App Store Google Play

Назад у СРСР: роздача соціальної допомоги міською владою Дніпра переросла у масові черги

09.02.2019 20:00
Назад у СРСР: роздача соціальної допомоги міською владою Дніпра переросла у масові черги

Вже протягом двох тижнів в Дніпрі продовжується епопея навколо роздачі соціальної допомоги для дніпрян, повідомляє Дніпроград.

Так, після прийняття нового порядку видачі матдопомоги, який по суті зніймає будь-які обмеження на отримання грошей з бюджету, майже щодня біля Дніпровської міської ради збираються по декілька сотень людей. Втім, аналогічна ситуація відбувається і в районах.

Так, наприклад, Роман Гаєвський опублікував у Facebook відео, на якому зафіксовано величезну чергу до Управління соцзахисту Новокодацького району.

"8 лютого 2019 року, Дніпро, вул.Трудова, 1А. Управління праці та соціального захисту населення Новокодацкого району. Роздача 1000 пенсіонерам "від Порошенка", але фактично - "від Філатова". По факту - це соцдопомога за рахунок платників податків", - прокоментував Гаєвський.

Таким чином, рішення міської ради що перенаправлення 140 мільйонів гривень з проектів соціально-культурного розвитку міста на матеріальну допомогу малозабезпеченим очікувано перетворилося на ажіотаж, бійки і черги за "подарованими владою" грішми.

Варто додати, що у зв'язку із ситуацією навколо матеріальної допомоги, міський голова Борис Філатов скликає позачергову сесію міської ради. Під час засідання, що відбудеться 11 лютого о 12:00, мають розглянути питання та зміни до "Положення про призначення та надання адресної матеріальної допомоги окремим категоріям громадян міста". Тобто, переписати це положення так, аби терміново ліквідувати наслідки своїх необдуманих рішень.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...