App Store Google Play

Міськрада Дніпра терміново скликає сесію, аби знайти можливість відмовити громадянам у наданні обіцяної матдопомоги

10 Лютого 17:00
Міськрада Дніпра терміново скликає сесію, аби знайти можливість відмовити громадянам у наданні обіцяної матдопомоги

На завтра, 11 лютого, міський голова Борис Філатов терміново скликає позачергову сесію. На порядку денному лише одне питання – якнайшвидше повернутися до попереднього «Положення про призначення та надання адресної допомоги». Це положення, на думку міськради, дасть можливість мотивовано відмовляти громадянам у видачі матеріальної допомоги. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на сторінку у Фейсбук члена Ради громадського контролю НАБУ Артема Романюкова.

За його словами, єдиний проект рішення, яке планують розглянути в понеділок - це зміни до Порядку отримання матеріальної допомоги. Міськрада хоче повернути до положення розділ 3, який дає можливість мотивовано відмовити у видачі коштів. Відомо, що цей розділ прибрали під час минулої сесії з надією на те, що можна буде роздати матдопомогу «кому треба» з мінімальним пакетом документів. 

Внесеними змінами у громадян заберуть можливість отримувати допомогу за наявності при при собі лише паспорта та ІІН коду. Однак є прогнози, що міськраді не вдасться повернутися до попереднього положення і виправити ситуацію, адже розділ 3 сформульований з помилками. 

«Тобто всих тих людей, що стоять в кілометрових чергах, завтра спробують заднім числом вивести з-під дії прийнятого раніше рішення. Це дасть можливість відмовити їм у допомозі (думаю, цього не станеться, тому що це буде самогубством для рейтингу Філатова, але все ж можливість таку закладають)», - йдеться у дописі Романюкова.

Також активіст відзначає, що виконуються спроби перенаправити потоки матеріальної допомоги з простих громадян, що прийшли писати заяви у міську раду, на бюджетників, яких і предбачалося "простимулювати".

"Працівників комунальних закладів просять заповнювати додаткову заяву «про  перерахунок мат допомоги на банківську карту», а від директорів вимагають списки тих, хто подав документи на отримання коштів. Разом з цим, міськрада зробила розсилку телефонограм у комунальні підприємства з проханням «забезпечити  явку» на деякі збори чи засідання", - повідомляє Артем Романюков.

Раніше повідомлялося, що роздача соціальної допомоги міською радою Дніпра переросла у масові черги.

 

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Важко осягнути наскільки ми втратили зв'язок зі своїм минулим. Не кажучи вже про те, скільки нам необхідно часу на відновлення своєї ж ідентичності та культури. Гортаючи сторінки "Моїх споминів п...
Ойойой! Вони образили Україну і весь народ!Вони не віддали честь Президенту(!!!)Ооо! Наші герої! Скрутили дулю клоуну!Я промовчу про честь. Бо тут окрім посміятися не виходить. Честь можна мати, або н...
Потенційна реабілітація Росії в очах євробюрократії висить над нами уже кілька років. В цьому немає нічого дивного, адже Росія має набагато більший вплив у Європі, ніж Україна. Цей вплив напрацьовував...
Марія СОЛОМОНОВА

Георгиевская лента

Георгиевская лента. Когда-то это был символ победы над фашисткой Германией. После 2014 года, когда эта лента стала символом оккупации Россией украинского Крыма и военного захвата востока Украины,...