App Store Google Play

Грибок вбиває наших дітей: батьки учнів 64-ой школи не хочуть пускати їх на навчання

11.02.2019 08:30
Грибок вбиває наших дітей: батьки учнів 64-ой школи не хочуть пускати їх на навчання

Не хочуть пускати дітей у школу. 7 лютого близько 9-ї ранку зо два десятки батьків зібралися біля 64-ї школи. Тут навчається близько 400 дітей. Батьки жаліються, усе в школі їх влаштовує - і педагоги, і адміністрація, і, найголовніше, розташування. Однак пускати дітей у школу бояться. Особливо на уроки фізичного виховання. Чому - дізнавалися журналісти 9 каналу, передає Дніпроград.

Школу потроху поїдають грибок і пліснява, - розповідають батьки учнів 64-ї школи на вулиці Петрозаводській. Особливо постраждала, кажуть, спортивна зала. Дорослі, звісно, не хочуть аби їхні діти дихали цвіллю.

"Після фізкультури кашель і хворіє постійно. У спортзалі вогкість, цвіль. І не тільки в спортзалі. Це і в кабінеті історії, і в коридорах. Стелі обшиті. Це все роздуте. Бюджет на перше півріччя не виділений на нашу школу. Ми дізнавалися. Зверталися до Філатову і вже 3 місяці чекаємо відповіді", - розповіла Тетяна Прохоренко, мати першокласника.

"На перерві діти бігають і дихають пліснявою в коридорі, на уроці фізкультури в спортзалі. Вона і в класах є. І діти 5 днів на тиждень дихають цим. А це різноманітні захворювання", - говорить Оксана Найденко.

У школі немає актової зали, тож усі масові заходи, навіть випускні, проводять у спортивній. Аби на власні очі побачити запліснявіле приміщення, йдемо до школи. Пустили нас не охоче. Грибок, пліснява і характерний запах — усе як і розповідали батьки — кидається в очі та ніс.

Пані Наталя на посаді директора освітнього закладу з вересня. Пояснює: ремонт періодично роблять. Нещодавно лагодили дах — тепер не протікає. Запліснявілість приміщень директорка пов'язує з новими вікнами, що їх в минулому році встановили. Листи до міської влади надсилають регулярно. А власними силами вирішити питання школа не може — грошей немає.

"Ми плануємо робити, плануємо звертатися. Звичайно ми звертаємося і в районну раду, і в департамент звертаємося. Ну ви ж розумієте, якщо не вистачає фінансування. А у нас школа не одна. Тим паче, що за останні роки нам поробили. І в тому корпусі нам зробили підлогу, нам зробили стелю. Сказати, що зовсім нічого не робили, так не можна сказать", - каже директорка.

Від запліснявілих стін із грибком не хворіють, запевняють у міській раді.*** Проблема будівлі школи — відсутність вентиляції. Ремонт зробити обіцяють. Коли? Питання риторичне.

"Просто в порядку черги в цій школі теж буде виконуватися ремонт. Коли існує екстраординарна ситуація ми досить швидко і оперативно реагуємо. Замінили там покрівлю. Це не екстрена ситуація", - вважає в.о. начальника відділу технічного нагляду департаменту гуманітарної політики Дніпровської міськради Олександр Аджимян. 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...