App Store Google Play

Перейменування області не викличе суттєвих незручностей і не коштуватиме грошей, - експерти

11.02.2019 12:40
Перейменування області не викличе суттєвих незручностей і не коштуватиме грошей, - експерти

Дніпровські експерти стверджують, що під час будь-яких перейменувань якщо у людей і виникають певні психологічні незручності, то всі вони носять лише тимчасовий характер. Про це вони розповіли сьогодні, 11 лютого, під час прес-конференції, передає Дніпроград.

Так, за словами експерта у сфері ринку нерухомості Сергія Логутенка, для фізичних осіб, тобто звичайних мешканців області, зміни у її назві області без жодних незручностей, крім хіба психологічних. При цьому, як наголосив експерт, всі зміни у реєстрах прав власності будуть проходити автоматично за участі державних органів.

«На прикладі перейменування Дніпропетровська на Дніпро зміна назв правовстановлюючих документів відбулася автоматично. Ніхто з власників нерухомості не відчув на собі незручностей. Головне, щоб все це відбулося організовано і впорядковано», - зазначив Сергій Логутенко.

У свою чергу, юрист Андрій Верба зауважив, що процес перейменування - не одномомментний і триватиме декілька місяців. За цей час реєстратори матимуть змогу підготуватися до перейменування і бути готовими до звернень від юросіб про зміну в документах. Правник також наголосив, що як і раніше внесення змін до реєстрів у зв’язку із перейменуванням будуть як для компаній, так і для громадян безкоштовними.

Свою позицію висловив і голова асоціації «Дніпровський банківський союз» Володимир Косюга, який зазначив, що з історичної точки зору нова назва має усі передумови для появи на мапі України.

«Якщо б ми сьогодні мали потужну економіку і соціальне забезпечення, ніхто б взагалі не помітив. Проте, якщо перейменування станеться, ми звичайно звикнемо. Головне, щоб не тільки змінювалися назви, а і зростав рівень життя», -  сказав Косюга.

Не зважаючи на штучно роздуту паніку серед окремих груп населення, експерти зауважують, що незручності - якщо вони і матимуть місце - матимуть тимчасовий і суто психологічний характер.

Нагадаємо, що минулого тижня народні депутати підтримали проект закону про перейменування області на Січеславську.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...