App Store Google Play

Відчайдушний критик Січеславської Борис Філатов понад рік очолював депутатське об'єднання "За Січеславщину!"

09.02.2019 15:45
Відчайдушний критик Січеславської Борис Філатов понад рік очолював депутатське об'єднання "За Січеславщину!"

Городничий Дніпра Борис Філатов, який з піною на вустах агітує проти перейменування Дніпропетровської області на Січеславську, ще кілька років тому входив до міжфракційного депутатського об’єднання «За Січеславщину!» у Верховній Раді України. Ба більше: не просто входив, а й понад рік був керівником об’єднання.

Група активістів «Громадська підтримка СічеславськаТАК» в мережі Фейсбук оприлюднила список міжфракційних об’єднань нардепів та нагадала Філатову про те, як до обрання його на посаду міського голови він рядився у вишиванку та ширив патріотичні гасла, прагнучі заручитись підтримкою українців на виборах.

Про створення групи Філатов сам з гордістю писав у грудні 2014 року:

«Щойно спікер оголосив з трибуни про створення в парламенті міжфракційної групи депутатів Дніпропетровської області «За Січеславщину». Основна мета групи - відстоювання інтересів рідного краю незалежно від партійної та політичної приналежності».

Втім, за лічені тижні після обрання Філатова міським головою Дніпра, його риторика дедалі більше ставала малоросійькою, а свою діяльність він спрямував на співпрацю з екс-регіоналами, які радо підтримали його в ініціативі тишком грабувати міський бюджет.

Нині колишній «січеславець» забувся і про недоремонтований міст, і про розбиті дороги та знищену систему освіти, зосередивши всі зусилля на дискредитації та знищенні патріотичної ініціативи мешканців області.

«Так карколомно перевзуватись в повітрі і брехати, позичивши очі в Сірка, може тільки наш упоротий Гудвін!», - кепкують з городничого активісти.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...