App Store Google Play

Сьогодні ще один ветеран війни на Сході країни отримав нове житло у Дніпрі

11 Лютого 13:00
Сьогодні ще один ветеран війни на Сході країни отримав нове житло у Дніпрі

Сьогодні ще один військовослужбовець з Дніпра отримав нове житло, вартість якої повністю компенсувала держава. 

Про це повідомляє кореспондент Дніпрограда з місця подій.

Олексій отримав двокімнатну  квартиру у житловому комплексі «Дім на Титова» згідно з  Постановою КМУ від 19.10.16 р. № 719 «Питання забезпечення житлом сімей загиблих військовослужбовців, які брали безпосередню участь в антитерористичній операції, а також інвалідів I—II групи з числа військовослужбовців, які брали участь у зазначеній операції, та потребують покращення житлових умов». 

На це виділяються гроші з держбюджету України.

Олексій Корж - ветеран війни, інвалід ІІ групи. У 2014 році пішов добровольцем у зону АТО, проте у зв’язку з травмою через місяць повернувся додому. 

«Через травму вже не повертався на війну в якості бійця, проте після двомісячної реабілітації я зайнявся волонтерством. І вже більше трьох років допомагаю іншим. А дружина нагадала, що пора допомогти і собі, тому вирішили подати документи на компенсацію», - розповів Олексій. 

Зазначається, що за три роки 41 особа отримала нове житло. 

«Учасники бойових дій, інваліди І і ІІ групи та сім`ї загиблих повинні звернутися до районної ради за місцем прописки. Там діє житлова група, яка слідкує за тим, чи може заявник претендувати на поліпшення житлових умов. Потім він пише клопотання, яке разом з пакетом документів потрапляє до Департаменту соціальної політики ДМР», - розповіла про процес оформлення директор департаменту Юлія Дмитрова.

Після цього комісія за спеціальною формулою має вирахувати, яку площу потребує заявник, який в той час вже відкриває особовий рахунок в Ощадбанку. Коли кошти надходять на рахунок, заявник має рік, аби розпорядитися ними.

Зазначається, що в середньому процес виділення компенсації від початку оформлення до отримання ключів від нової квартири займає 7 місяців.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Після української заяви про розпуск лднр, м'яч недовго був на половині поля росіян. путін висунув і свою вимогу - імплементація "формули Штайнмаєра" в українське законодавство. Причому ці вимоги путін...
Ось і минуло свято 14 жовтня – день священний для кожного українського націоналіста. При чому незалежно від його релігійних, історичних чи будь-яких інших поглядів. Це свято, особливо у такий не...
Між іншим, альтернативи Мінському процесу варто шукати. Молдова, Грузія, Україна. Це - держави, на території яких є російські окупаційні війська. Їх об'єднує бажання деокупації власних територій. ПМР,...
Уявила собі той жах, який би відчули дніпряни, якщо б кремлівські терористи впритул наблизилися до нашого міста Дніпро.Звісно, наші військові зайняли б оборону, стягнувши до східного кордону міста воє...