App Store Google Play

У Дніпрі розгорнули виставку, присвячену Революції Гідності

9 Лютого 11:15
У Дніпрі розгорнули виставку, присвячену Революції Гідності

8 лютого у Дніпропетровському національному історичному музеї ім. Д. Яворницького відбулось відкриття виставки "Майдан: простір творчості" - серії дипломних і курсових робіт студентів-дизайнерів з усієї України, зроблених під час Революції Гідності. Про це повідомляє кореспондент Дніпрограду із місця події.

Як зазначає ініціатор проекту Віталій Шостя, до цього студенти мали вже давно затвердженні ескізи випускних робіт. Утім, плани змінив Майдан, тому митці не змогли оминути ці події та не відбити їх у своїй творчості. 

Назва проекту також була підібрана не випадково.

"Майдан був весь простором творчим. Тому що зазвичай, коли українець знаходиться на якомусь місці більше тижня, він починає обладнувати своє середовище. Щось насадити, щось намалювати, щось прикрасити, а які були написані тексти. Тому весь Майдан був великим творчим проектом, який народився стихійно" - зазначив куратор виставки, заслужений діяч мистецтв України Віталій Шостя.

Усього виставка містить 74 різних підпроекти. Серед них - “Карби Майдану” (артбук із металу, який за задумом автора співвідносить міць і вагу слова з такими ж характеристиками металу), “Автограф Майдану” (серія акцидентних абеток, де використтані прототипи шрифтів, застосовуваних майданівцями у різний спосіб і на різному матеріалі), “Апостоли гідності. Відважний щит України” (12 плакатів, які усоблюють життя героїчних оборонців), “Це – медіавійна” (роботи, які викривають цинічну політику Росії у використанні інформаційної зброї).

Також в експозиції - книжки, газети, листівки, фотографії та різноманітні інсталяції з артефактів, який надав Музей АТО.

Розгорнули виставку у передзалі головної експозиції музею, аби її побачило якомога більше людей. Вона експонуватиметься до 17 березня.

Раніше повідомлялося, що Всеукраїнський проект "Пограниччя.308" стартуватиме з Дніпра виставкою і літературними читаннями.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Юрій Фоменко

Починати треба з себе

Що ми хочемо:- коли люди з українськими прізвищами переконують що їм усе українське - чуждо. (((- коли журналіст просить по буквам продиктувати ім'я Андрея Шептицького. (((- коли шанувальники СРСР про...
Так вишукано піарити свого опонента, як це робить Порошенко, ще не вдавалося нікому)Не знаю, чи стане він Президентом, а от номінантом на яку-небудь премію з цього приводу Петро Олексійович вже удосто...
Світ повинен обертатись навколо кожного населеного пункта окремо. Тоді він почне обертатись навколо України. Для мене завжди був прикладом Олександрівський районний краєзнавчий музей на...
Я зізнаюся відверто: я не був автором ідеї щодо перейменування області, навіть співавтором. Так, я безумовно підтримую заміну комуністичної і чужої назви на рідну, українську і патріотичну. І справа т...