App Store Google Play

Вілкул підтримав Філатова у боротьбі проти Січеславської області

10 Лютого 08:00
Вілкул підтримав Філатова у боротьбі проти Січеславської області

Кандидат в президенти від одного з підвидів "Опозиційного блоку" Олександр Вілкул приєднався до міського голови Дніпра Бориса Філатова у боротьбі проти Січеславської області. Відповідну платну рекламу політик запустив у соцмережах, передає Дніпроград.

Вілкул, як і його давній товариш, категорично не визнає рішення парламенту країни щодо декомунізації Дніпропетровщини, називаючи його "абсолютним бредом". В лексиконі депутата від Кривого Рогу також "київська влада" - як назва для Верховної Ради України. Остання, на думку Вілклуа-молодшого, "не має права перейменовувати Дніпропетровську область, наші міста й вулиці".

В своєму несприйнятті українізації українських топонімів, колишній посіпака Януковича йде далі дніпровського говородничого і вдається до майже відвертого сепаратизму.

"Переможемо на виборах - будемо самі приймати рішення на місцевих референдумах, як буде називатися наша область, місто чи вулиця, які свята нам святкувати і які пам'ятники ставити", - закликає своїх прихильників Вілкул, звичайно ж, російською. Хто такі "ми" депутат обачно не уточнює.

Таким чином, вкотре слід визнати, що процеси декомунізації і українізації топонімів як ні що інше слугують лакмусовим папірцем, що вирізняє політиків, які в категоричній формі не сприймають незалежної, унітарної України, її історії та культури.

Нагадаємо, що попри відчайдушний супротив Січеславській області, Борис Філатов у свій час очолював депутатську групу "За Січеславщину".

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Юрій Фоменко

Починати треба з себе

Що ми хочемо:- коли люди з українськими прізвищами переконують що їм усе українське - чуждо. (((- коли журналіст просить по буквам продиктувати ім'я Андрея Шептицького. (((- коли шанувальники СРСР про...
Так вишукано піарити свого опонента, як це робить Порошенко, ще не вдавалося нікому)Не знаю, чи стане він Президентом, а от номінантом на яку-небудь премію з цього приводу Петро Олексійович вже удосто...
Світ повинен обертатись навколо кожного населеного пункта окремо. Тоді він почне обертатись навколо України. Для мене завжди був прикладом Олександрівський районний краєзнавчий музей на...
Я зізнаюся відверто: я не був автором ідеї щодо перейменування області, навіть співавтором. Так, я безумовно підтримую заміну комуністичної і чужої назви на рідну, українську і патріотичну. І справа т...