App Store Google Play

Зупинити здирання шкіри: Дніпро вийде на акцію проти хутряного виробництва

08.02.2019 16:40
Зупинити здирання шкіри: Дніпро вийде на акцію проти хутряного виробництва

24 лютого о 12:00 вперше відбудеться Всеукраїнська антихутряна акція "Знімай хутро назавжди!". За ініціативою UAnimals, у різних містах країни, зокрема і у Дніпрі, активісти вийдуть на центральні площі із закликом до перехожих відмовитися від кривавого матеріалу. Про це сьогодні, 8 лютого, розповіла волонтерка Інесса Капінус, передає Дніпроград.

Активістка наголошує, що раніше хутро використовувалося задля утеплення, проте на сьогодні є штучні матеріали, які набагато краще зберігають тепло. І потреби у вбивстві тварин немає, тож шуби і хутро перетворилися просто в елементи моди. Проте все більше свідомих українців та дизайнерів долучаються до антихутряного руху.

"Саме попит породжує відповідну пропозицію, тому важливо, щоб кожна людина усвідомила – хутро личить лише тваринам. Треба розуміти, що хутряні фабрики - кривавий бізнес. Тисячі тварин утримуються у жахливих умовах. Вони виживають в тісних клітках, їх годують антибіотиками і хімічними препаратами, які по суті знищують внутрішні органи тварини, але дозволяють отримати більший обсяг хутра. Часто тварину не вбивають, а просто глушать і заживо знімають шкуру для того, аби отримати шовковисте хутро", - розповіла Інесса Капінус.

Також зоозахисники зазначають, що окрім етичної сторони хутряного бізнесу, стоїть екологічна проблема. Ферма по виробництву хутра в радіусі кількох кілометрів забруднюють грунт, підземні води та водойми.

"Більшість хутряних фабрик в Україні існують з порушеннями. Також  часто невідомо, хто саме являється кінцевим власником ферми. 7 лютого у парламенті був зареєстрований законопроект щодо хутряних ферм та цирків з дикими тваринами. Тому на акції ми вимагаємо від депутатів Верховної Ради запобігти екологічній катастрофі й впровадити заборону на жорстоке хутряне виробництво", - зазначила Каплінус.

Акція стартує о 12:00 на Європейській площі. Долучитися можуть усі охочі. 

"Беріть плакати, беріть тваринок. Ми поспілкуємося про хутряне виробництво та покажемо свою громадянську позицію", - зазначила волонтерка.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...