App Store Google Play

Міністр у справах ветеранів відвідала музей АТО

11.02.2019 20:00
Міністр у справах ветеранів відвідала музей АТО

Сьогодні, 11 лютого, на Січеславщину завітала Міністр у справах ветеранів Ірина Фріз. Урядовець відвідала перший в Україні музей АТО. Про це повідомляє Дніпроград з місця подій. 

Ірині Фріз провели екскурсію під відкритим небом, де представлені експонати, серед яких справжні, виведені з ладу БМП, посічені кулями та снарядами машини, зокрема швидкої допомоги. Розповіли про героїзм військових, а також про жертовність та допомогу лікарів, волонтерів та звичайних людей, які від початку збройної агресії допомагали українським захисникам. Та продемонстрували фільм, який показує хронологію воєнних подій.

"Дніпро - прифронтове місто. І дуже важко виразити емоції, які складаються після побаченого. Вони поки що не складаються у слова. Я впевнена, що те, що зроблено у цьому музеї це те, що зберігає пам`ять про наших героїв, про наших воїнів. Пам`ять - це той цемент, який скріплює націю. Фундамент, який дає нам можливість рухатися далі, захищаючи Державу", - зазначила Фріз.

Вона розповіла, що головна мета її візиту до Дніпра - поспілкуватися із демобілізованими бійцями, аби збудувати комунікацію із ветеранською спільнотою. 

"Ми повинні розуміти пріоритетні питання, які турбують військових на мирній території. Це потрібно для того, аби збудувати діяльність Міністерства відповідно потребам ветеранів на місцях", - зазначила Ірина Фріз. 

Урядовець також підписала Меморандум про співпрацю між Міністерством у справах ветеранів та ДніпрОДА. Згідно Меморандуму передбачається плідна співпраця, зокрема в напрямках психосоціальної адаптації ветеранів, вшанування пам'яті загиблих.

Ірина Фріз також відвідала Краснопільське кладовище, де поховані військовослужбовці та волонтери, які загинули під час російсько-української війни, Алею пам’яті загиблих Героїв Революції Гідності та війни на Сході, лікарню імені Мечникова.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...