App Store Google Play

Знати поіменно: стало відомо, хто з народних депутатів від Січеславщини за ЄС і НАТО, а хто - проти

10 Лютого 15:00
Знати поіменно: стало відомо, хто з народних депутатів від Січеславщини за ЄС і НАТО, а хто - проти

Сьомого лютого Верховна Рада закріпила в Конституції курс України на інтеграцію в Європейський Союз і Організацію Північноатлантичного договору (НАТО). За відповідні зміни до Конституції проголосували 334 депутати, проти висловилися 35 депутатів, не голосували 16. Спираючись на дані поіменного голосування стало відомо, хто з дніпровських нардепів були «за», «проти», а хто взагалі не голосував. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на результати поіменного голосування за проект закону №9037.

Згідно з даним, всі представники Дніпропетровської області від фракції "Блок Петра Порошенко" голосували позитивно. Це Андрій Немирівський, Тетяна Ричкова, Андрій Павелко, Костянтин Усов, Вадим Нестеренко, Іван Куліченко та Максим Курячий.

Позитивно голосували і всі представники області від "Народного фронту" - Юрій Береза, Денис Дзензерський та Олег Кришін. Представники фракції "Радикальної партії Олега Ляшка" Віктор Галасюк та Сергій Рибалка також підтримали законопроект. Член групи "Відродження" Андрій Шипко був відсутній.

Зазначається, що серед позафракційних депутатів курс до Євросоюзу і НАТО підтримали Віктор Кривенко, Андрій Денисенко, Валентин Дідич та Олександр Дубінін. Віталій Купрій не голосував. Яків Безбах і Дмитро Ярош були відсутні.

Також відомо, що представники "Опозиційного блоку" Андрій Гальченко, Костянтин Павлов, Дмитро Шпенов, Олександр Вілкул, Дмитро Колесников і Артур Мартовицький проголосували проти.

Таким чином, законопроект підтримали 16 дніпровських нардепів, проти проголосували шість, не голосував один, а ще троє депутатів були відсутні.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Марія СОЛОМОНОВА

Георгиевская лента

Георгиевская лента. Когда-то это был символ победы над фашисткой Германией. После 2014 года, когда эта лента стала символом оккупации Россией украинского Крыма и военного захвата востока Украины,...
Ярема ГАЛАЙДА

Коломойський стратив

Всі так зачепились за «громадянську війну» в інтерв‘ю Коломойського і забули, що він навіть винних назвав і причини тієї війни.А винні «оголтілі радикали», причиною ж є в...
В кожній країні столиця зазвичай виділяється поміж інших міст і селищ. Це може виражатися розвинутішими сферами бізнесу та туристичними принадами або ж просто зовнішнім виглядом. Париж – візитів...
Коротше, виріс я за совка. Коли він ґиґнув було межі 24 роки. Тож, школу, армію, перші курси «вишу» я пройшов ще за червоноперої влади.Тоді україномовних гнобили, як могли і хотіли. Глузув...