App Store Google Play

У Покрові будують сучасний садочок

8 Лютого 14:20
У Покрові будують сучасний садочок

У 15-тисячному мікрорайоні Покрова триває будівництво нового дитсадка на 115 місць. Будівельний майданчик – на місці пустиря. Монолітний каркас будівлі вже готовий, зараз підрядники вставляють вікна. Про це повідомив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.  

«За завданням Президента України Петра Порошенка зводимо нанівець черги в дитсадках. Щороку в дошкільних закладах Дніпропетровщини створюємо додаткові місця. За три останні роки створили їх більше 5 тисяч», – зазначив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко. 

Продовжує «рости» дитсадок у формі підкови в Покрові. Він має вирішити нагальну проблему: нестачу місць у єдиному дошкільному закладі 15-тисячного мікрорайону Рудник.

У Покрові триває будівництво нового дитсадка.

«Це дуже добре, що будується новий дитячий заклад. Бо існуючий не може вмістити всіх бажаючих. Наш мікрорайон великий і об’єднує 22 вулиці. Можна порахувати, скільки це будинків. І не всі батьки можуть возити своїх дітей в центр міста», – розказала заступник директора навчально-виховного об’єднання мікрорайону Ірина Садоян. 

Підрядники вже звели монолітний каркас будівлі. Вигнали другий поверх і вставляють вікна. Незабаром мають стати до внутрішніх робіт.

До нього ходитимуть 115 малюків.

Не приховує радості щодо таких кардинальних перемін місцева мешканка Ірина Лусько.

«Важко влаштувати дитину в місцевий садочок. Треба роками стояти в черзі. І не факт, що пощастить потрапити. Тоді доводиться тягнути дитину до міста. А це надто проблематично, особливо, взимку, – сказала жінка. – Ми раді будівництву нового дитсадка. Дякуємо всім, хто придумав це». 

Новий садок буде енергоефективним. Уже змонтована автономна котельня – залишилося підвести до неї теплотрасу.

Також Дніпропетровська ОДА зводить дитсадки...3 ....в Іларіоновому, Старих Кодаках і Кам’янському.

Для дитячих розваг – павільйони з пісочницями. Дітей привчатимуть до праці: кожна група матиме власний город. Облаштують майданчики для занять спортом та вивчення правил дорожнього руху. Подвір’я благоустроять й озеленять.

«Дитячий садок будують згідно з європейськими стандартами. Тож у наших малюків буде комфортне, креативне й безпечне середовище», – наголосила начальник управління освіти Покровської міськради Ганна Цупрова.  

Крім Покрова, Дніпропетровська ОДА зводить дитсадки в Іларіоновому, Старих Кодаках і Кам’янському.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Максим Мірошниченко

Інтелектуальні пітекантропи

Сьогодні у Раді цілий шабаш інтелектуальних пітекантропів. Але мажоритарник Шахов, на мою скромну думку, - хедлайнер цієї туси. У його виступі проти ринку землі ми почули посилання на спартанського ца...
Осінь. Пожовклі листя лежать на землі, вологе повітря обгортає тебе настільки, що ти починаєш відчувати, як воно намагається пробратися до кісток. А тим часом через сіре небо пробивається сонце, щоб с...
Марія СОЛОМОНОВА

Гроші як токсичний елемент

Не завжди гроші – це лише гроші. Іноді вони перетворюють людину на токсичний елемент, який отруює великі території та чинить небезпеку державності країни........Ще зовсім недавно, у розпал перед...
Після української заяви про розпуск лднр, м'яч недовго був на половині поля росіян. путін висунув і свою вимогу - імплементація "формули Штайнмаєра" в українське законодавство. Причому ці вимоги путін...