App Store Google Play

Знати поіменно: стало відомо, хто з народних депутатів від Січеславщини за ЄС і НАТО, а хто - проти

10 Лютого 15:00
Знати поіменно: стало відомо, хто з народних депутатів від Січеславщини за ЄС і НАТО, а хто - проти

Сьомого лютого Верховна Рада закріпила в Конституції курс України на інтеграцію в Європейський Союз і Організацію Північноатлантичного договору (НАТО). За відповідні зміни до Конституції проголосували 334 депутати, проти висловилися 35 депутатів, не голосували 16. Спираючись на дані поіменного голосування стало відомо, хто з дніпровських нардепів були «за», «проти», а хто взагалі не голосував. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на результати поіменного голосування за проект закону №9037.

Згідно з даним, всі представники Дніпропетровської області від фракції "Блок Петра Порошенко" голосували позитивно. Це Андрій Немирівський, Тетяна Ричкова, Андрій Павелко, Костянтин Усов, Вадим Нестеренко, Іван Куліченко та Максим Курячий.

Позитивно голосували і всі представники області від "Народного фронту" - Юрій Береза, Денис Дзензерський та Олег Кришін. Представники фракції "Радикальної партії Олега Ляшка" Віктор Галасюк та Сергій Рибалка також підтримали законопроект. Член групи "Відродження" Андрій Шипко був відсутній.

Зазначається, що серед позафракційних депутатів курс до Євросоюзу і НАТО підтримали Віктор Кривенко, Андрій Денисенко, Валентин Дідич та Олександр Дубінін. Віталій Купрій не голосував. Яків Безбах і Дмитро Ярош були відсутні.

Також відомо, що представники "Опозиційного блоку" Андрій Гальченко, Костянтин Павлов, Дмитро Шпенов, Олександр Вілкул, Дмитро Колесников і Артур Мартовицький проголосували проти.

Таким чином, законопроект підтримали 16 дніпровських нардепів, проти проголосували шість, не голосував один, а ще троє депутатів були відсутні.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Юрій Фоменко

Починати треба з себе

Що ми хочемо:- коли люди з українськими прізвищами переконують що їм усе українське - чуждо. (((- коли журналіст просить по буквам продиктувати ім'я Андрея Шептицького. (((- коли шанувальники СРСР про...
Так вишукано піарити свого опонента, як це робить Порошенко, ще не вдавалося нікому)Не знаю, чи стане він Президентом, а от номінантом на яку-небудь премію з цього приводу Петро Олексійович вже удосто...
Світ повинен обертатись навколо кожного населеного пункта окремо. Тоді він почне обертатись навколо України. Для мене завжди був прикладом Олександрівський районний краєзнавчий музей на...
Я зізнаюся відверто: я не був автором ідеї щодо перейменування області, навіть співавтором. Так, я безумовно підтримую заміну комуністичної і чужої назви на рідну, українську і патріотичну. І справа т...