App Store Google Play

Дніпрянам розповіли як не втратити кошти з банківських карт через шахраїв

8 Лютого 16:20
Дніпрянам розповіли як не втратити кошти з банківських карт через шахраїв

Зараз все більше людей потерпає від шахрайства в інтернеті під час розрахунку банківськими картками. Злодії вигадали безліч видів махінацій, аби заволодіти чужими коштами. Про це сьогодні, 8 лютого, під час прес-конференції в ІА «МОСТ-Дніпро» Президент Асоціації «Дніпровський банківський союз» Володимир Косюга, повідомляє Дніпроград.

За його словами, у 99% випадків шахрайства винен володар картки. Він сам, навіть не усвідомлюючи цього, може повідомити всю потрібну інформацію шахраям.

Найпоширенішою спробою заволодіти грошима є так званий фішинг. Це вид шахрайства, метою якого є виманювання у довірливих або неуважних користувачів мережі персональних даних. Найчастіше махінації проводять через повідомлення з кодом, який ви неначе маєте комусь переказати.

Ще одним видом шахрайства є створення «зеркальних» сайтів, які зовні нічим не відрізняються від справжнього. Тому потрібно уважно перевіряти всі адреси та хости сайту, перш ніж ввести туди дані своєї картки.

«Ми взагалі рекомендуємо завести окремі картки для розрахунку в інтернет-банкінгу. Покладіть туди необхідну для вашої покупки суму і спокійно розраховуйтесь, знаючи що нічого зайвого ви не втратите», - каже Косюга.

Він повідомив дніпрянам найважливіші правила безпеки, дотримуючись яких у людей менше шансів втрапити в тенета шахраїв:

  • Не пишіть пін-код картки на цій же картці.
  • Не носіть картку разом зі своїм фінансовим телефоном, бо в разі втрати, шахрай зможе з легкістю знайти доступ до ваших грошей.
  • Нікому не кажіть інформацію, зазначену на картці. Співробітники банку ніколи її не запитують, а шахраям це відкритий шлях до ваших грошей.
  • При розрахунку в громадських місцях чи магазинах ніколи не давайте свою картку в руки касиру чи офіціанту.

Зазначається, що в зоні ризику знаходяться люди похилого віку, які з легкістю вірять усьому та не в змозі розрізнити шахрайство.

Раніше повідомлялося, що у Кіберполіції надали поради, як убезпечити себе від інтернет-шахраїв.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Юрій Фоменко

Починати треба з себе

Що ми хочемо:- коли люди з українськими прізвищами переконують що їм усе українське - чуждо. (((- коли журналіст просить по буквам продиктувати ім'я Андрея Шептицького. (((- коли шанувальники СРСР про...
Так вишукано піарити свого опонента, як це робить Порошенко, ще не вдавалося нікому)Не знаю, чи стане він Президентом, а от номінантом на яку-небудь премію з цього приводу Петро Олексійович вже удосто...
Світ повинен обертатись навколо кожного населеного пункта окремо. Тоді він почне обертатись навколо України. Для мене завжди був прикладом Олександрівський районний краєзнавчий музей на...
Я зізнаюся відверто: я не був автором ідеї щодо перейменування області, навіть співавтором. Так, я безумовно підтримую заміну комуністичної і чужої назви на рідну, українську і патріотичну. І справа т...