App Store Google Play

У день голосування за перейменування області активісти вимагають єдину назву - Січеславську

7 Лютого 12:20
У день голосування за перейменування області активісти вимагають єдину назву - Січеславську

Сьогодні, 7 лютого, у день голосування за законопроекти щодо перейменування Дніпропетровської області, мешканці регіону вийшли під стіни Верховної Ради з вимогою до депутатів віддати свій голос за Січеславську. Про це повідомляє Дніпроград з місця подій.

Участь у акції взяли мешканці Дніпра, Жовтих Вод, Нікополя. Кривого Рогу, Кам'янського та інших населених пунктів регіону. 

"Буде так, як зробимо ми - патріоти та ті, хто бажає своїй країні процвітання та успішного майбутнього. Сенси і символи міняють нашу свідомість і штовхають нас вперед. Наш край завжди був форпостом від загарбників з усіх боків - це козацький край. Тому Січеславська - це справедливо та історично необхідно. Січеславська - наше майбутнє", - зазначив військовий, доброволець Олександр Писаревський.

Активісти підготували для народних депутатів роздатковий матеріал із детальною інформацією про історію Січеславської та аргументи щодо ініціативи.

"Громада Дніпропетровщини виступає за патріотичну, національну та проукраїнську назву. Українці не терпили. Ми не хочемо Дніпровську, не хочемо компромісу і загравань із ватним населенням. Тільки Січеславська!", - зазначив активіст Вірослав Цюп'як. 

Нагадаємо, народний депутат України Андрій Денисенко заявив, що назва Січеславська - єдина назва, яка гідна нашої області.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Ахметов, схоже, почав мститися дніпрянам за те, що вони насмілилася відстояти своє право більше його не кредитувати!Гадаю, всі зрозуміли про що йдеться…Декілька років поспіль цей представник ук...
Дарина ТВЕРДОХЛІБ

Не водіть дітей до цирку

На арені дресирувальник у гарному вбранні, яскраве світло софітів, голосна музика. А в кутку - наляканий лев, якому наживо вирвали кігті та спиляли ікла. Білосніжні голуби злітають&nbsp...
Дарина ТВЕРДОХЛІБ

І знову про мову

Українці без російської мови - третій сорт. Володіти лише українською, і не знати жодної іншої мови, бути німим. Єдина перспектива українців в такому випадку - бути прибиральниками, доглядальника...
Теперішня передвиборча кампанія в Україні - це дно, відстій, колупання у брудній білизні, розкол. А люди, яких я, наприклад, вважав цілком при здоровому ґлузді, під впливом потоків брехні, наклепів, в...