інтерактивними дошками. За словами викладачів, це дає змогу проводити уроки на якісно новому рівні.

«Ми вже адаптувалися і зміни нам подобаються. Нові  технології дають можливість проводити нам уроки на вищому освітньому рівні. Діти більш зацікавлені, готують презентації, захищають проекти», – розказала вчитель біології Віта Бондарева. 

Після реконструкції у школі запустили радіо. Багато корисних тем озвучить «Школата ФМ». В ролі ведучих – самі школярі. Поки що ефір – двічі на тиждень, та незабаром перейде на щоденну трансляцію. Пропозиціям щодо роботи радіо – зелене світло: їх можна опустити у скриньку на першому поверсі.

Ще один проект – телегазета. Найближчим часом побачить світ її перший випуск. Для перегляду – телевізори, які встановлені на кожному поверсі школи.

У їдальні після ремонту, здається, і їжа стала смачнішою.

Тут  буккросинги...

«У їдальні стало тепло й затишно, як у матусі вдома», – поділилася 13-річна Ганна Слига. 

Дістався комфорт і спортивної зали школи. Тут спеціальний паркет, особлива система вентиляції, сучасне спорядження. Чим не умови для нових спортивних звершень?!

 ...та гри...

«Я в захваті від нашої школи. Подобаються медіатека, зони для читання. А особливо – спортзал», – сказала восьмикласниця Вікторія Калюх. 

Наступний етап реконструкції – осучаснення пришкільного стадіону. Тільки-но завершаються будівельні роботи, збірна ОДА обіцяє зіграти з дітьми у футбол.

Раніше повідомлялося. що у Софіївській ОТГ створюють сучасний освітній простір для дітей.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...