App Store Google Play

Містяни, які відстояли черги за матдопомогою від мерії отримають близько 120 грн

11.02.2019 13:20
Містяни, які відстояли черги за матдопомогою від мерії отримають близько 120 грн

Сьогодні, 11 лютого, Дніпровська міська рада скликала термінову сесію, аби розглянути лише одне питання - зміну порядку видачі матеріальної допомоги за заявою громадянина. Про це повідомляє Дніпроград з місця подій. 

Після прийняття нового порядку видачі матдопомоги, який по суті знімає будь-які обмеження на отримання грошей з бюджету, за два тижні мешканці Дніпра подали 90 тисяч заяв на отримання коштів. Це утворило справжній колапс у роботі міськради, зокрема секретар міськради Олександр Санжара розповів, що відповідні Департаменти працювали у вихідні, аби зареєструвати подані заяви. 

У такій епопеї Санжара звинуватив низку ЗМІ та громадських активістів, які нібито перекрутили інформацію про те, що будь-який дніпрянин може отримати від мерії 4000 гривень. Секретар назвав такі повідомлення «маніпуляцією».

"Усі подані заяви розгляне спеціальна комісія. Проте на сьогодні про отримання чотирьох тисяч гривень мова не йде. З огляду на кількість заяв, сума, на яку зможуть розраховувати ті, кому не відмовлять, складе близько 120 гривень. Адже 140 мільйонів, які були виділені на допомогу, повинні видаватися протягом усього року, а значить сума допомоги становить не більше 12 млн на місяць. У майбутньому комісія розгляне це питання і можливо вийде роздати по 200-300 грн", - розповів Санжара. 

Як прокоментував Едуард Підлубний, Директор Департаменту соцполітики міськради заявив, що вони виявилися "заручниками ситуації" у прагненні допомогти людям грішми. Також він зазначив, що в останньому рішенні, яке дозволило отримати допомогу тільки при наданні копій паспорта та ІПН, було прийнято випадковим. Чиновники нібито просто забули внести пункти про додаткові документи.

У підсумку депутати проголосували за скасування попереднього рішення. 

Зазначимо, що на сесії міського голови Бориса Філатова не було. У прес-службі розповіли, що нині він перебуває у запланованому відрядженні. 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...