App Store Google Play

Дніпрянам розповіли наскільки автівки забруднюють повітря

11 Лютого 19:30
Дніпрянам розповіли наскільки автівки забруднюють повітря

Сьогодні, 11 лютого, під час прес-конференції в ІА "Відкритий" доктор технічних наук, професор, завідувач кафедри екології та технологій захисту навколишнього середовища НТУ «Дніпровська політехніка» Артем Павличенко розповів, як транспорт впливає на екологію Дніпра та області, передає Дніпроград.

На сьогодні у Січеславській області зареєстровано 600 тисяч одиниць автотранспорту. За словами професора, від 30% до 50% серед забрудненого повітря Дніпра складають саме викиди машин.

"Більше половина цього транспорту експлуатується понад 10 років, що посилює негативний вплив на оточуюче середовище. Щодня в регіоні в повітря потрапляє близько 500 тисяч тонн забруднюючих речовин, джерелом яких є транспорт. Небезпека транспорту полягає в тому, що це пересувне джерело впливу на забруднення довкілля, а викиди розподіляються саме в зоні дихання населення", - розповів Павличенко.

Артем Павличенко розповів, що в Україні поступово впроваджують екологічні обмеження задля вирішення цих проблем. Наприклад, країна вже долучилась до міжнародних стандартів токсичності викидних газів. Зокрема, в Україні діє стандарт «Євро-5», який регулює вміст шкідливих речовин у вихлопних газах.

"З 1 січня 2016 року в Україні вимагається екологічний стандарт, що регулює вміст шкідливих речовин в вихлопних газах “Євро-5”. Цим фактично вводиться обов’язкове переобладнання двигуна під чинний еко-стандарт для авто, що виготовлені раніше 2008-2009 року. Верховна Рада України до 1 січня 2020 року пообіцяла ввести екологічний стандарт “Євро-6", - повідомив Артем Павличенко.

Також в усьому світі популярними стають електрокари, які вважають екологічними автівками. Проте в Україні такого транспорту до 2% від загальної кількості.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Ойойой! Вони образили Україну і весь народ!Вони не віддали честь Президенту(!!!)Ооо! Наші герої! Скрутили дулю клоуну!Я промовчу про честь. Бо тут окрім посміятися не виходить. Честь можна мати, або н...
Потенційна реабілітація Росії в очах євробюрократії висить над нами уже кілька років. В цьому немає нічого дивного, адже Росія має набагато більший вплив у Європі, ніж Україна. Цей вплив напрацьовував...
Марія СОЛОМОНОВА

Георгиевская лента

Георгиевская лента. Когда-то это был символ победы над фашисткой Германией. После 2014 года, когда эта лента стала символом оккупации Россией украинского Крыма и военного захвата востока Украины,...
Ярема ГАЛАЙДА

Коломойський стратив

Всі так зачепились за «громадянську війну» в інтерв‘ю Коломойського і забули, що він навіть винних назвав і причини тієї війни.А винні «оголтілі радикали», причиною ж є в...