App Store Google Play

У Дніпрі розгорнули виставку, присвячену Революції Гідності

9 Лютого 11:15
У Дніпрі розгорнули виставку, присвячену Революції Гідності

8 лютого у Дніпропетровському національному історичному музеї ім. Д. Яворницького відбулось відкриття виставки "Майдан: простір творчості" - серії дипломних і курсових робіт студентів-дизайнерів з усієї України, зроблених під час Революції Гідності. Про це повідомляє кореспондент Дніпрограду із місця події.

Як зазначає ініціатор проекту Віталій Шостя, до цього студенти мали вже давно затвердженні ескізи випускних робіт. Утім, плани змінив Майдан, тому митці не змогли оминути ці події та не відбити їх у своїй творчості. 

Назва проекту також була підібрана не випадково.

"Майдан був весь простором творчим. Тому що зазвичай, коли українець знаходиться на якомусь місці більше тижня, він починає обладнувати своє середовище. Щось насадити, щось намалювати, щось прикрасити, а які були написані тексти. Тому весь Майдан був великим творчим проектом, який народився стихійно" - зазначив куратор виставки, заслужений діяч мистецтв України Віталій Шостя.

Усього виставка містить 74 різних підпроекти. Серед них - “Карби Майдану” (артбук із металу, який за задумом автора співвідносить міць і вагу слова з такими ж характеристиками металу), “Автограф Майдану” (серія акцидентних абеток, де використтані прототипи шрифтів, застосовуваних майданівцями у різний спосіб і на різному матеріалі), “Апостоли гідності. Відважний щит України” (12 плакатів, які усоблюють життя героїчних оборонців), “Це – медіавійна” (роботи, які викривають цинічну політику Росії у використанні інформаційної зброї).

Також в експозиції - книжки, газети, листівки, фотографії та різноманітні інсталяції з артефактів, який надав Музей АТО.

Розгорнули виставку у передзалі головної експозиції музею, аби її побачило якомога більше людей. Вона експонуватиметься до 17 березня.

Раніше повідомлялося, що Всеукраїнський проект "Пограниччя.308" стартуватиме з Дніпра виставкою і літературними читаннями.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Важко осягнути наскільки ми втратили зв'язок зі своїм минулим. Не кажучи вже про те, скільки нам необхідно часу на відновлення своєї ж ідентичності та культури. Гортаючи сторінки "Моїх споминів п...
Ойойой! Вони образили Україну і весь народ!Вони не віддали честь Президенту(!!!)Ооо! Наші герої! Скрутили дулю клоуну!Я промовчу про честь. Бо тут окрім посміятися не виходить. Честь можна мати, або н...
Потенційна реабілітація Росії в очах євробюрократії висить над нами уже кілька років. В цьому немає нічого дивного, адже Росія має набагато більший вплив у Європі, ніж Україна. Цей вплив напрацьовував...
Марія СОЛОМОНОВА

Георгиевская лента

Георгиевская лента. Когда-то это был символ победы над фашисткой Германией. После 2014 года, когда эта лента стала символом оккупации Россией украинского Крыма и военного захвата востока Украины,...