App Store Google Play

Вілкул підтримав Філатова у боротьбі проти Січеславської області

10 Лютого 08:00
Вілкул підтримав Філатова у боротьбі проти Січеславської області

Кандидат в президенти від одного з підвидів "Опозиційного блоку" Олександр Вілкул приєднався до міського голови Дніпра Бориса Філатова у боротьбі проти Січеславської області. Відповідну платну рекламу політик запустив у соцмережах, передає Дніпроград.

Вілкул, як і його давній товариш, категорично не визнає рішення парламенту країни щодо декомунізації Дніпропетровщини, називаючи його "абсолютним бредом". В лексиконі депутата від Кривого Рогу також "київська влада" - як назва для Верховної Ради України. Остання, на думку Вілклуа-молодшого, "не має права перейменовувати Дніпропетровську область, наші міста й вулиці".

В своєму несприйнятті українізації українських топонімів, колишній посіпака Януковича йде далі дніпровського говородничого і вдається до майже відвертого сепаратизму.

"Переможемо на виборах - будемо самі приймати рішення на місцевих референдумах, як буде називатися наша область, місто чи вулиця, які свята нам святкувати і які пам'ятники ставити", - закликає своїх прихильників Вілкул, звичайно ж, російською. Хто такі "ми" депутат обачно не уточнює.

Таким чином, вкотре слід визнати, що процеси декомунізації і українізації топонімів як ні що інше слугують лакмусовим папірцем, що вирізняє політиків, які в категоричній формі не сприймають незалежної, унітарної України, її історії та культури.

Нагадаємо, що попри відчайдушний супротив Січеславській області, Борис Філатов у свій час очолював депутатську групу "За Січеславщину".

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Марія СОЛОМОНОВА

Георгиевская лента

Георгиевская лента. Когда-то это был символ победы над фашисткой Германией. После 2014 года, когда эта лента стала символом оккупации Россией украинского Крыма и военного захвата востока Украины,...
Ярема ГАЛАЙДА

Коломойський стратив

Всі так зачепились за «громадянську війну» в інтерв‘ю Коломойського і забули, що він навіть винних назвав і причини тієї війни.А винні «оголтілі радикали», причиною ж є в...
В кожній країні столиця зазвичай виділяється поміж інших міст і селищ. Це може виражатися розвинутішими сферами бізнесу та туристичними принадами або ж просто зовнішнім виглядом. Париж – візитів...
Коротше, виріс я за совка. Коли він ґиґнув було межі 24 роки. Тож, школу, армію, перші курси «вишу» я пройшов ще за червоноперої влади.Тоді україномовних гнобили, як могли і хотіли. Глузув...