App Store Google Play

У день голосування за перейменування області активісти вимагають єдину назву - Січеславську

7 Лютого 12:20
У день голосування за перейменування області активісти вимагають єдину назву - Січеславську

Сьогодні, 7 лютого, у день голосування за законопроекти щодо перейменування Дніпропетровської області, мешканці регіону вийшли під стіни Верховної Ради з вимогою до депутатів віддати свій голос за Січеславську. Про це повідомляє Дніпроград з місця подій.

Участь у акції взяли мешканці Дніпра, Жовтих Вод, Нікополя. Кривого Рогу, Кам'янського та інших населених пунктів регіону. 

"Буде так, як зробимо ми - патріоти та ті, хто бажає своїй країні процвітання та успішного майбутнього. Сенси і символи міняють нашу свідомість і штовхають нас вперед. Наш край завжди був форпостом від загарбників з усіх боків - це козацький край. Тому Січеславська - це справедливо та історично необхідно. Січеславська - наше майбутнє", - зазначив військовий, доброволець Олександр Писаревський.

Активісти підготували для народних депутатів роздатковий матеріал із детальною інформацією про історію Січеславської та аргументи щодо ініціативи.

"Громада Дніпропетровщини виступає за патріотичну, національну та проукраїнську назву. Українці не терпили. Ми не хочемо Дніпровську, не хочемо компромісу і загравань із ватним населенням. Тільки Січеславська!", - зазначив активіст Вірослав Цюп'як. 

Нагадаємо, народний депутат України Андрій Денисенко заявив, що назва Січеславська - єдина назва, яка гідна нашої області.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Важко осягнути наскільки ми втратили зв'язок зі своїм минулим. Не кажучи вже про те, скільки нам необхідно часу на відновлення своєї ж ідентичності та культури. Гортаючи сторінки "Моїх споминів п...
Ойойой! Вони образили Україну і весь народ!Вони не віддали честь Президенту(!!!)Ооо! Наші герої! Скрутили дулю клоуну!Я промовчу про честь. Бо тут окрім посміятися не виходить. Честь можна мати, або н...
Потенційна реабілітація Росії в очах євробюрократії висить над нами уже кілька років. В цьому немає нічого дивного, адже Росія має набагато більший вплив у Європі, ніж Україна. Цей вплив напрацьовував...
Марія СОЛОМОНОВА

Георгиевская лента

Георгиевская лента. Когда-то это был символ победы над фашисткой Германией. После 2014 года, когда эта лента стала символом оккупации Россией украинского Крыма и военного захвата востока Украины,...