App Store Google Play

Апеляційний суд відновив розгляд справи щодо наказу №29 про "оптимізацію" освіти у Дніпрі

07.02.2019 16:40
Апеляційний суд відновив розгляд справи щодо наказу №29 про "оптимізацію" освіти у Дніпрі

Сьогодні, 7 лютого, у Третьому апеляційному суді Дніпропетровської області відбулося засідання щодо сумнозвісного наказу №29. Про це з місця події повідомляє кореспондент Дніпрограда.

Восени минулого року суд першої інстанції закрив справу по наказу №29 через те, що Дніпровська міська рада його скасувала. Втім, за цей час вже були звільнені тисячі працівників освітньої сфери міста. Не дивлячись на це, суд закрив справу. У відповідь на це, представники профспілок подали апеляцію, яка і розглядалася сьогодні.

Представники міської ради продовжували відстоювати свою позицію і зазначили, що якщо наказ скасовувати, то справу щодо нього треба закрити. Втім, у суду виникло питання чи усуненні всі наслідки від цього наказу. До того ж, факт скасування є зайвим підтвердженням, що наказ був протиправним.

Як наслідок, апеляційний суд підтримав звернення низки профспілок і повернув розгляд справи до суду першої інстанції. Це рішення вступає в силу з 7 лютого.

Попереду у постраждалих від протиправних дій чиновників продовження бою за свої права. Коли і в якому суді заново розпочнеться розгляд справи - стане відомо згодом.

Нагадаємо, у лютому 2018 року Департамент гуманітарної політики Дніпровської мерії видав наказ №29 «Про оптимізацію штатних розкладів установ і підприємств, підпорядкованих департаменту».

На сьогодні у рамках "оптимізації" у закладах освіти міста були звільнені з роботи працівники 22 професій, як технічних, так і педагогічних. Загалом під скорочення потрапили півтори тисячі осіб. Також у школах естетичного виховання вартість навчання підвищилася втричі.

Після низки звернень народного депутата Андрія Денисенка  "оптимізацією" зацікавилася Державна служба якості освіти Міністерства освіти і науки України, яка провела перевірку Департаменту гумполітики та виявила факти порушень чинного законодавства та перевищення повноважень.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...