App Store Google Play

Міністр у справах ветеранів відвідала музей АТО

11 Лютого 20:00
Міністр у справах ветеранів відвідала музей АТО

Сьогодні, 11 лютого, на Січеславщину завітала Міністр у справах ветеранів Ірина Фріз. Урядовець відвідала перший в Україні музей АТО. Про це повідомляє Дніпроград з місця подій. 

Ірині Фріз провели екскурсію під відкритим небом, де представлені експонати, серед яких справжні, виведені з ладу БМП, посічені кулями та снарядами машини, зокрема швидкої допомоги. Розповіли про героїзм військових, а також про жертовність та допомогу лікарів, волонтерів та звичайних людей, які від початку збройної агресії допомагали українським захисникам. Та продемонстрували фільм, який показує хронологію воєнних подій.

"Дніпро - прифронтове місто. І дуже важко виразити емоції, які складаються після побаченого. Вони поки що не складаються у слова. Я впевнена, що те, що зроблено у цьому музеї це те, що зберігає пам`ять про наших героїв, про наших воїнів. Пам`ять - це той цемент, який скріплює націю. Фундамент, який дає нам можливість рухатися далі, захищаючи Державу", - зазначила Фріз.

Вона розповіла, що головна мета її візиту до Дніпра - поспілкуватися із демобілізованими бійцями, аби збудувати комунікацію із ветеранською спільнотою. 

"Ми повинні розуміти пріоритетні питання, які турбують військових на мирній території. Це потрібно для того, аби збудувати діяльність Міністерства відповідно потребам ветеранів на місцях", - зазначила Ірина Фріз. 

Урядовець також підписала Меморандум про співпрацю між Міністерством у справах ветеранів та ДніпрОДА. Згідно Меморандуму передбачається плідна співпраця, зокрема в напрямках психосоціальної адаптації ветеранів, вшанування пам'яті загиблих.

Ірина Фріз також відвідала Краснопільське кладовище, де поховані військовослужбовці та волонтери, які загинули під час російсько-української війни, Алею пам’яті загиблих Героїв Революції Гідності та війни на Сході, лікарню імені Мечникова.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Ойойой! Вони образили Україну і весь народ!Вони не віддали честь Президенту(!!!)Ооо! Наші герої! Скрутили дулю клоуну!Я промовчу про честь. Бо тут окрім посміятися не виходить. Честь можна мати, або н...
Потенційна реабілітація Росії в очах євробюрократії висить над нами уже кілька років. В цьому немає нічого дивного, адже Росія має набагато більший вплив у Європі, ніж Україна. Цей вплив напрацьовував...
Марія СОЛОМОНОВА

Георгиевская лента

Георгиевская лента. Когда-то это был символ победы над фашисткой Германией. После 2014 года, когда эта лента стала символом оккупации Россией украинского Крыма и военного захвата востока Украины,...
Ярема ГАЛАЙДА

Коломойський стратив

Всі так зачепились за «громадянську війну» в інтерв‘ю Коломойського і забули, що він навіть винних назвав і причини тієї війни.А винні «оголтілі радикали», причиною ж є в...