App Store Google Play

Назад у СРСР: роздача соціальної допомоги міською владою Дніпра переросла у масові черги

9 Лютого 20:00
Назад у СРСР: роздача соціальної допомоги міською владою Дніпра переросла у масові черги

Вже протягом двох тижнів в Дніпрі продовжується епопея навколо роздачі соціальної допомоги для дніпрян, повідомляє Дніпроград.

Так, після прийняття нового порядку видачі матдопомоги, який по суті зніймає будь-які обмеження на отримання грошей з бюджету, майже щодня біля Дніпровської міської ради збираються по декілька сотень людей. Втім, аналогічна ситуація відбувається і в районах.

Так, наприклад, Роман Гаєвський опублікував у Facebook відео, на якому зафіксовано величезну чергу до Управління соцзахисту Новокодацького району.

"8 лютого 2019 року, Дніпро, вул.Трудова, 1А. Управління праці та соціального захисту населення Новокодацкого району. Роздача 1000 пенсіонерам "від Порошенка", але фактично - "від Філатова". По факту - це соцдопомога за рахунок платників податків", - прокоментував Гаєвський.

Таким чином, рішення міської ради що перенаправлення 140 мільйонів гривень з проектів соціально-культурного розвитку міста на матеріальну допомогу малозабезпеченим очікувано перетворилося на ажіотаж, бійки і черги за "подарованими владою" грішми.

Варто додати, що у зв'язку із ситуацією навколо матеріальної допомоги, міський голова Борис Філатов скликає позачергову сесію міської ради. Під час засідання, що відбудеться 11 лютого о 12:00, мають розглянути питання та зміни до "Положення про призначення та надання адресної матеріальної допомоги окремим категоріям громадян міста". Тобто, переписати це положення так, аби терміново ліквідувати наслідки своїх необдуманих рішень.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Ойойой! Вони образили Україну і весь народ!Вони не віддали честь Президенту(!!!)Ооо! Наші герої! Скрутили дулю клоуну!Я промовчу про честь. Бо тут окрім посміятися не виходить. Честь можна мати, або н...
Потенційна реабілітація Росії в очах євробюрократії висить над нами уже кілька років. В цьому немає нічого дивного, адже Росія має набагато більший вплив у Європі, ніж Україна. Цей вплив напрацьовував...
Марія СОЛОМОНОВА

Георгиевская лента

Георгиевская лента. Когда-то это был символ победы над фашисткой Германией. После 2014 года, когда эта лента стала символом оккупации Россией украинского Крыма и военного захвата востока Украины,...
Ярема ГАЛАЙДА

Коломойський стратив

Всі так зачепились за «громадянську війну» в інтерв‘ю Коломойського і забули, що він навіть винних назвав і причини тієї війни.А винні «оголтілі радикали», причиною ж є в...