App Store Google Play

Дефіцит коштів, зима та вантажівки: чому руйнуються дороги Дніпропетровської області

06.02.2019 15:40
Дефіцит коштів, зима та вантажівки: чому руйнуються дороги Дніпропетровської області

Не дивлячись на окремі позитивні приклади відбудови дорожньої інфраструктури в Дніпропетровській області, наразі динаміка руйнації дорожнього покриття має дійсно катастрофічні показники. Про це сьогодні, 6 лютого, під час прес-конференції повідомив заступник начальника Служби автомобільних доріг у Дніпропетровській області Іван Лебединський.

За його словами, лише на дорогах міжнародного та національного значення необхідно залатати мінімум 148 тисяч ям. При цьому, кількість проблемних ділянок постійно зростає. Окрім цього, таке число ям на дорогах зафіксовано лише на головних трасах області, тож якщо врахувати регіональні та територіальні дороги, ситуація виглядає куди гірше.

Наразі в планах обласної Служби автомобільних доріг провести ямковий ремонт в межах своїх фінансових можливостей. Мешканцям області не варто сподіватися на масштабне поліпшення ситуації з дорогами. За словами Івана Лебединського, на сьогодні пріоритетними напрямками роботи є траси на Кривий Ріг, Запоріжжя та у київському напрямку. Якщо траса на Запоріжжя має майже ідеальний стан, то траса на Кривий Ріг потребує великих грошових вливань. За інформацією дорожників, у цьому році на ремонт криворіжського напрямку виділено близько 360 мільйонів гривень. Проте, реальна потреба на усунення проблем на дорозі знаходиться на рівні близько 3,5 млрд. грн.

Іван Лебединський зазначає, що головними проблемами трас у Дніпропетровській області є великий потік транспорту, значну частину якого складають великогабаритні вантажівки, а також перепад погоди.

"Ми знаходимося у тій кліматичній зоні, де протягом зими температура може змінюватися з мінусової до плюсової до 32 разів за сезон. Відповідно, вода, яка потрапляє у тріщини, постійно замерзає та розмерзається, що призводить до поступової руйнації дороги", - зазначив фахівець.

Загалом, в області достатньо ресурсів аби за 3-5 років повністю реанімувати всі дороги. Проте, для цього необхідні колосальні грошові інвестиції.

Нагадаємо, що в минулому році в регіоні було оновлено понад 100 доріг.

 

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...