App Store Google Play

ДТЕК оскаржує рішення про поновлення на роботі незаконно звільненого гірника

08.02.2019 09:20
ДТЕК оскаржує рішення про поновлення на роботі незаконно звільненого гірника

Компанія «ДТЕК – Павлоградвугілля» подала касаційну скаргу до Верховного Суду України на рішення апеляційного суду щодо колишнього працівника компанії, який довів у суді своє незаконне звільнення з роботи. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на Радіо свободу.

В адміністрації також заявили, що компанія «завжди діє в рамках законодавчого поля України» і рішення про звільнення працівника було обґрунтованим.

«Рішення про звільнення Карпенка А. було ухвалене на підставі систематичного невиконання працівником своїх трудових обов’язків (чотири випадки порушення трудової дисципліни)», – йдеться у коментарі компанії.

Водночас на «Павлоградвугіллі» зазначили, що виконання рішення суду про відновлення гірника на колишньому місці роботи «буде здійснюватися в порядку, передбаченому чинним законодавством України».

Раніше Дніпровський апеляційний суд частково задовольнив позов звільненого працівника «ДТЕК – Павлоградвугілля» Андрія Карпенка до роботодавця. Гірник, який провів 27-денну акцію-голодування, довів у суді своє незаконне звільнення з роботи й домігся поновлення на посаді. Суд також визначив, що роботодавець має виплатити гірникові середню зарплату за вимушений прогул у сумі понад 190 тисяч гривень.

У Павлограді 29 грудня 2017 року двоє шахтарів компанії «ДТЕК – Павлоградвугілля», гірничі майстри Володимир Бугайов і Андрій Карпенко оголосили голодування, протестуючи проти звільнення з роботи – свого і колег.

Серед їхніх вимог до адміністрації вугільного підприємства також було «припинити тиск на членів незалежної профспілки». Одного з голодувальників шпиталізували на 15-й день голодування, другого – на 27-й день. Поліція тоді відкрила кримінальні провадження за статтею 171 і статтею 170 Кримінального кодексу України – незаконне звільнення працівника і перешкоджання законній діяльності професійних спілок.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...