App Store Google Play

ДТЕК оскаржує рішення про поновлення на роботі незаконно звільненого гірника

08.02.2019 09:20
ДТЕК оскаржує рішення про поновлення на роботі незаконно звільненого гірника

Компанія «ДТЕК – Павлоградвугілля» подала касаційну скаргу до Верховного Суду України на рішення апеляційного суду щодо колишнього працівника компанії, який довів у суді своє незаконне звільнення з роботи. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на Радіо свободу.

В адміністрації також заявили, що компанія «завжди діє в рамках законодавчого поля України» і рішення про звільнення працівника було обґрунтованим.

«Рішення про звільнення Карпенка А. було ухвалене на підставі систематичного невиконання працівником своїх трудових обов’язків (чотири випадки порушення трудової дисципліни)», – йдеться у коментарі компанії.

Водночас на «Павлоградвугіллі» зазначили, що виконання рішення суду про відновлення гірника на колишньому місці роботи «буде здійснюватися в порядку, передбаченому чинним законодавством України».

Раніше Дніпровський апеляційний суд частково задовольнив позов звільненого працівника «ДТЕК – Павлоградвугілля» Андрія Карпенка до роботодавця. Гірник, який провів 27-денну акцію-голодування, довів у суді своє незаконне звільнення з роботи й домігся поновлення на посаді. Суд також визначив, що роботодавець має виплатити гірникові середню зарплату за вимушений прогул у сумі понад 190 тисяч гривень.

У Павлограді 29 грудня 2017 року двоє шахтарів компанії «ДТЕК – Павлоградвугілля», гірничі майстри Володимир Бугайов і Андрій Карпенко оголосили голодування, протестуючи проти звільнення з роботи – свого і колег.

Серед їхніх вимог до адміністрації вугільного підприємства також було «припинити тиск на членів незалежної профспілки». Одного з голодувальників шпиталізували на 15-й день голодування, другого – на 27-й день. Поліція тоді відкрила кримінальні провадження за статтею 171 і статтею 170 Кримінального кодексу України – незаконне звільнення працівника і перешкоджання законній діяльності професійних спілок.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Український літак був збитий іранською зенітною ракетою російського виробництва - ця інформація спецслужб та військових США ставить Зевладу перед простою дилемою.Або вимагати законного розслідування і...
В той час коли світові держави виходять з різних угод по скороченню озброєння та нарощують свою військову міць, готуючись відстоювати свої національни інтереси в будь якій частині світу, Україна навпа...
Максим Мірошниченко

У чомусь ми - вже Європа

Україна - це маленька країна. Маленька країна, яка знаходиться на території другої за площею держави Європи. З 2014-го року приблизно 10% території України знаходиться під управлінням Росії. А з ураху...
Коли запитуєш у різних куточках України - кого Ви знаєте з відомих людей пов'язаних з нашим містом Дніпро? Відповіді різні - Брєжнєв, Кучма, Бловатська, Катерина Друга, Петровський,.... ( дуже рідко з...