App Store Google Play

Актор фільму "Позивний Бандерас" шукає бійців та волонтерів для участі у театральній резиденції

8 Лютого 18:30
Актор фільму "Позивний Бандерас" шукає бійців та волонтерів для участі у театральній резиденції

У Дніпрі стартує один з проектів "Творчих криївок" для учасників бойових дій - театральна резиденція бійців. Про це сьогодні, 8 лютого, під час прес-конференції в ІА "Інформатор" розповіла керівник БО БФ "Творча криївка" Віталіна Маслова, передає Дніпроград.

"Творчі криївки" - це реабілітація учасників війни творчістю. Загальний проект являє собою десятиденні заїзди до мальовничих природніх місць, де бійці мають можливість розслабитися і набратися сил. Нині волонтери провели вже 43 заїзди творчої реабілітації. У рамках проекту для бійців також проводили освітні лекції, розповідали про мистецтво, організовували школу танців.

"Минулого року народився новий проект нашого фонду. Він називається "Мистецьки резиденції для бійців". Цього року ми з ним вже стартували. Ми проведемо чотири мистецькі резиденції і всі учасники війни з Росією, будь-хто бажаючий може до нас приєднатися", - зазначила Віталіна Маслова.

Під час проекту кожен з бійців матиме можливість заглибитися в одне з мистецтв - відчути себе актором, режисером, письменником, кіносценаристом, художником чи мистецтвознавцем. За словами кураторів, це дозволить талановитим АТОвцям самореалізуватися в художній, літературній, театральній та кінематографічній сферах.

Особливість полягає у тому, що керівником кожної резиденції є учасник АТО, який має власний бойовий досвід.

Першою організованою резиденцією стане театральна. Нині для неї шукають бійців та волонтерів, які готові за допомогою мистецьких засобів документального театру поділитися зі світом своїми історіями. Художній керівник "Творчої криївки" у Дніпрі - актор театру "Віримо" Олег Шульга.

"Ми збираємося скласти виставу з історій бійців і щоб вони самі були виконавцями. Це буде терапевтичний ефект, для людей, які візьмуть участь. Друга важлива складова - щоб тема війни звучала у мистецтві та суспільстві", - прокоментував Олег Шульга.

15 лютого відбудеться прослуховування у Дніпрі.

Наступними резиденціями стануть літературна, живописна та кіношкола.

Раніше повідомлялося, що у Дніпрі відбувся третій щорічний Різдвяний бал для бійців АТО та волонтерів.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Хочу дати кілька ненав'язливих порад водіям, які десь щось почули про дію знаку "зелена стрілка" (мал.1) на регульованих перехрестях, але до кінця в темі не розібралися.Перед тим як під'їхати до автів...
Юрій Фоменко

Починати треба з себе

Що ми хочемо:- коли люди з українськими прізвищами переконують що їм усе українське - чуждо. (((- коли журналіст просить по буквам продиктувати ім'я Андрея Шептицького. (((- коли шанувальники СРСР про...
Так вишукано піарити свого опонента, як це робить Порошенко, ще не вдавалося нікому)Не знаю, чи стане він Президентом, а от номінантом на яку-небудь премію з цього приводу Петро Олексійович вже удосто...
Світ повинен обертатись навколо кожного населеного пункта окремо. Тоді він почне обертатись навколо України. Для мене завжди був прикладом Олександрівський районний краєзнавчий музей на...