App Store Google Play

Актор фільму "Позивний Бандерас" шукає бійців та волонтерів для участі у театральній резиденції

08.02.2019 18:30
Актор фільму "Позивний Бандерас" шукає бійців та волонтерів для участі у театральній резиденції

У Дніпрі стартує один з проектів "Творчих криївок" для учасників бойових дій - театральна резиденція бійців. Про це сьогодні, 8 лютого, під час прес-конференції в ІА "Інформатор" розповіла керівник БО БФ "Творча криївка" Віталіна Маслова, передає Дніпроград.

"Творчі криївки" - це реабілітація учасників війни творчістю. Загальний проект являє собою десятиденні заїзди до мальовничих природніх місць, де бійці мають можливість розслабитися і набратися сил. Нині волонтери провели вже 43 заїзди творчої реабілітації. У рамках проекту для бійців також проводили освітні лекції, розповідали про мистецтво, організовували школу танців.

"Минулого року народився новий проект нашого фонду. Він називається "Мистецьки резиденції для бійців". Цього року ми з ним вже стартували. Ми проведемо чотири мистецькі резиденції і всі учасники війни з Росією, будь-хто бажаючий може до нас приєднатися", - зазначила Віталіна Маслова.

Під час проекту кожен з бійців матиме можливість заглибитися в одне з мистецтв - відчути себе актором, режисером, письменником, кіносценаристом, художником чи мистецтвознавцем. За словами кураторів, це дозволить талановитим АТОвцям самореалізуватися в художній, літературній, театральній та кінематографічній сферах.

Особливість полягає у тому, що керівником кожної резиденції є учасник АТО, який має власний бойовий досвід.

Першою організованою резиденцією стане театральна. Нині для неї шукають бійців та волонтерів, які готові за допомогою мистецьких засобів документального театру поділитися зі світом своїми історіями. Художній керівник "Творчої криївки" у Дніпрі - актор театру "Віримо" Олег Шульга.

"Ми збираємося скласти виставу з історій бійців і щоб вони самі були виконавцями. Це буде терапевтичний ефект, для людей, які візьмуть участь. Друга важлива складова - щоб тема війни звучала у мистецтві та суспільстві", - прокоментував Олег Шульга.

15 лютого відбудеться прослуховування у Дніпрі.

Наступними резиденціями стануть літературна, живописна та кіношкола.

Раніше повідомлялося, що у Дніпрі відбувся третій щорічний Різдвяний бал для бійців АТО та волонтерів.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Шостий номер на посаді президента до такої межі додзвонився Путіну, допримирявся з Московією, що Україна вже перетворилася з суб‘єкту міжнародних відносин і геополітики на об‘єкт, думка як...
Що ближче 9-те травня, тим більше ми чуємо здавалося би незбагненні біснування у Кремлі та виразки місцевих наших груп, які орієнтуються на Москву.Деякі російські аналітики (Піонтковський чи, наприкла...
Ви хочете зупинити зелений реванш?Відрубати зелену голову совково-рашистській гідрі так само, як перед тим відрубали синю і червону?Я теж. Але ще дужче хочу зупинити, нарешті, постійні коливання внутр...
Васіліса ТРОФИМОВИЧ

Чи в нас уже 37 рік?

Офіційно. У зв’язку з останніми подіями, що відбуваються в Україні, звертаюся до усіх проукраїнських політичних партій та рухів, таких як партії «Європейьска Солідарність», «Г...