App Store Google Play

У Дніпрі стартує вокальний конкурс «Dnepr Voice – 2019»

07.02.2019 16:00
У Дніпрі стартує вокальний конкурс «Dnepr Voice – 2019»

У Дніпрі стартує вокальний конкурс «Dnepr Voice – 2019». У всіх охочих є можливість взяти в ньому участь, потрібно лише заповнити реєстраційну форму. Про це сьогодні, 7 лютого, під час прес-конференції в ІА «МОСТ-Дніпро» розповіли організатори цього заходу, повідомляє Дніпроград.

Зазначається, що цього року дніпряни вже вчетверте зможуть поборотися за перемогу у битві вокалів. Минулого року брали участь не лише місцеві жителі, а й мешканці сусідніх областей та навіть країн.

«Наш конкурс від інших відрізняється тим, що немає обмежень у віці. Проте наймолодшому учасникові має бути не менше 12 років. Відбірковий етап відбудеться 24 лютого, на якому оберуть 40 найсильніших вокалістів. Третього березня буде перший півфінал, а десятого – другий», - зазначив організатор конкурсу Артем Трапезников.

Сам же фінал конкурсу планують провести 16 березня. До нього дійде 10 учасників та один джокер. Переможці, які займуть перші три місця, матимуть змогу записати власну пісню у студії звукозапису.

«Усього у нас буде п’ятеро членів журі. Двоє з них вже відомі: учасниця шоу «Х-фактор» Ксенія Бушибулар та переможниця минулорічного «Dnepr Voice» Анастасія Картвелашвілі. Імена інших членів журі поки що тримаємо у секреті», - додав ще один організатор вокального конкурсу Карен Агаджанян.

Відомо, що реєстраційну форму можна знайти на сторінках заходу у соціальних мережах Facebook та Instagram. Кінцевий термін подачі заявок – 20 лютого.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...