App Store Google Play

Відчайдушний критик Січеславської Борис Філатов понад рік очолював депутатське об'єднання "За Січеславщину!"

9 Лютого 15:45
Відчайдушний критик Січеславської Борис Філатов понад рік очолював депутатське об'єднання "За Січеславщину!"

Городничий Дніпра Борис Філатов, який з піною на вустах агітує проти перейменування Дніпропетровської області на Січеславську, ще кілька років тому входив до міжфракційного депутатського об’єднання «За Січеславщину!» у Верховній Раді України. Ба більше: не просто входив, а й понад рік був керівником об’єднання.

Група активістів «Громадська підтримка СічеславськаТАК» в мережі Фейсбук оприлюднила список міжфракційних об’єднань нардепів та нагадала Філатову про те, як до обрання його на посаду міського голови він рядився у вишиванку та ширив патріотичні гасла, прагнучі заручитись підтримкою українців на виборах.

Про створення групи Філатов сам з гордістю писав у грудні 2014 року:

«Щойно спікер оголосив з трибуни про створення в парламенті міжфракційної групи депутатів Дніпропетровської області «За Січеславщину». Основна мета групи - відстоювання інтересів рідного краю незалежно від партійної та політичної приналежності».

Втім, за лічені тижні після обрання Філатова міським головою Дніпра, його риторика дедалі більше ставала малоросійькою, а свою діяльність він спрямував на співпрацю з екс-регіоналами, які радо підтримали його в ініціативі тишком грабувати міський бюджет.

Нині колишній «січеславець» забувся і про недоремонтований міст, і про розбиті дороги та знищену систему освіти, зосередивши всі зусилля на дискредитації та знищенні патріотичної ініціативи мешканців області.

«Так карколомно перевзуватись в повітрі і брехати, позичивши очі в Сірка, може тільки наш упоротий Гудвін!», - кепкують з городничого активісти.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Юрій Фоменко

Починати треба з себе

Що ми хочемо:- коли люди з українськими прізвищами переконують що їм усе українське - чуждо. (((- коли журналіст просить по буквам продиктувати ім'я Андрея Шептицького. (((- коли шанувальники СРСР про...
Так вишукано піарити свого опонента, як це робить Порошенко, ще не вдавалося нікому)Не знаю, чи стане він Президентом, а от номінантом на яку-небудь премію з цього приводу Петро Олексійович вже удосто...
Світ повинен обертатись навколо кожного населеного пункта окремо. Тоді він почне обертатись навколо України. Для мене завжди був прикладом Олександрівський районний краєзнавчий музей на...
Я зізнаюся відверто: я не був автором ідеї щодо перейменування області, навіть співавтором. Так, я безумовно підтримую заміну комуністичної і чужої назви на рідну, українську і патріотичну. І справа т...