App Store Google Play

Заради кожного життя: у Дніпрі "Госпітальєри" розпочали заняття з домедичної допомоги для населення

08.02.2019 13:20
Заради кожного життя: у Дніпрі "Госпітальєри" розпочали заняття з домедичної допомоги для населення

Сьогодні, 8 лютого, відбулася прес-конференція працівників створеного нещодавно комунального підприємства "Госпітальєри Дніпра", основним завданням якого є навчання якомога більшої кількості населення базовим навичкам надання першої домедичної допомогии. Про це повідомляє кореспондент Дніпрограду з місця події.

Історія батальйону починається з маленької групи, яка перебувала на лінії розмежування з ворогом. В один із днів, а саме 6 липня 2014 року, Яною Зінкевич було прийняте рішення створити структуру, яка буде займатися рятуванням, евакуацією, наданням допомоги і всим, що буде пов'язано з наданням домедичної допомоги. На кінець 2018 року через руки батальйону пройшло постраждалих, поранених, евакуйованих - 2750 людей. Рекорд за один день - 60 осіб. Це було під час боїв за Донецький аеропорт. 

"На даний момент ми працюємо по протоколу BLS. Це базовий вісьмогодинний курс. Він є найбільш універсальниим, у якому можемо навчити людей базовим навичкам допомоги", - зазначила директор  комунального підприємства "Госпітальєри Дніпра" Яна Зінкевич.

Також вона додала, що всі інструктори КП "Госпітальєри Дніпра" - сертифіковані медики та парамедики з досвідом надання допомоги пораненим у зоні бойових дій, і в кожного з них є досвід надання первинної допомоги. Наразів штаті комунального підприємства працюють 13 осіб, серед яких дев'ятеро інструкторів. 

В цьому році фінансування батальйону скаладає 4 мільйони 600 тисяч гривень (включає в себе виплату заробітної плати, покупку медикаментів, потрібного обладнання та ін).

По завершенню восьмигодинного лекційного курсу слухачам буде проведено тестування та різноманітні симуляції критичних ситуацій. Якщо слухач впорається вдалоі з практичним завданням, і з теоретичним тестом, то отримає сертифікат. Якщо ж хтось із курсантів "завалить" екзамен - матиме можливість скласти його повторно, підтягнувши свої знання та навички.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...