App Store Google Play

Містяни, які відстояли черги за матдопомогою від мерії отримають близько 120 грн

11 Лютого 13:20
Містяни, які відстояли черги за матдопомогою від мерії отримають близько 120 грн

Сьогодні, 11 лютого, Дніпровська міська рада скликала термінову сесію, аби розглянути лише одне питання - зміну порядку видачі матеріальної допомоги за заявою громадянина. Про це повідомляє Дніпроград з місця подій. 

Після прийняття нового порядку видачі матдопомоги, який по суті знімає будь-які обмеження на отримання грошей з бюджету, за два тижні мешканці Дніпра подали 90 тисяч заяв на отримання коштів. Це утворило справжній колапс у роботі міськради, зокрема секретар міськради Олександр Санжара розповів, що відповідні Департаменти працювали у вихідні, аби зареєструвати подані заяви. 

У такій епопеї Санжара звинуватив низку ЗМІ та громадських активістів, які нібито перекрутили інформацію про те, що будь-який дніпрянин може отримати від мерії 4000 гривень. Секретар назвав такі повідомлення «маніпуляцією».

"Усі подані заяви розгляне спеціальна комісія. Проте на сьогодні про отримання чотирьох тисяч гривень мова не йде. З огляду на кількість заяв, сума, на яку зможуть розраховувати ті, кому не відмовлять, складе близько 120 гривень. Адже 140 мільйонів, які були виділені на допомогу, повинні видаватися протягом усього року, а значить сума допомоги становить не більше 12 млн на місяць. У майбутньому комісія розгляне це питання і можливо вийде роздати по 200-300 грн", - розповів Санжара. 

Як прокоментував Едуард Підлубний, Директор Департаменту соцполітики міськради заявив, що вони виявилися "заручниками ситуації" у прагненні допомогти людям грішми. Також він зазначив, що в останньому рішенні, яке дозволило отримати допомогу тільки при наданні копій паспорта та ІПН, було прийнято випадковим. Чиновники нібито просто забули внести пункти про додаткові документи.

У підсумку депутати проголосували за скасування попереднього рішення. 

Зазначимо, що на сесії міського голови Бориса Філатова не було. У прес-службі розповіли, що нині він перебуває у запланованому відрядженні. 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Марія СОЛОМОНОВА

Георгиевская лента

Георгиевская лента. Когда-то это был символ победы над фашисткой Германией. После 2014 года, когда эта лента стала символом оккупации Россией украинского Крыма и военного захвата востока Украины,...
Ярема ГАЛАЙДА

Коломойський стратив

Всі так зачепились за «громадянську війну» в інтерв‘ю Коломойського і забули, що він навіть винних назвав і причини тієї війни.А винні «оголтілі радикали», причиною ж є в...
В кожній країні столиця зазвичай виділяється поміж інших міст і селищ. Це може виражатися розвинутішими сферами бізнесу та туристичними принадами або ж просто зовнішнім виглядом. Париж – візитів...
Коротше, виріс я за совка. Коли він ґиґнув було межі 24 роки. Тож, школу, армію, перші курси «вишу» я пройшов ще за червоноперої влади.Тоді україномовних гнобили, як могли і хотіли. Глузув...