App Store Google Play

Дніпрянам розповіли про недооцінений глядачем місцевий молодіжний театр

07.02.2019 17:20
Дніпрянам розповіли про недооцінений глядачем місцевий молодіжний театр

Цьогоріч на дніпрян чекає купа нових вистав, в яких переплітаються ляльки з живими акторами. Побачити таке можна лише в одному театрі нашої області. Про це сьогодні, 7 лютого, під час прес-конференції в медіа-центрі «Відкритий» розповіли керівники Дніпропетровського академічного обласного українського молодіжного театру, повідомляє Дніпроград.

Варто зазначити, що репертуар молодіжного театру дуже широкий і включає в себе вистави як для дітей, так і для молоді та дорослого глядача.

 «Вважаємо, що наш театр дуже недооцінений глядачем. Однак він дуже унікальний, бо об’єднує в собі дві трупи: лялькову та драматичну. Такого в Дніпрі та області більше немає. Наразі в нас діє обидві трупи, які ми об’єднуємо у спільні вистави. В  планах задіяти великих ляльок, аби вистави стали більш ефектними», - говорить директор і художнiй керiвник театру, заслужений діяч мистецтв України Віталій Денисенко.

Через те, що декілька років тому драматичний театр об’єднали з театром ляльок і перенесли його в приміщення останнього, наразі є проблема дефіциту робочої площі.

«Хай там як, а ми навчилися використовувати площу ефективно, і навіть у маленькому круглому фойє постійно організовуємо різні виставки. Зараз, наприклад, діє виставка ляльок-мотанок. Ми постійно запрошуємо всіх охочих виставити свої роботи: двері театру завжди відкриті для цього», - додала керівник літературно-драматургічної частини театру Ірина Філенко.

Зазначається, що цього року театру виповнюється 80 років. Наразі в його репертуарі 42 вистави. На дорослих глядачів чекає нова вистава «Женитьба» за п’єсою М. Гоголя та детективний трагі-фарс «8 люблячих жінок», а для дітей лялькова трупа підготувала казку «Каля-маля».

Раніше повідомлялося, що дніпряни зможуть брати участь у театральних дійствах.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...