App Store Google Play

Відчайдушний критик Січеславської Борис Філатов понад рік очолював депутатське об'єднання "За Січеславщину!"

9 Лютого 15:45
Відчайдушний критик Січеславської Борис Філатов понад рік очолював депутатське об'єднання "За Січеславщину!"

Городничий Дніпра Борис Філатов, який з піною на вустах агітує проти перейменування Дніпропетровської області на Січеславську, ще кілька років тому входив до міжфракційного депутатського об’єднання «За Січеславщину!» у Верховній Раді України. Ба більше: не просто входив, а й понад рік був керівником об’єднання.

Група активістів «Громадська підтримка СічеславськаТАК» в мережі Фейсбук оприлюднила список міжфракційних об’єднань нардепів та нагадала Філатову про те, як до обрання його на посаду міського голови він рядився у вишиванку та ширив патріотичні гасла, прагнучі заручитись підтримкою українців на виборах.

Про створення групи Філатов сам з гордістю писав у грудні 2014 року:

«Щойно спікер оголосив з трибуни про створення в парламенті міжфракційної групи депутатів Дніпропетровської області «За Січеславщину». Основна мета групи - відстоювання інтересів рідного краю незалежно від партійної та політичної приналежності».

Втім, за лічені тижні після обрання Філатова міським головою Дніпра, його риторика дедалі більше ставала малоросійькою, а свою діяльність він спрямував на співпрацю з екс-регіоналами, які радо підтримали його в ініціативі тишком грабувати міський бюджет.

Нині колишній «січеславець» забувся і про недоремонтований міст, і про розбиті дороги та знищену систему освіти, зосередивши всі зусилля на дискредитації та знищенні патріотичної ініціативи мешканців області.

«Так карколомно перевзуватись в повітрі і брехати, позичивши очі в Сірка, може тільки наш упоротий Гудвін!», - кепкують з городничого активісти.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Ярема ГАЛАЙДА

Правосеки, з ювілеєм!

Ну що, правосеки!  Зі святом вас)))Цього дня у 2014 був заснований Добровольчий Український Корпус Правого Сектора, якщо хтось щось забув. Майже рік відносив цей шеврон і я. На початку «пол...
Костянтин Когтянц

Замах на серце країни

До загрози Разумкова перенести столицю України в Умань слід поставитися більш ніж серйозно. Тим більше, що цій ідеї біля 20 років.Коли Кучма вперше зіткнувся з масовими протестами, він озвучив «...
Слідом за численними віртуальними партіями та мажоритарниками-блогерами у рекламі Фейсбуку раптово (ні) з’явилася якась дивна «Партія ̶Ш̶а̶р̶і̶к̶о̶в̶а̶Шарія». Спочатку я не повірив,...
Отже, як на мене, досить вже у розпачі заламувати руки і шукати винних у тому, що ПАРЄ так очікувано проголосувала за повернення Московії до участі в засіданнях.Поразка нашої дипломатії цілком законом...