App Store Google Play

Дніпрянам розповіли як не втратити кошти з банківських карт через шахраїв

8 Лютого 16:20
Дніпрянам розповіли як не втратити кошти з банківських карт через шахраїв

Зараз все більше людей потерпає від шахрайства в інтернеті під час розрахунку банківськими картками. Злодії вигадали безліч видів махінацій, аби заволодіти чужими коштами. Про це сьогодні, 8 лютого, під час прес-конференції в ІА «МОСТ-Дніпро» Президент Асоціації «Дніпровський банківський союз» Володимир Косюга, повідомляє Дніпроград.

За його словами, у 99% випадків шахрайства винен володар картки. Він сам, навіть не усвідомлюючи цього, може повідомити всю потрібну інформацію шахраям.

Найпоширенішою спробою заволодіти грошима є так званий фішинг. Це вид шахрайства, метою якого є виманювання у довірливих або неуважних користувачів мережі персональних даних. Найчастіше махінації проводять через повідомлення з кодом, який ви неначе маєте комусь переказати.

Ще одним видом шахрайства є створення «зеркальних» сайтів, які зовні нічим не відрізняються від справжнього. Тому потрібно уважно перевіряти всі адреси та хости сайту, перш ніж ввести туди дані своєї картки.

«Ми взагалі рекомендуємо завести окремі картки для розрахунку в інтернет-банкінгу. Покладіть туди необхідну для вашої покупки суму і спокійно розраховуйтесь, знаючи що нічого зайвого ви не втратите», - каже Косюга.

Він повідомив дніпрянам найважливіші правила безпеки, дотримуючись яких у людей менше шансів втрапити в тенета шахраїв:

  • Не пишіть пін-код картки на цій же картці.
  • Не носіть картку разом зі своїм фінансовим телефоном, бо в разі втрати, шахрай зможе з легкістю знайти доступ до ваших грошей.
  • Нікому не кажіть інформацію, зазначену на картці. Співробітники банку ніколи її не запитують, а шахраям це відкритий шлях до ваших грошей.
  • При розрахунку в громадських місцях чи магазинах ніколи не давайте свою картку в руки касиру чи офіціанту.

Зазначається, що в зоні ризику знаходяться люди похилого віку, які з легкістю вірять усьому та не в змозі розрізнити шахрайство.

Раніше повідомлялося, що у Кіберполіції надали поради, як убезпечити себе від інтернет-шахраїв.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Марія СОЛОМОНОВА

Георгиевская лента

Георгиевская лента. Когда-то это был символ победы над фашисткой Германией. После 2014 года, когда эта лента стала символом оккупации Россией украинского Крыма и военного захвата востока Украины,...
Ярема ГАЛАЙДА

Коломойський стратив

Всі так зачепились за «громадянську війну» в інтерв‘ю Коломойського і забули, що він навіть винних назвав і причини тієї війни.А винні «оголтілі радикали», причиною ж є в...
В кожній країні столиця зазвичай виділяється поміж інших міст і селищ. Це може виражатися розвинутішими сферами бізнесу та туристичними принадами або ж просто зовнішнім виглядом. Париж – візитів...
Коротше, виріс я за совка. Коли він ґиґнув було межі 24 роки. Тож, школу, армію, перші курси «вишу» я пройшов ще за червоноперої влади.Тоді україномовних гнобили, як могли і хотіли. Глузув...