App Store Google Play

Містяни, які відстояли черги за матдопомогою від мерії отримають близько 120 грн

11 Лютого 13:20
Містяни, які відстояли черги за матдопомогою від мерії отримають близько 120 грн

Сьогодні, 11 лютого, Дніпровська міська рада скликала термінову сесію, аби розглянути лише одне питання - зміну порядку видачі матеріальної допомоги за заявою громадянина. Про це повідомляє Дніпроград з місця подій. 

Після прийняття нового порядку видачі матдопомоги, який по суті знімає будь-які обмеження на отримання грошей з бюджету, за два тижні мешканці Дніпра подали 90 тисяч заяв на отримання коштів. Це утворило справжній колапс у роботі міськради, зокрема секретар міськради Олександр Санжара розповів, що відповідні Департаменти працювали у вихідні, аби зареєструвати подані заяви. 

У такій епопеї Санжара звинуватив низку ЗМІ та громадських активістів, які нібито перекрутили інформацію про те, що будь-який дніпрянин може отримати від мерії 4000 гривень. Секретар назвав такі повідомлення «маніпуляцією».

"Усі подані заяви розгляне спеціальна комісія. Проте на сьогодні про отримання чотирьох тисяч гривень мова не йде. З огляду на кількість заяв, сума, на яку зможуть розраховувати ті, кому не відмовлять, складе близько 120 гривень. Адже 140 мільйонів, які були виділені на допомогу, повинні видаватися протягом усього року, а значить сума допомоги становить не більше 12 млн на місяць. У майбутньому комісія розгляне це питання і можливо вийде роздати по 200-300 грн", - розповів Санжара. 

Як прокоментував Едуард Підлубний, Директор Департаменту соцполітики міськради заявив, що вони виявилися "заручниками ситуації" у прагненні допомогти людям грішми. Також він зазначив, що в останньому рішенні, яке дозволило отримати допомогу тільки при наданні копій паспорта та ІПН, було прийнято випадковим. Чиновники нібито просто забули внести пункти про додаткові документи.

У підсумку депутати проголосували за скасування попереднього рішення. 

Зазначимо, що на сесії міського голови Бориса Філатова не було. У прес-службі розповіли, що нині він перебуває у запланованому відрядженні. 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Юрій Фоменко

Починати треба з себе

Що ми хочемо:- коли люди з українськими прізвищами переконують що їм усе українське - чуждо. (((- коли журналіст просить по буквам продиктувати ім'я Андрея Шептицького. (((- коли шанувальники СРСР про...
Так вишукано піарити свого опонента, як це робить Порошенко, ще не вдавалося нікому)Не знаю, чи стане він Президентом, а от номінантом на яку-небудь премію з цього приводу Петро Олексійович вже удосто...
Світ повинен обертатись навколо кожного населеного пункта окремо. Тоді він почне обертатись навколо України. Для мене завжди був прикладом Олександрівський районний краєзнавчий музей на...
Я зізнаюся відверто: я не був автором ідеї щодо перейменування області, навіть співавтором. Так, я безумовно підтримую заміну комуністичної і чужої назви на рідну, українську і патріотичну. І справа т...