App Store Google Play

Відчайдушний критик Січеславської Борис Філатов понад рік очолював депутатське об'єднання "За Січеславщину!"

9 Лютого 15:45
Відчайдушний критик Січеславської Борис Філатов понад рік очолював депутатське об'єднання "За Січеславщину!"

Городничий Дніпра Борис Філатов, який з піною на вустах агітує проти перейменування Дніпропетровської області на Січеславську, ще кілька років тому входив до міжфракційного депутатського об’єднання «За Січеславщину!» у Верховній Раді України. Ба більше: не просто входив, а й понад рік був керівником об’єднання.

Група активістів «Громадська підтримка СічеславськаТАК» в мережі Фейсбук оприлюднила список міжфракційних об’єднань нардепів та нагадала Філатову про те, як до обрання його на посаду міського голови він рядився у вишиванку та ширив патріотичні гасла, прагнучі заручитись підтримкою українців на виборах.

Про створення групи Філатов сам з гордістю писав у грудні 2014 року:

«Щойно спікер оголосив з трибуни про створення в парламенті міжфракційної групи депутатів Дніпропетровської області «За Січеславщину». Основна мета групи - відстоювання інтересів рідного краю незалежно від партійної та політичної приналежності».

Втім, за лічені тижні після обрання Філатова міським головою Дніпра, його риторика дедалі більше ставала малоросійькою, а свою діяльність він спрямував на співпрацю з екс-регіоналами, які радо підтримали його в ініціативі тишком грабувати міський бюджет.

Нині колишній «січеславець» забувся і про недоремонтований міст, і про розбиті дороги та знищену систему освіти, зосередивши всі зусилля на дискредитації та знищенні патріотичної ініціативи мешканців області.

«Так карколомно перевзуватись в повітрі і брехати, позичивши очі в Сірка, може тільки наш упоротий Гудвін!», - кепкують з городничого активісти.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Важко осягнути наскільки ми втратили зв'язок зі своїм минулим. Не кажучи вже про те, скільки нам необхідно часу на відновлення своєї ж ідентичності та культури. Гортаючи сторінки "Моїх споминів п...
Ойойой! Вони образили Україну і весь народ!Вони не віддали честь Президенту(!!!)Ооо! Наші герої! Скрутили дулю клоуну!Я промовчу про честь. Бо тут окрім посміятися не виходить. Честь можна мати, або н...
Потенційна реабілітація Росії в очах євробюрократії висить над нами уже кілька років. В цьому немає нічого дивного, адже Росія має набагато більший вплив у Європі, ніж Україна. Цей вплив напрацьовував...
Марія СОЛОМОНОВА

Георгиевская лента

Георгиевская лента. Когда-то это был символ победы над фашисткой Германией. После 2014 года, когда эта лента стала символом оккупации Россией украинского Крыма и военного захвата востока Украины,...