App Store Google Play

Грибок вбиває наших дітей: батьки учнів 64-ой школи не хочуть пускати їх на навчання

11 Лютого 08:30
Грибок вбиває наших дітей: батьки учнів 64-ой школи не хочуть пускати їх на навчання

Не хочуть пускати дітей у школу. 7 лютого близько 9-ї ранку зо два десятки батьків зібралися біля 64-ї школи. Тут навчається близько 400 дітей. Батьки жаліються, усе в школі їх влаштовує - і педагоги, і адміністрація, і, найголовніше, розташування. Однак пускати дітей у школу бояться. Особливо на уроки фізичного виховання. Чому - дізнавалися журналісти 9 каналу, передає Дніпроград.

Школу потроху поїдають грибок і пліснява, - розповідають батьки учнів 64-ї школи на вулиці Петрозаводській. Особливо постраждала, кажуть, спортивна зала. Дорослі, звісно, не хочуть аби їхні діти дихали цвіллю.

"Після фізкультури кашель і хворіє постійно. У спортзалі вогкість, цвіль. І не тільки в спортзалі. Це і в кабінеті історії, і в коридорах. Стелі обшиті. Це все роздуте. Бюджет на перше півріччя не виділений на нашу школу. Ми дізнавалися. Зверталися до Філатову і вже 3 місяці чекаємо відповіді", - розповіла Тетяна Прохоренко, мати першокласника.

"На перерві діти бігають і дихають пліснявою в коридорі, на уроці фізкультури в спортзалі. Вона і в класах є. І діти 5 днів на тиждень дихають цим. А це різноманітні захворювання", - говорить Оксана Найденко.

У школі немає актової зали, тож усі масові заходи, навіть випускні, проводять у спортивній. Аби на власні очі побачити запліснявіле приміщення, йдемо до школи. Пустили нас не охоче. Грибок, пліснява і характерний запах — усе як і розповідали батьки — кидається в очі та ніс.

Пані Наталя на посаді директора освітнього закладу з вересня. Пояснює: ремонт періодично роблять. Нещодавно лагодили дах — тепер не протікає. Запліснявілість приміщень директорка пов'язує з новими вікнами, що їх в минулому році встановили. Листи до міської влади надсилають регулярно. А власними силами вирішити питання школа не може — грошей немає.

"Ми плануємо робити, плануємо звертатися. Звичайно ми звертаємося і в районну раду, і в департамент звертаємося. Ну ви ж розумієте, якщо не вистачає фінансування. А у нас школа не одна. Тим паче, що за останні роки нам поробили. І в тому корпусі нам зробили підлогу, нам зробили стелю. Сказати, що зовсім нічого не робили, так не можна сказать", - каже директорка.

Від запліснявілих стін із грибком не хворіють, запевняють у міській раді.*** Проблема будівлі школи — відсутність вентиляції. Ремонт зробити обіцяють. Коли? Питання риторичне.

"Просто в порядку черги в цій школі теж буде виконуватися ремонт. Коли існує екстраординарна ситуація ми досить швидко і оперативно реагуємо. Замінили там покрівлю. Це не екстрена ситуація", - вважає в.о. начальника відділу технічного нагляду департаменту гуманітарної політики Дніпровської міськради Олександр Аджимян. 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Так вже склалось в українській національній традиції, що практично у кожній родині є певного роду звичай час від часу навідувати померлих родичів, аби утримувати їх могили у належному стані. Це є вияв...
Що таке історія без філософії? Просто набір суперечок академічних істориків. І ті суперечки вже завели в такі тупіки суспільство … що виходити з них потрібно десятиліттями. А з деяких тупіків і...
Максим Мірошниченко

Україна, формула Штайнмайера...

В юності, коли читав як розчленували Першу Чехословацьку республіку, ніяк не міг второпати, як п'ята армія у Європі з доволі нормальним озброєнням та укріпрайонами у гірських, важкодоступних Судетах м...
Почитав тут молодих революціонерів. З кількома навіть поспілкувався особисто по телефону. Суцільний занепад духу. «Всьо пропало! Та що би я та ще раз, та воювать пішов?! Та ні в жисть! В революц...