App Store Google Play

У сучасному освітньому середовищі вже місяць навчаються півтисячі учнів школи №1 Покрова

11 Лютого 12:20
У сучасному освітньому середовищі вже місяць навчаються півтисячі учнів школи №1 Покрова

Півтисячі учнів школи №1 Покрова вже місяць навчаються у нових комфортних умовах. Дніпропетровська ОДА менш ніж за рік змінила навчальний заклад кардинально: від даху до класів. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на прес-службу ДніпроОДА.

«Сучасні освітні умови мають бути у школах кожного населеного пункту незалежно від його розмірів. На цьому наголошує Президент України Петро Порошенко. На Дніпропетровщині наразі оновлюємо понад 30 навчальних закладів – основних і опорних. Акценти – яскравий дизайн, енергоефективність, мультимедійне обладнання, доступність», – зазначив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко. 

Уже місяць у нових умовах навчаються учні школи №1, яка наразі  вирізняється яскравою плямою в середмісті Покрова. Її утеплений жовто-білий фасад наче випромінює тепло. За словами директора Зої Пархоменко, такі кардинальні переміни – вперше за півстолітню історію закладу.

 Заклад, наче шматочок сонця.

«На прикладі нашої школи бачимо, що освітня сфера докорінно змінюється. Вчителі знаходять такі методи і форми роботи, у яких використані всі сучасні технології, якими наповнена ця школа. Тому процес викладання і навчання стає цікавішим. Діти із задоволенням приходять до школи», – наголосила вона. 

За спостереженнями вчителів, інтер’єр всередині закладу не лише естетично привабливий, а й сприяє навчанню. Яскраві кольори, у які пофарбовані окремі стіни класів, допомагають дітям концентруватися та краще засвоювати матеріал.

«У класах стало набагато краще. З’явилося сучасне обладнання – уроки перестали бути нудними. У таких умовах хочеться навчатися», – переконана восьмикласниця Катерина Головатюк. 

«Це школа нашої мрії. Новий формат закладу вимагає і нового формату викладання. Тепер ходимо на роботу у піднесеному настрої. Хочеться дати дітям якомога більше знань. Тим паче, для цього створені всі необхідні умови», – акцентувала вчитель молодших класів Ірина Устименко. 

Півтисячі дітей....

Класи обладнані інтерактивними дошками. За словами викладачів, це дає змогу проводити уроки на якісно новому рівні.

«Ми вже адаптувалися і зміни нам подобаються. Нові  технології дають можливість проводити нам уроки на вищому освітньому рівні. Діти більш зацікавлені, готують презентації, захищають проекти», – розказала вчитель біології Віта Бондарева. 

Після реконструкції у школі запустили радіо. Багато корисних тем озвучить «Школата ФМ». В ролі ведучих – самі школярі. Поки що ефір – двічі на тиждень, та незабаром перейде на щоденну трансляцію. Пропозиціям щодо роботи радіо – зелене світло: їх можна опустити у скриньку на першому поверсі.

Ще один проект – телегазета. Найближчим часом побачить світ її перший випуск. Для перегляду – телевізори, які встановлені на кожному поверсі школи.

У їдальні після ремонту, здається, і їжа стала смачнішою.

Тут  буккросинги...

«У їдальні стало тепло й затишно, як у матусі вдома», – поділилася 13-річна Ганна Слига. 

Дістався комфорт і спортивної зали школи. Тут спеціальний паркет, особлива система вентиляції, сучасне спорядження. Чим не умови для нових спортивних звершень?!

 ...та гри...

«Я в захваті від нашої школи. Подобаються медіатека, зони для читання. А особливо – спортзал», – сказала восьмикласниця Вікторія Калюх. 

Наступний етап реконструкції – осучаснення пришкільного стадіону. Тільки-но завершаються будівельні роботи, збірна ОДА обіцяє зіграти з дітьми у футбол.

Раніше повідомлялося. що у Софіївській ОТГ створюють сучасний освітній простір для дітей.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Хочу дати кілька ненав'язливих порад водіям, які десь щось почули про дію знаку "зелена стрілка" (мал.1) на регульованих перехрестях, але до кінця в темі не розібралися.Перед тим як під'їхати до автів...
Юрій Фоменко

Починати треба з себе

Що ми хочемо:- коли люди з українськими прізвищами переконують що їм усе українське - чуждо. (((- коли журналіст просить по буквам продиктувати ім'я Андрея Шептицького. (((- коли шанувальники СРСР про...
Так вишукано піарити свого опонента, як це робить Порошенко, ще не вдавалося нікому)Не знаю, чи стане він Президентом, а от номінантом на яку-небудь премію з цього приводу Петро Олексійович вже удосто...
Світ повинен обертатись навколо кожного населеного пункта окремо. Тоді він почне обертатись навколо України. Для мене завжди був прикладом Олександрівський районний краєзнавчий музей на...