App Store Google Play

Перейменування області не викличе суттєвих незручностей і не коштуватиме грошей, - експерти

11 Лютого 12:40
Перейменування області не викличе суттєвих незручностей і не коштуватиме грошей, - експерти

Дніпровські експерти стверджують, що під час будь-яких перейменувань якщо у людей і виникають певні психологічні незручності, то всі вони носять лише тимчасовий характер. Про це вони розповіли сьогодні, 11 лютого, під час прес-конференції, передає Дніпроград.

Так, за словами експерта у сфері ринку нерухомості Сергія Логутенка, для фізичних осіб, тобто звичайних мешканців області, зміни у її назві області без жодних незручностей, крім хіба психологічних. При цьому, як наголосив експерт, всі зміни у реєстрах прав власності будуть проходити автоматично за участі державних органів.

«На прикладі перейменування Дніпропетровська на Дніпро зміна назв правовстановлюючих документів відбулася автоматично. Ніхто з власників нерухомості не відчув на собі незручностей. Головне, щоб все це відбулося організовано і впорядковано», - зазначив Сергій Логутенко.

У свою чергу, юрист Андрій Верба зауважив, що процес перейменування - не одномомментний і триватиме декілька місяців. За цей час реєстратори матимуть змогу підготуватися до перейменування і бути готовими до звернень від юросіб про зміну в документах. Правник також наголосив, що як і раніше внесення змін до реєстрів у зв’язку із перейменуванням будуть як для компаній, так і для громадян безкоштовними.

Свою позицію висловив і голова асоціації «Дніпровський банківський союз» Володимир Косюга, який зазначив, що з історичної точки зору нова назва має усі передумови для появи на мапі України.

«Якщо б ми сьогодні мали потужну економіку і соціальне забезпечення, ніхто б взагалі не помітив. Проте, якщо перейменування станеться, ми звичайно звикнемо. Головне, щоб не тільки змінювалися назви, а і зростав рівень життя», -  сказав Косюга.

Не зважаючи на штучно роздуту паніку серед окремих груп населення, експерти зауважують, що незручності - якщо вони і матимуть місце - матимуть тимчасовий і суто психологічний характер.

Нагадаємо, що минулого тижня народні депутати підтримали проект закону про перейменування області на Січеславську.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Важко осягнути наскільки ми втратили зв'язок зі своїм минулим. Не кажучи вже про те, скільки нам необхідно часу на відновлення своєї ж ідентичності та культури. Гортаючи сторінки "Моїх споминів п...
Ойойой! Вони образили Україну і весь народ!Вони не віддали честь Президенту(!!!)Ооо! Наші герої! Скрутили дулю клоуну!Я промовчу про честь. Бо тут окрім посміятися не виходить. Честь можна мати, або н...
Потенційна реабілітація Росії в очах євробюрократії висить над нами уже кілька років. В цьому немає нічого дивного, адже Росія має набагато більший вплив у Європі, ніж Україна. Цей вплив напрацьовував...
Марія СОЛОМОНОВА

Георгиевская лента

Георгиевская лента. Когда-то это был символ победы над фашисткой Германией. После 2014 года, когда эта лента стала символом оккупации Россией украинского Крыма и военного захвата востока Украины,...