App Store Google Play

Актор фільму "Позивний Бандерас" шукає бійців та волонтерів для участі у театральній резиденції

8 Лютого 18:30
Актор фільму "Позивний Бандерас" шукає бійців та волонтерів для участі у театральній резиденції

У Дніпрі стартує один з проектів "Творчих криївок" для учасників бойових дій - театральна резиденція бійців. Про це сьогодні, 8 лютого, під час прес-конференції в ІА "Інформатор" розповіла керівник БО БФ "Творча криївка" Віталіна Маслова, передає Дніпроград.

"Творчі криївки" - це реабілітація учасників війни творчістю. Загальний проект являє собою десятиденні заїзди до мальовничих природніх місць, де бійці мають можливість розслабитися і набратися сил. Нині волонтери провели вже 43 заїзди творчої реабілітації. У рамках проекту для бійців також проводили освітні лекції, розповідали про мистецтво, організовували школу танців.

"Минулого року народився новий проект нашого фонду. Він називається "Мистецьки резиденції для бійців". Цього року ми з ним вже стартували. Ми проведемо чотири мистецькі резиденції і всі учасники війни з Росією, будь-хто бажаючий може до нас приєднатися", - зазначила Віталіна Маслова.

Під час проекту кожен з бійців матиме можливість заглибитися в одне з мистецтв - відчути себе актором, режисером, письменником, кіносценаристом, художником чи мистецтвознавцем. За словами кураторів, це дозволить талановитим АТОвцям самореалізуватися в художній, літературній, театральній та кінематографічній сферах.

Особливість полягає у тому, що керівником кожної резиденції є учасник АТО, який має власний бойовий досвід.

Першою організованою резиденцією стане театральна. Нині для неї шукають бійців та волонтерів, які готові за допомогою мистецьких засобів документального театру поділитися зі світом своїми історіями. Художній керівник "Творчої криївки" у Дніпрі - актор театру "Віримо" Олег Шульга.

"Ми збираємося скласти виставу з історій бійців і щоб вони самі були виконавцями. Це буде терапевтичний ефект, для людей, які візьмуть участь. Друга важлива складова - щоб тема війни звучала у мистецтві та суспільстві", - прокоментував Олег Шульга.

15 лютого відбудеться прослуховування у Дніпрі.

Наступними резиденціями стануть літературна, живописна та кіношкола.

Раніше повідомлялося, що у Дніпрі відбувся третій щорічний Різдвяний бал для бійців АТО та волонтерів.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Важко осягнути наскільки ми втратили зв'язок зі своїм минулим. Не кажучи вже про те, скільки нам необхідно часу на відновлення своєї ж ідентичності та культури. Гортаючи сторінки "Моїх споминів п...
Ойойой! Вони образили Україну і весь народ!Вони не віддали честь Президенту(!!!)Ооо! Наші герої! Скрутили дулю клоуну!Я промовчу про честь. Бо тут окрім посміятися не виходить. Честь можна мати, або н...
Потенційна реабілітація Росії в очах євробюрократії висить над нами уже кілька років. В цьому немає нічого дивного, адже Росія має набагато більший вплив у Європі, ніж Україна. Цей вплив напрацьовував...
Марія СОЛОМОНОВА

Георгиевская лента

Георгиевская лента. Когда-то это был символ победы над фашисткой Германией. После 2014 года, когда эта лента стала символом оккупации Россией украинского Крыма и военного захвата востока Украины,...