App Store Google Play

Поліція Дніпра підбила підсумки своєї роботи за минулий рік

8 Лютого 13:40
Поліція Дніпра підбила підсумки своєї роботи за минулий рік

Патрульна поліція відзвітувала за проведену роботу за 2018 рік. Статистика показує, що збільшилася кількість розкритих кримінальних злочинів та порушень правил дорожнього руху. Про це сьогодні, 8 лютого, під час прес-конференції в медіа-центрі «Інформатор» розповів начальник Управління патрульної поліції в Дніпропетровській області, капітан поліції Андрій Калюжний, повідомляє Дніпроград.

За його словами, за минулий рік патрульні опрацювали понад 314 тис. викликів – майже 860 викликів на добу.  За рік правоохоронці винесли 171 тис. постанов щодо порушень правил дорожнього руху. Це на 11% більше, ніж за аналогічний період минулого року.

Також зазначено, що виявлено 6 тис. випадків водіння транспортних засобів у стані алкогольного та наркотичного сп’яніння.

Патрульні оформили майже 26 тис. матеріалів за вчинення адміністративних правопорушення – хуліганські розбої, вживання алкогольних напоїв на паління тютюнових виробів у громадських місцях.

Також зросла статистика миттєвих розкриттів кримінальних злочинів – з 2045 викликів по гарячих слідах патрульні розкрили 1941 епізод. Минулого року ця статистика була меншою на 10 %.

За рік патрульна поліція знайшла 25 викрадених автомобілів та 202 правопорушників, які перебували у розшуку.

Зазначається, що патрульні виявили 712 осіб, які мали при собі наркотичні речовини, а 82 особи порушили порядок носіння  та зберігання травматичної зброї. За рік було зафіксовано 13 фактів пропозицій патрульним грошової винагороди за неправомірну вигоду.

«Наведені статистичні дані говорять про високий професіоналізм патрульних, але, на жаль, є і негативні випадки нашої діяльності, над якими ми працюємо», - підбив підсумок капітан Калюжний.

Раніше повідомлялося, що у Кам'янському СБУ затримала поліцейського, який збирав данину з підприємців.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Важко осягнути наскільки ми втратили зв'язок зі своїм минулим. Не кажучи вже про те, скільки нам необхідно часу на відновлення своєї ж ідентичності та культури. Гортаючи сторінки "Моїх споминів п...
Ойойой! Вони образили Україну і весь народ!Вони не віддали честь Президенту(!!!)Ооо! Наші герої! Скрутили дулю клоуну!Я промовчу про честь. Бо тут окрім посміятися не виходить. Честь можна мати, або н...
Потенційна реабілітація Росії в очах євробюрократії висить над нами уже кілька років. В цьому немає нічого дивного, адже Росія має набагато більший вплив у Європі, ніж Україна. Цей вплив напрацьовував...
Марія СОЛОМОНОВА

Георгиевская лента

Георгиевская лента. Когда-то это был символ победы над фашисткой Германией. После 2014 года, когда эта лента стала символом оккупации Россией украинского Крыма и военного захвата востока Украины,...