App Store Google Play

Дніпрянам розповіли про недооцінений глядачем місцевий молодіжний театр

7 Лютого 17:20
Дніпрянам розповіли про недооцінений глядачем місцевий молодіжний театр

Цьогоріч на дніпрян чекає купа нових вистав, в яких переплітаються ляльки з живими акторами. Побачити таке можна лише в одному театрі нашої області. Про це сьогодні, 7 лютого, під час прес-конференції в медіа-центрі «Відкритий» розповіли керівники Дніпропетровського академічного обласного українського молодіжного театру, повідомляє Дніпроград.

Варто зазначити, що репертуар молодіжного театру дуже широкий і включає в себе вистави як для дітей, так і для молоді та дорослого глядача.

 «Вважаємо, що наш театр дуже недооцінений глядачем. Однак він дуже унікальний, бо об’єднує в собі дві трупи: лялькову та драматичну. Такого в Дніпрі та області більше немає. Наразі в нас діє обидві трупи, які ми об’єднуємо у спільні вистави. В  планах задіяти великих ляльок, аби вистави стали більш ефектними», - говорить директор і художнiй керiвник театру, заслужений діяч мистецтв України Віталій Денисенко.

Через те, що декілька років тому драматичний театр об’єднали з театром ляльок і перенесли його в приміщення останнього, наразі є проблема дефіциту робочої площі.

«Хай там як, а ми навчилися використовувати площу ефективно, і навіть у маленькому круглому фойє постійно організовуємо різні виставки. Зараз, наприклад, діє виставка ляльок-мотанок. Ми постійно запрошуємо всіх охочих виставити свої роботи: двері театру завжди відкриті для цього», - додала керівник літературно-драматургічної частини театру Ірина Філенко.

Зазначається, що цього року театру виповнюється 80 років. Наразі в його репертуарі 42 вистави. На дорослих глядачів чекає нова вистава «Женитьба» за п’єсою М. Гоголя та детективний трагі-фарс «8 люблячих жінок», а для дітей лялькова трупа підготувала казку «Каля-маля».

Раніше повідомлялося, що дніпряни зможуть брати участь у театральних дійствах.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Важко осягнути наскільки ми втратили зв'язок зі своїм минулим. Не кажучи вже про те, скільки нам необхідно часу на відновлення своєї ж ідентичності та культури. Гортаючи сторінки "Моїх споминів п...
Ойойой! Вони образили Україну і весь народ!Вони не віддали честь Президенту(!!!)Ооо! Наші герої! Скрутили дулю клоуну!Я промовчу про честь. Бо тут окрім посміятися не виходить. Честь можна мати, або н...
Потенційна реабілітація Росії в очах євробюрократії висить над нами уже кілька років. В цьому немає нічого дивного, адже Росія має набагато більший вплив у Європі, ніж Україна. Цей вплив напрацьовував...
Марія СОЛОМОНОВА

Георгиевская лента

Георгиевская лента. Когда-то это был символ победы над фашисткой Германией. После 2014 года, когда эта лента стала символом оккупации Россией украинского Крыма и военного захвата востока Украины,...