App Store Google Play

У Покрові будують сучасний садочок

08.02.2019 14:20
У Покрові будують сучасний садочок

У 15-тисячному мікрорайоні Покрова триває будівництво нового дитсадка на 115 місць. Будівельний майданчик – на місці пустиря. Монолітний каркас будівлі вже готовий, зараз підрядники вставляють вікна. Про це повідомив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.  

«За завданням Президента України Петра Порошенка зводимо нанівець черги в дитсадках. Щороку в дошкільних закладах Дніпропетровщини створюємо додаткові місця. За три останні роки створили їх більше 5 тисяч», – зазначив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко. 

Продовжує «рости» дитсадок у формі підкови в Покрові. Він має вирішити нагальну проблему: нестачу місць у єдиному дошкільному закладі 15-тисячного мікрорайону Рудник.

У Покрові триває будівництво нового дитсадка.

«Це дуже добре, що будується новий дитячий заклад. Бо існуючий не може вмістити всіх бажаючих. Наш мікрорайон великий і об’єднує 22 вулиці. Можна порахувати, скільки це будинків. І не всі батьки можуть возити своїх дітей в центр міста», – розказала заступник директора навчально-виховного об’єднання мікрорайону Ірина Садоян. 

Підрядники вже звели монолітний каркас будівлі. Вигнали другий поверх і вставляють вікна. Незабаром мають стати до внутрішніх робіт.

До нього ходитимуть 115 малюків.

Не приховує радості щодо таких кардинальних перемін місцева мешканка Ірина Лусько.

«Важко влаштувати дитину в місцевий садочок. Треба роками стояти в черзі. І не факт, що пощастить потрапити. Тоді доводиться тягнути дитину до міста. А це надто проблематично, особливо, взимку, – сказала жінка. – Ми раді будівництву нового дитсадка. Дякуємо всім, хто придумав це». 

Новий садок буде енергоефективним. Уже змонтована автономна котельня – залишилося підвести до неї теплотрасу.

Також Дніпропетровська ОДА зводить дитсадки...3 ....в Іларіоновому, Старих Кодаках і Кам’янському.

Для дитячих розваг – павільйони з пісочницями. Дітей привчатимуть до праці: кожна група матиме власний город. Облаштують майданчики для занять спортом та вивчення правил дорожнього руху. Подвір’я благоустроять й озеленять.

«Дитячий садок будують згідно з європейськими стандартами. Тож у наших малюків буде комфортне, креативне й безпечне середовище», – наголосила начальник управління освіти Покровської міськради Ганна Цупрова.  

Крім Покрова, Дніпропетровська ОДА зводить дитсадки в Іларіоновому, Старих Кодаках і Кам’янському.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...