App Store Google Play

Знати поіменно: стало відомо, хто з народних депутатів від Січеславщини за ЄС і НАТО, а хто - проти

10.02.2019 15:00
Знати поіменно: стало відомо, хто з народних депутатів від Січеславщини за ЄС і НАТО, а хто - проти

Сьомого лютого Верховна Рада закріпила в Конституції курс України на інтеграцію в Європейський Союз і Організацію Північноатлантичного договору (НАТО). За відповідні зміни до Конституції проголосували 334 депутати, проти висловилися 35 депутатів, не голосували 16. Спираючись на дані поіменного голосування стало відомо, хто з дніпровських нардепів були «за», «проти», а хто взагалі не голосував. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на результати поіменного голосування за проект закону №9037.

Згідно з даним, всі представники Дніпропетровської області від фракції "Блок Петра Порошенко" голосували позитивно. Це Андрій Немирівський, Тетяна Ричкова, Андрій Павелко, Костянтин Усов, Вадим Нестеренко, Іван Куліченко та Максим Курячий.

Позитивно голосували і всі представники області від "Народного фронту" - Юрій Береза, Денис Дзензерський та Олег Кришін. Представники фракції "Радикальної партії Олега Ляшка" Віктор Галасюк та Сергій Рибалка також підтримали законопроект. Член групи "Відродження" Андрій Шипко був відсутній.

Зазначається, що серед позафракційних депутатів курс до Євросоюзу і НАТО підтримали Віктор Кривенко, Андрій Денисенко, Валентин Дідич та Олександр Дубінін. Віталій Купрій не голосував. Яків Безбах і Дмитро Ярош були відсутні.

Також відомо, що представники "Опозиційного блоку" Андрій Гальченко, Костянтин Павлов, Дмитро Шпенов, Олександр Вілкул, Дмитро Колесников і Артур Мартовицький проголосували проти.

Таким чином, законопроект підтримали 16 дніпровських нардепів, проти проголосували шість, не голосував один, а ще троє депутатів були відсутні.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...