App Store Google Play

Під захистом тітушок, поліції та пенсіонерів: Новомосковськ відвідав Вілкул

9 Лютого 17:15
Під захистом тітушок, поліції та пенсіонерів: Новомосковськ відвідав Вілкул

Сьогодні, 9 лютого, відбувся візит до Новомосковська одіозного політика Олександра Вілкула, який традиційно супроводжувався скандалом. Про це з місця події повідомляє кореспондент Дніпрограда.

За годину до планового часу прибуття Вілкула біля місцевого БК "Металургів" зібралися пенсіонери, яким вілкулівський "актив" роздавав плакати зі словами підтримки на адресу нардепа. Окрім цього, організатори заходу підготували білих голубів, яких повинні були випустити, коли сам регіонал мав під'їхати на зустріч.

Разом із цим, біля будинку культури проросійського політика очікували й патріотично налаштовані місцеві мешканці. Вони підготували для Олександра Вілкула зеленку, на випадок якщо той отримає трамву. Поки декілька десятків людей чекали на нардепа біля входу, в середину поступово проходили представники його електорату, яких для масовки звезли з усієї області.

"Мені відомо, що по школам пройшов клич зібрати усіх на зустріч з Вілкулом. Аналогічна ситуація була і у інших закладах. Сюди звезли людей одразу з декількох районів області", - розповів місцевий активіст Руслан Сергійчук.

Не дивлячись на "театр" біля центрального входу БК" Металургів ", Вілкул традиційно пройшов до будівлі через задній прохід. Після цього тітушки заблокували вхід всередину і погрожували фізичною розправою тим, хто намагатиметься спробувати зайти. Через це виникла дрібна штовханина, але все обійшлося без бійки.

Варто зауважити що це все відбувалося на очах у поліції, яка послідовно захищає проросійського кандидата під час його турне країною. Також треба звернути увагу на те, що Вілкулу виділили лише головну залу і блокувати вхід до всієї будівлі його адепти права не мали. Сам народний депутат під час виступу перед пенсіонерами та бюджетниками традиційно розповідав про "мир", "пенсії" та "необхідність діалогу".

Не дивлячись на обурення мешканців Новомосковська, Олександр Вілкул успішно доніс свої деструктивні ідеї публіці та зник за горизонтом.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Юрій Фоменко

Починати треба з себе

Що ми хочемо:- коли люди з українськими прізвищами переконують що їм усе українське - чуждо. (((- коли журналіст просить по буквам продиктувати ім'я Андрея Шептицького. (((- коли шанувальники СРСР про...
Так вишукано піарити свого опонента, як це робить Порошенко, ще не вдавалося нікому)Не знаю, чи стане він Президентом, а от номінантом на яку-небудь премію з цього приводу Петро Олексійович вже удосто...
Світ повинен обертатись навколо кожного населеного пункта окремо. Тоді він почне обертатись навколо України. Для мене завжди був прикладом Олександрівський районний краєзнавчий музей на...
Я зізнаюся відверто: я не був автором ідеї щодо перейменування області, навіть співавтором. Так, я безумовно підтримую заміну комуністичної і чужої назви на рідну, українську і патріотичну. І справа т...