App Store Google Play

Сьогодні ще один ветеран війни на Сході країни отримав нове житло у Дніпрі

11.02.2019 13:00
Сьогодні ще один ветеран війни на Сході країни отримав нове житло у Дніпрі

Сьогодні ще один військовослужбовець з Дніпра отримав нове житло, вартість якої повністю компенсувала держава. 

Про це повідомляє кореспондент Дніпрограда з місця подій.

Олексій отримав двокімнатну  квартиру у житловому комплексі «Дім на Титова» згідно з  Постановою КМУ від 19.10.16 р. № 719 «Питання забезпечення житлом сімей загиблих військовослужбовців, які брали безпосередню участь в антитерористичній операції, а також інвалідів I—II групи з числа військовослужбовців, які брали участь у зазначеній операції, та потребують покращення житлових умов». 

На це виділяються гроші з держбюджету України.

Олексій Корж - ветеран війни, інвалід ІІ групи. У 2014 році пішов добровольцем у зону АТО, проте у зв’язку з травмою через місяць повернувся додому. 

«Через травму вже не повертався на війну в якості бійця, проте після двомісячної реабілітації я зайнявся волонтерством. І вже більше трьох років допомагаю іншим. А дружина нагадала, що пора допомогти і собі, тому вирішили подати документи на компенсацію», - розповів Олексій. 

Зазначається, що за три роки 41 особа отримала нове житло. 

«Учасники бойових дій, інваліди І і ІІ групи та сім`ї загиблих повинні звернутися до районної ради за місцем прописки. Там діє житлова група, яка слідкує за тим, чи може заявник претендувати на поліпшення житлових умов. Потім він пише клопотання, яке разом з пакетом документів потрапляє до Департаменту соціальної політики ДМР», - розповіла про процес оформлення директор департаменту Юлія Дмитрова.

Після цього комісія за спеціальною формулою має вирахувати, яку площу потребує заявник, який в той час вже відкриває особовий рахунок в Ощадбанку. Коли кошти надходять на рахунок, заявник має рік, аби розпорядитися ними.

Зазначається, що в середньому процес виділення компенсації від початку оформлення до отримання ключів від нової квартири займає 7 місяців.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...