App Store Google Play

Дніпрянам розповіли про недооцінений глядачем місцевий молодіжний театр

7 Лютого 17:20
Дніпрянам розповіли про недооцінений глядачем місцевий молодіжний театр

Цьогоріч на дніпрян чекає купа нових вистав, в яких переплітаються ляльки з живими акторами. Побачити таке можна лише в одному театрі нашої області. Про це сьогодні, 7 лютого, під час прес-конференції в медіа-центрі «Відкритий» розповіли керівники Дніпропетровського академічного обласного українського молодіжного театру, повідомляє Дніпроград.

Варто зазначити, що репертуар молодіжного театру дуже широкий і включає в себе вистави як для дітей, так і для молоді та дорослого глядача.

 «Вважаємо, що наш театр дуже недооцінений глядачем. Однак він дуже унікальний, бо об’єднує в собі дві трупи: лялькову та драматичну. Такого в Дніпрі та області більше немає. Наразі в нас діє обидві трупи, які ми об’єднуємо у спільні вистави. В  планах задіяти великих ляльок, аби вистави стали більш ефектними», - говорить директор і художнiй керiвник театру, заслужений діяч мистецтв України Віталій Денисенко.

Через те, що декілька років тому драматичний театр об’єднали з театром ляльок і перенесли його в приміщення останнього, наразі є проблема дефіциту робочої площі.

«Хай там як, а ми навчилися використовувати площу ефективно, і навіть у маленькому круглому фойє постійно організовуємо різні виставки. Зараз, наприклад, діє виставка ляльок-мотанок. Ми постійно запрошуємо всіх охочих виставити свої роботи: двері театру завжди відкриті для цього», - додала керівник літературно-драматургічної частини театру Ірина Філенко.

Зазначається, що цього року театру виповнюється 80 років. Наразі в його репертуарі 42 вистави. На дорослих глядачів чекає нова вистава «Женитьба» за п’єсою М. Гоголя та детективний трагі-фарс «8 люблячих жінок», а для дітей лялькова трупа підготувала казку «Каля-маля».

Раніше повідомлялося, що дніпряни зможуть брати участь у театральних дійствах.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Хочу дати кілька ненав'язливих порад водіям, які десь щось почули про дію знаку "зелена стрілка" (мал.1) на регульованих перехрестях, але до кінця в темі не розібралися.Перед тим як під'їхати до автів...
Юрій Фоменко

Починати треба з себе

Що ми хочемо:- коли люди з українськими прізвищами переконують що їм усе українське - чуждо. (((- коли журналіст просить по буквам продиктувати ім'я Андрея Шептицького. (((- коли шанувальники СРСР про...
Так вишукано піарити свого опонента, як це робить Порошенко, ще не вдавалося нікому)Не знаю, чи стане він Президентом, а от номінантом на яку-небудь премію з цього приводу Петро Олексійович вже удосто...
Світ повинен обертатись навколо кожного населеного пункта окремо. Тоді він почне обертатись навколо України. Для мене завжди був прикладом Олександрівський районний краєзнавчий музей на...