App Store Google Play

Вілкул підтримав Філатова у боротьбі проти Січеславської області

10.02.2019 08:00
Вілкул підтримав Філатова у боротьбі проти Січеславської області

Кандидат в президенти від одного з підвидів "Опозиційного блоку" Олександр Вілкул приєднався до міського голови Дніпра Бориса Філатова у боротьбі проти Січеславської області. Відповідну платну рекламу політик запустив у соцмережах, передає Дніпроград.

Вілкул, як і його давній товариш, категорично не визнає рішення парламенту країни щодо декомунізації Дніпропетровщини, називаючи його "абсолютним бредом". В лексиконі депутата від Кривого Рогу також "київська влада" - як назва для Верховної Ради України. Остання, на думку Вілклуа-молодшого, "не має права перейменовувати Дніпропетровську область, наші міста й вулиці".

В своєму несприйнятті українізації українських топонімів, колишній посіпака Януковича йде далі дніпровського говородничого і вдається до майже відвертого сепаратизму.

"Переможемо на виборах - будемо самі приймати рішення на місцевих референдумах, як буде називатися наша область, місто чи вулиця, які свята нам святкувати і які пам'ятники ставити", - закликає своїх прихильників Вілкул, звичайно ж, російською. Хто такі "ми" депутат обачно не уточнює.

Таким чином, вкотре слід визнати, що процеси декомунізації і українізації топонімів як ні що інше слугують лакмусовим папірцем, що вирізняє політиків, які в категоричній формі не сприймають незалежної, унітарної України, її історії та культури.

Нагадаємо, що попри відчайдушний супротив Січеславській області, Борис Філатов у свій час очолював депутатську групу "За Січеславщину".

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...