App Store Google Play

У день голосування за перейменування області активісти вимагають єдину назву - Січеславську

7 Лютого 12:20
У день голосування за перейменування області активісти вимагають єдину назву - Січеславську

Сьогодні, 7 лютого, у день голосування за законопроекти щодо перейменування Дніпропетровської області, мешканці регіону вийшли під стіни Верховної Ради з вимогою до депутатів віддати свій голос за Січеславську. Про це повідомляє Дніпроград з місця подій.

Участь у акції взяли мешканці Дніпра, Жовтих Вод, Нікополя. Кривого Рогу, Кам'янського та інших населених пунктів регіону. 

"Буде так, як зробимо ми - патріоти та ті, хто бажає своїй країні процвітання та успішного майбутнього. Сенси і символи міняють нашу свідомість і штовхають нас вперед. Наш край завжди був форпостом від загарбників з усіх боків - це козацький край. Тому Січеславська - це справедливо та історично необхідно. Січеславська - наше майбутнє", - зазначив військовий, доброволець Олександр Писаревський.

Активісти підготували для народних депутатів роздатковий матеріал із детальною інформацією про історію Січеславської та аргументи щодо ініціативи.

"Громада Дніпропетровщини виступає за патріотичну, національну та проукраїнську назву. Українці не терпили. Ми не хочемо Дніпровську, не хочемо компромісу і загравань із ватним населенням. Тільки Січеславська!", - зазначив активіст Вірослав Цюп'як. 

Нагадаємо, народний депутат України Андрій Денисенко заявив, що назва Січеславська - єдина назва, яка гідна нашої області.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Ось і минуло свято 14 жовтня – день священний для кожного українського націоналіста. При чому незалежно від його релігійних, історичних чи будь-яких інших поглядів. Це свято, особливо у такий не...
Між іншим, альтернативи Мінському процесу варто шукати. Молдова, Грузія, Україна. Це - держави, на території яких є російські окупаційні війська. Їх об'єднує бажання деокупації власних територій. ПМР,...
Уявила собі той жах, який би відчули дніпряни, якщо б кремлівські терористи впритул наблизилися до нашого міста Дніпро.Звісно, наші військові зайняли б оборону, стягнувши до східного кордону міста воє...
Влада зрозуміла, що провалила комунікацію із активною частиною суспільства. Врешті про це прямо заявили спікери. Вони, до речі, були підібрані продумано, - модерував зустріч голова ОДА (ну а як ще без...