App Store Google Play

Перейменування області не викличе суттєвих незручностей і не коштуватиме грошей, - експерти

11 Лютого 12:40
Перейменування області не викличе суттєвих незручностей і не коштуватиме грошей, - експерти

Дніпровські експерти стверджують, що під час будь-яких перейменувань якщо у людей і виникають певні психологічні незручності, то всі вони носять лише тимчасовий характер. Про це вони розповіли сьогодні, 11 лютого, під час прес-конференції, передає Дніпроград.

Так, за словами експерта у сфері ринку нерухомості Сергія Логутенка, для фізичних осіб, тобто звичайних мешканців області, зміни у її назві області без жодних незручностей, крім хіба психологічних. При цьому, як наголосив експерт, всі зміни у реєстрах прав власності будуть проходити автоматично за участі державних органів.

«На прикладі перейменування Дніпропетровська на Дніпро зміна назв правовстановлюючих документів відбулася автоматично. Ніхто з власників нерухомості не відчув на собі незручностей. Головне, щоб все це відбулося організовано і впорядковано», - зазначив Сергій Логутенко.

У свою чергу, юрист Андрій Верба зауважив, що процес перейменування - не одномомментний і триватиме декілька місяців. За цей час реєстратори матимуть змогу підготуватися до перейменування і бути готовими до звернень від юросіб про зміну в документах. Правник також наголосив, що як і раніше внесення змін до реєстрів у зв’язку із перейменуванням будуть як для компаній, так і для громадян безкоштовними.

Свою позицію висловив і голова асоціації «Дніпровський банківський союз» Володимир Косюга, який зазначив, що з історичної точки зору нова назва має усі передумови для появи на мапі України.

«Якщо б ми сьогодні мали потужну економіку і соціальне забезпечення, ніхто б взагалі не помітив. Проте, якщо перейменування станеться, ми звичайно звикнемо. Головне, щоб не тільки змінювалися назви, а і зростав рівень життя», -  сказав Косюга.

Не зважаючи на штучно роздуту паніку серед окремих груп населення, експерти зауважують, що незручності - якщо вони і матимуть місце - матимуть тимчасовий і суто психологічний характер.

Нагадаємо, що минулого тижня народні депутати підтримали проект закону про перейменування області на Січеславську.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Юрій Фоменко

Починати треба з себе

Що ми хочемо:- коли люди з українськими прізвищами переконують що їм усе українське - чуждо. (((- коли журналіст просить по буквам продиктувати ім'я Андрея Шептицького. (((- коли шанувальники СРСР про...
Так вишукано піарити свого опонента, як це робить Порошенко, ще не вдавалося нікому)Не знаю, чи стане він Президентом, а от номінантом на яку-небудь премію з цього приводу Петро Олексійович вже удосто...
Світ повинен обертатись навколо кожного населеного пункта окремо. Тоді він почне обертатись навколо України. Для мене завжди був прикладом Олександрівський районний краєзнавчий музей на...
Я зізнаюся відверто: я не був автором ідеї щодо перейменування області, навіть співавтором. Так, я безумовно підтримую заміну комуністичної і чужої назви на рідну, українську і патріотичну. І справа т...