App Store Google Play

Експрес-мийка: водій маршрутки помив свою автівку просто в калюжі

11.02.2019 11:40
Експрес-мийка: водій маршрутки помив свою автівку просто в калюжі

Вартість проїзду у громадському транспорті Дніпра дорожчає, а якість перевезень залишається на тому ж рівні. У Діївці, наприклад, водії миють свої автівки водою з калюж. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на публічну сторінку «Диёвский вопрос, г. Днепр» у Фейсбук.

Маршрутні перевезення у  Дніпрі завжди були болісною темою для пасажирів.  Мешканці міста не втомлюються скаржитися на поганий сервіс.

Так,  мешканка селища Діївка, прямуючи на зупинку громадського транспорту, побачила та зняла на відео цікаву картину: водій маршрутки мив авто з калюжі. 

На відео видно, що водій маршруту № 92 миє посеред дороги сіру від пилу і бруду машину. У коментарях до допису користувачі жартують, що вже краще так, ніж їхати в брудному транспорті.

Але більшість городян така експрес-мийка здивувала, адже посеред дороги це робити небезпечно, а якщо ще й за водою з калюжі, то, як мінімум, безглуздо.

Нагадаємо, що згідно зі ст. 17 Закону України «Про благоустрій населених пунктів», громадянам заборонено ремонтувати, обслуговувати і мити транспортні засоби, машини, механізми не в спеціально відведених для цього місцях, крім випадків негайного ремонту при аварійній зупинці.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...