App Store Google Play

Під захистом тітушок, поліції та пенсіонерів: Новомосковськ відвідав Вілкул

9 Лютого 17:15
Під захистом тітушок, поліції та пенсіонерів: Новомосковськ відвідав Вілкул

Сьогодні, 9 лютого, відбувся візит до Новомосковська одіозного політика Олександра Вілкула, який традиційно супроводжувався скандалом. Про це з місця події повідомляє кореспондент Дніпрограда.

За годину до планового часу прибуття Вілкула біля місцевого БК "Металургів" зібралися пенсіонери, яким вілкулівський "актив" роздавав плакати зі словами підтримки на адресу нардепа. Окрім цього, організатори заходу підготували білих голубів, яких повинні були випустити, коли сам регіонал мав під'їхати на зустріч.

Разом із цим, біля будинку культури проросійського політика очікували й патріотично налаштовані місцеві мешканці. Вони підготували для Олександра Вілкула зеленку, на випадок якщо той отримає трамву. Поки декілька десятків людей чекали на нардепа біля входу, в середину поступово проходили представники його електорату, яких для масовки звезли з усієї області.

"Мені відомо, що по школам пройшов клич зібрати усіх на зустріч з Вілкулом. Аналогічна ситуація була і у інших закладах. Сюди звезли людей одразу з декількох районів області", - розповів місцевий активіст Руслан Сергійчук.

Не дивлячись на "театр" біля центрального входу БК" Металургів ", Вілкул традиційно пройшов до будівлі через задній прохід. Після цього тітушки заблокували вхід всередину і погрожували фізичною розправою тим, хто намагатиметься спробувати зайти. Через це виникла дрібна штовханина, але все обійшлося без бійки.

Варто зауважити що це все відбувалося на очах у поліції, яка послідовно захищає проросійського кандидата під час його турне країною. Також треба звернути увагу на те, що Вілкулу виділили лише головну залу і блокувати вхід до всієї будівлі його адепти права не мали. Сам народний депутат під час виступу перед пенсіонерами та бюджетниками традиційно розповідав про "мир", "пенсії" та "необхідність діалогу".

Не дивлячись на обурення мешканців Новомосковська, Олександр Вілкул успішно доніс свої деструктивні ідеї публіці та зник за горизонтом.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Марія СОЛОМОНОВА

Георгиевская лента

Георгиевская лента. Когда-то это был символ победы над фашисткой Германией. После 2014 года, когда эта лента стала символом оккупации Россией украинского Крыма и военного захвата востока Украины,...
Ярема ГАЛАЙДА

Коломойський стратив

Всі так зачепились за «громадянську війну» в інтерв‘ю Коломойського і забули, що він навіть винних назвав і причини тієї війни.А винні «оголтілі радикали», причиною ж є в...
В кожній країні столиця зазвичай виділяється поміж інших міст і селищ. Це може виражатися розвинутішими сферами бізнесу та туристичними принадами або ж просто зовнішнім виглядом. Париж – візитів...
Коротше, виріс я за совка. Коли він ґиґнув було межі 24 роки. Тож, школу, армію, перші курси «вишу» я пройшов ще за червоноперої влади.Тоді україномовних гнобили, як могли і хотіли. Глузув...