App Store Google Play

У Дніпрі розгорнули виставку, присвячену Революції Гідності

09.02.2019 11:15
У Дніпрі розгорнули виставку, присвячену Революції Гідності

8 лютого у Дніпропетровському національному історичному музеї ім. Д. Яворницького відбулось відкриття виставки "Майдан: простір творчості" - серії дипломних і курсових робіт студентів-дизайнерів з усієї України, зроблених під час Революції Гідності. Про це повідомляє кореспондент Дніпрограду із місця події.

Як зазначає ініціатор проекту Віталій Шостя, до цього студенти мали вже давно затвердженні ескізи випускних робіт. Утім, плани змінив Майдан, тому митці не змогли оминути ці події та не відбити їх у своїй творчості. 

Назва проекту також була підібрана не випадково.

"Майдан був весь простором творчим. Тому що зазвичай, коли українець знаходиться на якомусь місці більше тижня, він починає обладнувати своє середовище. Щось насадити, щось намалювати, щось прикрасити, а які були написані тексти. Тому весь Майдан був великим творчим проектом, який народився стихійно" - зазначив куратор виставки, заслужений діяч мистецтв України Віталій Шостя.

Усього виставка містить 74 різних підпроекти. Серед них - “Карби Майдану” (артбук із металу, який за задумом автора співвідносить міць і вагу слова з такими ж характеристиками металу), “Автограф Майдану” (серія акцидентних абеток, де використтані прототипи шрифтів, застосовуваних майданівцями у різний спосіб і на різному матеріалі), “Апостоли гідності. Відважний щит України” (12 плакатів, які усоблюють життя героїчних оборонців), “Це – медіавійна” (роботи, які викривають цинічну політику Росії у використанні інформаційної зброї).

Також в експозиції - книжки, газети, листівки, фотографії та різноманітні інсталяції з артефактів, який надав Музей АТО.

Розгорнули виставку у передзалі головної експозиції музею, аби її побачило якомога більше людей. Вона експонуватиметься до 17 березня.

Раніше повідомлялося, що Всеукраїнський проект "Пограниччя.308" стартуватиме з Дніпра виставкою і літературними читаннями.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...