App Store Google Play

Під Верховною Радою мешканці Січеславщини закликають народних депутатів проголосувати за Січеславську

06.02.2019 15:20
Під Верховною Радою мешканці Січеславщини закликають народних депутатів проголосувати за Січеславську

Сьогодні, 6 лютого, мешканці Дніпропетровщини вкотре вийшли під Верховну Раду, аби закликати народних депутатів та Президента підтримати перейменування області на Січеславську. Про це повідомляє Дніпроград з місця подій.

Перед початком сесії у ВР активісти спілкувалися із парламентарями, зокрема закликали не підтримувати проект закону №9310 про перейменування регіону на Дніпровський, а віддати свій голос за Січеславську.

"Ми підготували роздатковий матеріал, де пояснюється, що таке Січеславська, чому саме ця назва і яка її історія. Також говоримо із народними депутатами, відповідаємо на питання та дискутуємо. Багато хто справді підтримує ідею Січеславської та вірить у перемогу. Деяким доводиться більш детально пояснювати, але в більшість згодні, що Україні і регіону не потрібна "легка" та нейтральна назва Дніпровська", - зазначив активіст Вірослав Цюп'як.

Зазначимо, що голосування за проекти закону про зміну назви області розглянуть завтра 7 лютого. У Верховній Раді зареєстрували два законопроекти. Один з них Петра Порошенка - щодо перейменування Дніпропетровської області на Дніпровську (№9310). Другий - альтернативний, про перейменування області на Січеславську (№9310-1), авторами якого є 165 народних депутатів.

"Січеславська - це важливий крок у розбудові українського майбутнього. Нам потрібна національна назва, яка несе в собі український сенс та історичну правду. Січеславська - вибір громадськості. Дніпровська - черговий компроміс та загравання з електоратом", - зазначив активіст Владислав Мельничук.

Нагадаємо, у день відкриття нової сесії Верховної Ради, мешканці Дніпропетровщини вийшли під стіни установи ВР на акцію із вимогою підтримати перейменування Дніпропетровської області на Січеславську. 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...