App Store Google Play

ДТЕК оскаржує рішення про поновлення на роботі незаконно звільненого гірника

8 Лютого 09:20
ДТЕК оскаржує рішення про поновлення на роботі незаконно звільненого гірника

Компанія «ДТЕК – Павлоградвугілля» подала касаційну скаргу до Верховного Суду України на рішення апеляційного суду щодо колишнього працівника компанії, який довів у суді своє незаконне звільнення з роботи. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на Радіо свободу.

В адміністрації також заявили, що компанія «завжди діє в рамках законодавчого поля України» і рішення про звільнення працівника було обґрунтованим.

«Рішення про звільнення Карпенка А. було ухвалене на підставі систематичного невиконання працівником своїх трудових обов’язків (чотири випадки порушення трудової дисципліни)», – йдеться у коментарі компанії.

Водночас на «Павлоградвугіллі» зазначили, що виконання рішення суду про відновлення гірника на колишньому місці роботи «буде здійснюватися в порядку, передбаченому чинним законодавством України».

Раніше Дніпровський апеляційний суд частково задовольнив позов звільненого працівника «ДТЕК – Павлоградвугілля» Андрія Карпенка до роботодавця. Гірник, який провів 27-денну акцію-голодування, довів у суді своє незаконне звільнення з роботи й домігся поновлення на посаді. Суд також визначив, що роботодавець має виплатити гірникові середню зарплату за вимушений прогул у сумі понад 190 тисяч гривень.

У Павлограді 29 грудня 2017 року двоє шахтарів компанії «ДТЕК – Павлоградвугілля», гірничі майстри Володимир Бугайов і Андрій Карпенко оголосили голодування, протестуючи проти звільнення з роботи – свого і колег.

Серед їхніх вимог до адміністрації вугільного підприємства також було «припинити тиск на членів незалежної профспілки». Одного з голодувальників шпиталізували на 15-й день голодування, другого – на 27-й день. Поліція тоді відкрила кримінальні провадження за статтею 171 і статтею 170 Кримінального кодексу України – незаконне звільнення працівника і перешкоджання законній діяльності професійних спілок.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Хочу дати кілька ненав'язливих порад водіям, які десь щось почули про дію знаку "зелена стрілка" (мал.1) на регульованих перехрестях, але до кінця в темі не розібралися.Перед тим як під'їхати до автів...
Юрій Фоменко

Починати треба з себе

Що ми хочемо:- коли люди з українськими прізвищами переконують що їм усе українське - чуждо. (((- коли журналіст просить по буквам продиктувати ім'я Андрея Шептицького. (((- коли шанувальники СРСР про...
Так вишукано піарити свого опонента, як це робить Порошенко, ще не вдавалося нікому)Не знаю, чи стане він Президентом, а от номінантом на яку-небудь премію з цього приводу Петро Олексійович вже удосто...
Світ повинен обертатись навколо кожного населеного пункта окремо. Тоді він почне обертатись навколо України. Для мене завжди був прикладом Олександрівський районний краєзнавчий музей на...