App Store Google Play

Перейменування області не викличе суттєвих незручностей і не коштуватиме грошей, - експерти

11.02.2019 12:40
Перейменування області не викличе суттєвих незручностей і не коштуватиме грошей, - експерти

Дніпровські експерти стверджують, що під час будь-яких перейменувань якщо у людей і виникають певні психологічні незручності, то всі вони носять лише тимчасовий характер. Про це вони розповіли сьогодні, 11 лютого, під час прес-конференції, передає Дніпроград.

Так, за словами експерта у сфері ринку нерухомості Сергія Логутенка, для фізичних осіб, тобто звичайних мешканців області, зміни у її назві області без жодних незручностей, крім хіба психологічних. При цьому, як наголосив експерт, всі зміни у реєстрах прав власності будуть проходити автоматично за участі державних органів.

«На прикладі перейменування Дніпропетровська на Дніпро зміна назв правовстановлюючих документів відбулася автоматично. Ніхто з власників нерухомості не відчув на собі незручностей. Головне, щоб все це відбулося організовано і впорядковано», - зазначив Сергій Логутенко.

У свою чергу, юрист Андрій Верба зауважив, що процес перейменування - не одномомментний і триватиме декілька місяців. За цей час реєстратори матимуть змогу підготуватися до перейменування і бути готовими до звернень від юросіб про зміну в документах. Правник також наголосив, що як і раніше внесення змін до реєстрів у зв’язку із перейменуванням будуть як для компаній, так і для громадян безкоштовними.

Свою позицію висловив і голова асоціації «Дніпровський банківський союз» Володимир Косюга, який зазначив, що з історичної точки зору нова назва має усі передумови для появи на мапі України.

«Якщо б ми сьогодні мали потужну економіку і соціальне забезпечення, ніхто б взагалі не помітив. Проте, якщо перейменування станеться, ми звичайно звикнемо. Головне, щоб не тільки змінювалися назви, а і зростав рівень життя», -  сказав Косюга.

Не зважаючи на штучно роздуту паніку серед окремих груп населення, експерти зауважують, що незручності - якщо вони і матимуть місце - матимуть тимчасовий і суто психологічний характер.

Нагадаємо, що минулого тижня народні депутати підтримали проект закону про перейменування області на Січеславську.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...