App Store Google Play

У день голосування за перейменування області активісти вимагають єдину назву - Січеславську

07.02.2019 12:20
У день голосування за перейменування області активісти вимагають єдину назву - Січеславську

Сьогодні, 7 лютого, у день голосування за законопроекти щодо перейменування Дніпропетровської області, мешканці регіону вийшли під стіни Верховної Ради з вимогою до депутатів віддати свій голос за Січеславську. Про це повідомляє Дніпроград з місця подій.

Участь у акції взяли мешканці Дніпра, Жовтих Вод, Нікополя. Кривого Рогу, Кам'янського та інших населених пунктів регіону. 

"Буде так, як зробимо ми - патріоти та ті, хто бажає своїй країні процвітання та успішного майбутнього. Сенси і символи міняють нашу свідомість і штовхають нас вперед. Наш край завжди був форпостом від загарбників з усіх боків - це козацький край. Тому Січеславська - це справедливо та історично необхідно. Січеславська - наше майбутнє", - зазначив військовий, доброволець Олександр Писаревський.

Активісти підготували для народних депутатів роздатковий матеріал із детальною інформацією про історію Січеславської та аргументи щодо ініціативи.

"Громада Дніпропетровщини виступає за патріотичну, національну та проукраїнську назву. Українці не терпили. Ми не хочемо Дніпровську, не хочемо компромісу і загравань із ватним населенням. Тільки Січеславська!", - зазначив активіст Вірослав Цюп'як. 

Нагадаємо, народний депутат України Андрій Денисенко заявив, що назва Січеславська - єдина назва, яка гідна нашої області.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...