App Store Google Play

Покров має таланти: на Січеславщині стартували відбіркові тури обласного зіркового фесту «Z_ефір»

7 Лютого 19:20
Покров має таланти: на Січеславщині стартували відбіркові тури обласного зіркового фесту «Z_ефір»

На Січеславщині стартували відбіркові тури обласного зіркового фесту «Z_ефір». Точкою відліку став Покров. У кастингу взяла участь майже тисяча юних талантів. Діти представили більше сотні номерів: від співів до танців. Наступна зупинка творчого марафону – Павлоград. Про це повідомив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко, інформує Дніпроград.

«На всебічній підтримці талановитої молоді акцентує Президент України Петро Порошенко. У Дніпропетровській області вже вдруге організовуємо творчий конкурс «Z_ефір». У такий спосіб розшукуємо зірок «покоління Z» – здібних дітей від 5 до 16 років. Цьогоріч ще більше талановитої молоді виявило бажання взяти участь у фестивалі. Перший відбірковий тур талант-шоу відбувся в Покрові», –  розказав голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.  

 ... діти Нікополя та Нікопольського району.

У першому кастингу взяли участь юні таланти Покрова, Нікополя та Нікопольського району. Виступали в п’яти жанрах – вокальне й театральне мистецтво, хореографія, оригінальний і інструментальний жанри. 

На фесті вже другий рік поспіль презентує свої здібності танцювальний колектив з Нікополя «Оріон». Дівчата зізналися, торік їм не вдалося пробитися у фінал – цьогоріч спробували свої сили знов. Аби досягти мети, навіть змінили стиль. 

Конкурс різножанровий.

«Наші танці, як і ми, подорослішали. Композиція – під пісню «Люди, як кораблі» гурту «Антитіла». Вона філософськи насичена. Насправді, всі люди різні. І не варто оцінювати їх за зовнішністю. Краще зазирнути в їхній внутрішній світ. У танці ми акумулювали всі наші переживання й емоції», – розказала учасниця колективу Олена Касьянова.  

Нікопольський дует Кіра Рудзик та Евеліна Трофімова почувають себе немов риба у воді в театральному мистецтві. На «Z_ефір» представили веселу казку на новий лад. У заліку дівчат – перше місце. 

 ... до співів.

«Вирішили додати позитиву. Обрали гумореску, аби розсмішити зал, – сказали вони. – Ми просто театрали в душі. Добре працюємо обличчям». 

Козир 14-річної Мілени Полянської з Покрова – голос. На довершення образу – вишуканий костюм.

«Його мені зшила мама. А цей вінок просто шикарний. Він такий великий. На мою думку, він символізує щастя, весну та світанок», – розказала співачка. 

 Дует Кіра Рудзик та Евеліна Трофімова представили веселу казку на новий лад.

Інструменталістка Варвара Сізова з Покрова, натхненна перемогою в тогорічному фесті, спробувала свої сили знов. Її постійна подруга – 56-струнна бандура.

«Торік виступала з ліричним номером – цього разу підготувала більш динамічну композицію, – сказала юна бандуристка. – Головне – не боятися і впевнено йти до мети. Такий мій секрет успіху». 

А ось у 10-річної покровчанки Лії Куартової – «Z_ефірний» дебют. Вразила журі грою на скрипці й забезпечила собі білет у півфінал.

 Варвара Сізова, натхненна перемогою в тогорічному фесті, спробувала свої сили знов.

«Мрію стати популярною скрипалькою. Подорожувати світом, виступати на великій сцені. «Z_ефір» наближає мене до мрії, додає впевненості», – переконана дівчина. 

Майстерність конкурсантів, хист і вміння триматися на сцені – під прицілом вимогливого журі. Тут і професіонали, і креативники. Бітбоксер Максим Прилипко торік сам виступав на «Z_ефірівській» сцені – наразі серед тих, хто визначає найкращих. 

 Покров вражає.

«Це неперевершені відчуття. Навіть уявити не міг, що опинюся в числі суддів. Несказанно радий цьому, – поділився хлопець. – До конкурсантів прискіпливий, особливо, до вокалістів. Їм треба вміти витягувати ноти, правильно подавати пісню і мати вокальний дар». 

Перший відбірковий тур Дніпропетровщиною триватиме до 27 березня. Фестиваль завітає у 14 населених пунктів області. Кращі вийдуть до півфіналу, який проходитиме з 4 до 30 квітня. Фіналісти виступатимуть на гала-концерті у Дніпрі.

На фесті вже другий рік поспіль танцювальний колектив «Оріон».

«Можна з упевненістю сказати, цьогорічний «Z_ефір» буде надзвичайний. Це вже побачили по перших виступах, – наголосила радник голови Дніпропетровської ОДА Ольга Горб. – Діти підготовлені на іншому рівні. У них дуже гарні костюми, вони хореографічно підковані. Сильні виступи як солістів, так і колективів. У цьому сезоні в журі буде нелегка задача – вибрати кращих з кращих».

Обласний талант-фест «Z_ефір» ініціювала Дніпропетровська ОДА у 2018 році. Його назва символічна: легкий зефір асоціюється з безтурботним дитинством, а англійська літера «Z» означає покоління, яке народилося між 90-ми та 2000-ми. 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Важко осягнути наскільки ми втратили зв'язок зі своїм минулим. Не кажучи вже про те, скільки нам необхідно часу на відновлення своєї ж ідентичності та культури. Гортаючи сторінки "Моїх споминів п...
Ойойой! Вони образили Україну і весь народ!Вони не віддали честь Президенту(!!!)Ооо! Наші герої! Скрутили дулю клоуну!Я промовчу про честь. Бо тут окрім посміятися не виходить. Честь можна мати, або н...
Потенційна реабілітація Росії в очах євробюрократії висить над нами уже кілька років. В цьому немає нічого дивного, адже Росія має набагато більший вплив у Європі, ніж Україна. Цей вплив напрацьовував...
Марія СОЛОМОНОВА

Георгиевская лента

Георгиевская лента. Когда-то это был символ победы над фашисткой Германией. После 2014 года, когда эта лента стала символом оккупации Россией украинского Крыма и военного захвата востока Украины,...